Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen a tömegnövelő étrend?...

Milyen a tömegnövelő étrend? Miből tevődik össze?

Figyelt kérdés
A szénhidrátokat miből rakjam össze? A fehérjét állati eredetű húsokból, de szerintem veszek protein port és ezzel kisegítem magam, mert annyit úgysem tudnék bevinni, mint amennyire szükségem van. Persze minél több szilárd fehérjét próbálok majd. Hogy néz ki egy átlagos nap étkezés szempontjából? Edzés előtt fehérje vagy szénhidrát esetleg cukor, ami meghozza az energiát az edzéshez? Kreatint mikor kell szedni? Reggel, vagy edzés előtt?
2019. jún. 9. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kreatint étkezés előtt. Egyél normális főtt ételt, tömegeléshez fölösleges kalóriát számolni.
2019. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és fehérjeporral kiegészíthetem?
2019. jún. 9. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Kreatinból én mindig ebéd előtt szoktam 5g-ot. Szénhidrátnál ami fontos hogy ne sima cukorból álljon mint a legtöbb bolti tömegnövelő, jobbak a lassú felszívódású szénhidrátok pl zabpehely. Fehérjepor kiegészítésnek mehet, ha nincs meg a napi bevitel rendes ételből. Ha edzés előtt 1 órával ettél, akkor lesz energiád, nem feltétlenül kell előtte más. De ha egy kis gyors energia kell akkor a szőlőcukor jó.
2019. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!