Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Nektek...

Testépítő kollégák! Nektek milyen vállalkozásotok, üzletetek van? Miből tartjátok fent magatokat?

Figyelt kérdés

Ugye azt nem kell ecsetelni, hogy ez amit mi csinálunk ez nem sport. Ez életmód! Ami pénzbe kerül, rengeteg pénzbe. Ezt meg kell termelni, proli alkalmazott munkából ez lehetetlen.


Ki milyen vállalkozásban érdekelt?


Szerintem ez egy fontos kérdés, még az is lehetséges, hogy itt páran egymásra találunk és üzleti kapcsolatokat tudunk kiépíteni.



2019. jún. 23. 10:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%
#7 vagyok. Hegesztőként dolgozom. Most jobb?
2019. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is viszonylag olcsóbban kijön az étkezésem. Csirkemellre, halra, tojásra, zabra, barna rizsre, és sok sok zöldségre alapozom. Plusz egy multi, illetve C-vitamin. Edzés után pedig egy natur tejsavó az érzés miatt. Ennyi. A "szemét" étel többe kerülne. Naturál vagyok.

Egyébként őrzés-védelemmel foglalkozom. :)

2019. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nagyszerű alakul ez, bár itt vállalkozás volt a kérdés. Eddig ahogy látom csak ilyen beosztott munkások írogattak. Semmi baj ezzel csak a kérdés nem nektek szólt.


Na akkor én leírom. Nekem van 3 lakásom pesten, airbnb kiadásra. Viszonylag nagyok, ősszel fogom átalakítani őket és lesz inkább 6 kicsi, jobb lesz a megtérülés. Ami idén új business, hogy egy haverral vettünk vitorlást a Balatonon, aztán azt lehet kibérelni kapitánnyal, lehet sétahajókázni stb...

Mondjuk amilyen idő van ez totál bukás lesz idénre.

2019. jún. 23. 12:05
 14/36 A kérdező kommentje:
Szóval itt erről menjen a témázgatás ne arról, hogy ki hogy eszi a csirkemellet. Mert az a kutyát nem érdekli.
2019. jún. 23. 12:06
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

Dejó mán neked tesi

Mink esztet nem tehettyük meg

Gazdag embereknek nem szokása anonim vagizni egy netes oldalon, mert vannak gazdag barátaik akikkel mehetnek lófrálni a városba. Téged biztos kiközösítettek az isiben, aztán most nyáron nagyokat álmodsz.

2019. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Csakhogy a kérdésre is kapjon választ, én mérnökinformatikus vagyok.

Habár én inkább az erőemelés felé húzok, a testépítés csak másodlagos.

2019. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mernoki informatikus vagyok azon belul is js fejleszto, egyenikent keresem a kenyerem
2019. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező kommentje:


Nem ez volt a kérdés. Nem érdekel ki mit eszik! Lesz@rom!



Milyen businesseben utaztok ez a kérdés! Olvasás megy?



# 5/12 Időpont ma 11:32



Köszönöm kérdésed , én már kijártam a sulit , tehát megy az olvasás .


Neked a gondolkodás megy ? Csak mert ekkora baromsággal előállni , ahhoz komoly IQ- beli hiányosság szükségeltetik . Vagy tényleg azt hiszed , hogy egy magára valamit is adó üzletember majd pont itt a gyakorin akar kapcsolatot létesíteni random emberekkel ? Hogy bármi érdemlegeset el is árul ? Majd pont egy ilyen alpári , minősíthetetlen stílusban kommunikáló tízenéves takonypóccal fog társulni . ( Bezony öcsém max a 20-as éveid elején járhatsz , vagy még annyi sem vagy . Hamarabb az a szitu , hogy nem buktál meg semmiből , ezért az ősök vagy megdobtak némi zsével , vagy vettek egy vödörnyi minőségibb fehérjét ,amit megfejeltek egy kondibérlettel . )



"A kérdező kommentje:


Komolyan mondom tiszta ideg vagyok. Ez a kategória lassan olyan mintha valami tv paprikát néznék. Rosszabbak vagytok mint az otthon ülő, háztartásbeli asszonyok akik egész nap csak főznek, másról se tudnak beszélni. Ez az életmód nem ebből áll. Ha ennyire odavagytok a főzéshez akkor menjetek szakácsnak...


# 6/12 Időpont ma 11:33"



Tiszta ideg vagy ? Miért is ? Ja értem , mert annyira sem értesz a testépítéshez , hogy tudd , a forma csak kis része múlik az edzésen . Nagyobb része pedig a konyhában dől el ( + a genetika , de ezt kár neked magyaráznom ) .


Te akarsz business -t összehozni valakivel , amúgy amerikai style-ban ( két egymás mellett pl a futópadon bohóckodó ipse tárgyalja a lehetséges fúzió pro és kontráját ) ? Előbb egy kis eszet igyekezz szerezni öcsém , aztán játszdd az agyad , mert így csak magad égeted be , mi meg kva jót röhögünk rajtad :D



Mellesleg vendéglátós az elsődleges szakmám ( igen szakács :D ) , de ezen felül is akad még 1-2 :D

2019. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#18 inkább nem is reagálok. Nem érdemes veled leállni.
2019. jún. 23. 12:28
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Van 3 lakása és már üzletember 😂😂😂😂
2019. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!