Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki kis súlyokkal dolgozik,...

Aki kis súlyokkal dolgozik, az minek já terembe?

Figyelt kérdés
Fel tudnak idegesíteni az ilyen emberek, ott bohóckodnak, én meg várok rájuk, hogy normálisan edzhessek! Komolyan, az ilyen miért nem vesz magának egykezes súlyzókat meg pár kg. súlyt, és marháskodjon otthon, ha már úgysem csinálja komolyan! Nem zavarna senkit meg nem égetné magát, hogy ilyen két 30 kg-os súlyokkal bicepszezik meg hasonlók és ott röhögünk rajta.
2019. máj. 7. 12:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Ennyit bírnak. Gyengék még.
2019. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
valahok mindenkinek el kell kezdeni...
2019. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
*valahol
2019. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

Engem ez így nem zavar.


Az zavar, amikor belekontárkodnak a 160-as fekvenyomásomba...


Múltkor is jön egy 70 kilós suhanc, hogy hadd szálljon be, nincs több üres hely. Mondtam, várja meg, kb. negyed óra és végzek.


De nem, tovább erősködik, hogy szeretné csinálni, ő is fizetett a bérletért, nincs ideje stb.


Nem tudtam mit csinálni, oda engedtem, 65 kilóval bohóckodott, pakolgatta a súlyokat le-fel :DDD


Legalább ismerősökkel jól kiröhögtük a szerencsétlent, azóta elkerül engem, szóval nem kell már vele törődnöm.

2019. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyenek nem értem mit keresnek a teremben. Menjenek bohóckodnak street workouttal azt kész, a súlyokat meg hagyják meg a férfiaknak!
2019. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én max akkor kéreszkedek be valakihez ha kb azonos súllyal dolgozunk.

1-1 súlytársa fel-le kapása még belefér...

De aki gyúrni jár le, az tudja, hogy elvileg max 1p szünet kell a szériák között, és érthető ha a 160kg-s fekvenyomáshoz nem akarsz egy olyat aki 60-al tolja.

Am én toltam 60kg-val 55kg-s nőként :D

Kemény csávó lehetet :D

Ilyenkor olyanhoz kell bekéredzkedni aki hasonló súllyal nyom!

Legalábbis szerintem.

2019. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Már megint itt vagy kérdező? Múltkor már kitárgyaltuk, hogy a terem mindenkié. Szóval ti röhögtök másokon? Legalább 5 sportot tudnék mondani amiben lealáználak, szóval gyere csak azt majd röhögünk mi rajtad :D
2019. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
De megyek oda is mert ott sincs okom szégyenkezni
2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%

Én is tudok legalább 5 sportot mondani amiben jobb vagyok mint itt BÁRKI!

Szinkronúszás, curling, baltahajítás, ritmikus gimnasztika, fedettpályás véraláfutás

2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
szerintem sokkal inkabb azokkal van baj akik kirohogik a masikat, mert kis sulyt hasznal. nem hiaba terjedt el a sztereotipia arrol, hogy a gyurosok mennyire idiotak. en is edzettem sokaig, de eszembe nem jutna valakit kisfiamnak hivni, kemenykedni meg kirohogni valakit aki meg nem eros. raadasul ugy, h nem mindenki egyforma, van aki alapbol tenyleg annyira gyenge az atlaghoz kepest, h soha a budos eletbe nem fog kinyomni 70kgnal tobbet. o ne is jarjon edzeni? nem ertem komolyan. no ott lent, ha 10kgval tobb sulyt emelsz fel? komolyan, inkabb ez a mentalitas szanalmas. sokan csak azert jarnak edzeni, h fitten tartsak maguk, vagy ne legyen zsir a hasukon, nem azert, hpgy versenyeken induljanak. "gyuros kozosseg" eh... hanyinger.
2019. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!