Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Nektek...

Testépítő kollégák! Nektek milyen vállalkozásotok, üzletetek van? Miből tartjátok fent magatokat?

Figyelt kérdés

Ugye azt nem kell ecsetelni, hogy ez amit mi csinálunk ez nem sport. Ez életmód! Ami pénzbe kerül, rengeteg pénzbe. Ezt meg kell termelni, proli alkalmazott munkából ez lehetetlen.


Ki milyen vállalkozásban érdekelt?


Szerintem ez egy fontos kérdés, még az is lehetséges, hogy itt páran egymásra találunk és üzleti kapcsolatokat tudunk kiépíteni.



2019. jún. 23. 10:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk van 4 kocsmánk meg 2 lakásunk a feleségemmel, de nem vagyunk ekkora tahók.
2019. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Lazy Lover ***** válasza:
95%
ennyire ne unatkozz nyáron vazee
2019. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
94%

Kox nélkül nem olyan drága ám ez, még speciális és bőséges étrenddel, bolti tápkiegekkel és naphegyi kondibérlettel sem. Nekem egyetlen kiadott lakás kitermelni. Szóval az, hogy ezen felül miben utazom már édes mindegy, illetve egzisztenciális nívó kérdése.

Azonban a Balatoni vitorlást én sem találom okos gondolatnak.

2019. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egyszerűbb ezt a kérdést feltenni az üzlet és pénzügyek kategóriában? Nem értem, hogy a vállalkozás és az edzés hogyan függ össze. Persze, arra vagy kíváncsi, hogy ki hogy termeli ki a kondihoz szükséges anyagiakat. Még ha 200 is lenne, bőven megvan alkalmazotti bérből is, ha valóban értesz valamihez. Nem kell verni a melled, inkább kíváncsi lennék egy képre, hogy TE mit értél el ebben a sportban a vállalkozásod támogatásával. ;)
2019. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor meg a százmilliomodik, hogy fűszerezzük a csirkemell kérdést meg ki lehet irni a gasztro rovatba...
2019. jún. 23. 15:57
 26/36 anonim ***** válasza:
32%

Mióta Ennyire frusztrált befasult maguknak való majmok a testepitok?


Minden kerdes alatt csak fikázni tudnak !

2019. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#26 szerintem általánosságban nem fusztrált majmok a testépítők. Viszont az ide írogatok 90+% az. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy ezek az emberek nem is testépítők csak szerencsétlen irigykedők...
2019. jún. 23. 17:28
 28/36 anonim ***** válasza:

"A normalis étkezés onnan kezdodik hogy bélszín, lazac, édesburgonya."

Persze :D Rich Piana évekig konzerven meg tojáson élt, mégis elég jól nézett ki akkor is :) Persze nem lehet összehasonlítani egy naturállal, de akkor is ez hatalmas fa*szság hogy édesburgonyától kezdődik a dolog. De akkor az a kérdésem hogy hol végződik? :)


"Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy ezek az emberek nem is testépítők csak szerencsétlen irigykedők..."

Mire legyek irigy ember? A kis vitorlásodra vagy a három kis medve lyukadra Budapesten? Szerintem te kicsit sikeresebbnek gondolod magadat, mit ami valójában vagy :)


Egyébként is igaza van itt valamelyik előttem válaszolónak, szerinted majd a gyakori kérdések.hu-n, ami arról híres hogy a legostobább emberek székhelye, itt majd találni fogsz üzlettársakat? :D Meg amúgy mi közöd van hozzá hogy ki milyen vállalkozásokban érdekelt? Persze majd itt gyakori kérdéseken üzleti kapcsolatokat fogsz kiépíteni :DD ember szállj már le a földre, ide csak szórakozásból járnak a 10-20 évesek.....

2019. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
12%

"Mire legyek irigy ember? A kis vitorlásodra vagy a három kis medve lyukadra Budapesten? Szerintem te kicsit sikeresebbnek gondolod magadat, mit ami valójában vagy :)"


Pajti, el vagy tévedve.

2019. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

"gyakori kérdések.hu-n, ami arról híres hogy a legostobább emberek székhelye, "


Te is itt irogatsz :D



Medvelyuk lol.

Kettő van a Jászain, egy meg Kodály körönd mellett 60nm körüliek. Ezeket adom ki. Havi 20 órát fogalalkozok kb vele. Nézd meg airbnbn mennyiért mennek ott lakások. Szeretnél te csak fele ennyit keresni öregem.

2019. jún. 23. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!