Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Schwarzenegger vs Stallone vs...

Schwarzenegger vs Stallone vs Van Damme vs Lundgren, szerintetek melyikőjüknek volt fénykorában a legkidolgozottabb teste? Illetve mennyire sportosak napjainkban?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arnold 7*-es, ismétlésem hétszeres Mr. Olimpia. Össze sem hasonlítható nem hogy ezekkel, bármelyik másik színésszel. A kanyarban sincsenek. De miért is lennének? Arnold egy testépítő volt, míg a többi nem.
2019. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Men's Physiqueben Dolph Lundgren helyt állt volna : [link]
2019. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül Schwarzenegger-t istenitik
2019. jún. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van Damme is volt Belgium legjobb testépítője, ha jól tudom.
2019. jún. 23. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Arnold azert mas szinten van, a vilag legjobb testepitoje volt, onnan hozta magaval a fizikumot. A tobbieknek es neki sem lett volna semmi ertelme kizarolag a filmezes miatt olyan izomzatot osszehozni.
2019. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, de Van Damme meg karatebajnok volt, és ma is karatézik.

Persze hogy nincs olyan fizikuma, mint Schwarzinak, ha olyan lenne, egy rúgás nem tudna megcsinálni.

2019. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van Damme szerintem alapból vékonyabb testalkat, és csontozat, mint Schwarzi pl. De egyébként Stallone és Van Damme egy magas, mégis valahogy másképp mutatnak. Sly nagyobb darab.
2019. jún. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!