Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Újra elkezdtem kondizni...

Újra elkezdtem kondizni tömegelnék, minden tápanyag ki van számolva, viszont tömegem ugyanannyi marad, egyfolytában korgó gyomrot érzek, hiába vágok be egy nagy adag kaját kb 20-30 perc múlva újra korog és éhségérzetem van. Előfordult már mással is?

Figyelt kérdés
(tápl. kiegészitőnek csak vitamint, bcaat és alkalomadtán fehérjekoncentrátumot szedek)

2018. okt. 3. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat akkor ne egyel szart?

Egyel lassan felszivodo szenhidratokat. Reggel pelyheket mint a hajdina, zab, megedesited valami gyumolcsel igy a vercukor szinted is helyrerakja.


Delben koles, bulgur, kuszkusz, quinoa, voros lencse.. Ezt betolod valami hallal vagy akarmi akkor nincs az az isten hofy te ehes legyel. Ha igen akkor nezesd meg a vercukor szintedet mert cukros leszel.

2018. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
figyelek minden tápanyagra hogy bejuttassam,cukrot beleértve,ezért mondom hogy nem értem miért van éhségérzetem
2018. okt. 3. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ird le hogy mit eszel, igy lathatatlanban nehez valaszolni.
2018. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvan a testsúlykilogrammomként napi 2 g állati fehérje? Hízékonyságodtól függően 3-7 g komplex szénhidrát?
2018. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!