Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alakot milyenfajta...

Ilyen alakot milyenfajta edzéssel lehet elérni?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik nektek, akkor is segítsetek légyszi. A videóban szereplő nő ugyan alacsony és viszonylag széles, de ennyire gyönyörűen kidolgozott izmokat még nem láttam.

A videó: [link]


Nagyon szálkás, mégsincsenek egyáltalán ilyen brutális kockái mint például Rubint Rékának vagy nekik:

[link]


Milyen edzéssel és étrenddel lehet ezt elérni? Akkor is segítsetek ha nem tetszik.



2019. jún. 1. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem edz törzs izmokat és valószínűleg kb 1000 kalória/napon él hogy ilyen szálkás maradjon. Ennyi.
2019. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szálkás. Tehát? :)


Szalkasito étrendxel..

2019. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem szep
2019. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez ilyen egyszerű lenne. :)

Ő egy versenyző, nem hobbi sportoló, teéjes életmódváltáson esett át és nem tegnap, azt tegyük hozzá.

Szóval, nincs olyan, hogy biztos 1000kcal, mert nem ismerjük a szervezetét, a diétáját, lehet, hogy olyan testalkattípusa van, ami teljesen eltér egy átlag diétától.

Szóval ő testépítő, versenyző. Súlyzó, saját súlyos edzést végez.

2019. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a te felepitesed mas, akkor ne akarj mas testere bodygoalkent tekinteni.
2019. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

#4

Azt hittem, egyértelmű, hogy csak arra akartam utalni, hogy keveset eszik...

Amúgy de, ilyen egyszerű hiszen kb semmi izom nincs rajta.

Ide csak egy alap szintű edzés és folyamatos alacsony kalóriabevitel kell (lehetőleg magas fehérjével)

2019. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!