Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők körében a köszvény...

Testépítők körében a köszvény mennyire gyakori betegség?

Figyelt kérdés

Illetve a testépítő étrendre mennyire jellemző, hogy köszvény kialakulását okozná?


Nemrég láttam youtube-on egy magyar profi testépítővel készült interjút, melyben elmondja, hogy napi 2kg csirkemellet belapátol naponta. Szerintem ez rengeteg, nagyon megemelheti a húgysav szintet.


2019. jún. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Áhh ez nem fordulhat elő, a testépítők mind nagyon egészséges, egészségtudatos emberek akiknek a testük egy templom. Messziről kerüli el őket minden betegség.
2019. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy elég a rendszeres edzés és a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás, hogy megelőzzék a kialakulását? Nem hallottam még köszvényes sportolóról, ez ihlette a kérdést.
2019. jún. 6. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Azért nem hallottál róla mert senki nem reklámozza.

Csak a glutén/laktózérzékenyek és a veganok mániája állandóan reklámozni, hogy ők mit esznek meg milyen betegek meg, hogy fosnak be a tejtől. Normális emberek ezt magánügyként kezelik.

2019. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Engem figyelmeztetett a dokim, h magas a húgysavszintem. Nem fájnak (még) az izületeim, csak a gyűrűsujjamon az egyik porc kicsit megduzzadt. Nem hagyok fel wmiatt a testépítéssel.
2019. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!