Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsírom kb?

Mennyi lehet a testzsírom kb?

Figyelt kérdés

16éves vagyok, 2 éve edzek.

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. jún. 24. 19:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Olyan vagy mint egy nő, keskeny váll széles csipő.
2019. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
És olyan hisztis is :)))
2019. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ennyi idõsen kimaxolod a súlyokat? úgy szét ba**od az izületeidet mint a ku**a élet, mire sietsz? 18-20 eves kortol kene rendesen novelni a súlyokat. 40 éves is leszel majd arra nem gondolsz? Úgy meg fog ba**ni a könyökizületed hogy egy karton tejet se fogsz tudni felemelni..
2019. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálja (aka nincs macskahát meg hasonlók) akkor semmi baja nem lesz.

Semmivel se megterhelőbb az izületekre, ha kimacop 120 kilót, mintha nem maxolna és mondjuk feledzené magát 120x5re...

2019. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
*kimaxol 120 kilót
2019. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Na a mindentudó okoska 74es mindenhol ott van.


Figyu pajti. Gondold at mit tanacsolsz ha szrt sem értesz az egészhez.

2019. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%-os ezt meg ugye te sem gondolod komolyan? Nincs kulombseg abban hogy 120 kg-mal csinalja vagy 50-nel? Latszik hogy sz*rt sem ertesz a temahoz. Az megvan hogy a gyereknek meg fejlodnek az izuletei es csontozata? Ilyen terhelessel egyenes uton van ahhoz hogy majd kozepkoru ferfikent 3 reszletben kelljen megcsinalnia a funyirast a 100 valahany kilos guggolasai miatt. Nem ertem a szulei miert nem szolnak bele gondolom mrgveszik neki a belepot edzoterembe azt hadd szoljon. Konkluzio: felelotlen szulok + hozza nem erto kisgyerek = elbarmolt izuletek inszalagok. Ha ezt igy folytatod meg egy ideig fel fog allni arra a farkad hogy hany centis a bicepszed, de az evek mulasaval egyre jobban fogod banni hogy nem fogadtad meg a tanacsomat.
2019. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Látom az olvasás és értelmezés nem az erősséged. Azt mondtad, hogy ne maxolgasson ennyi idősen mert nagyon megterheli az ízületeket. Én erre azt mondtam, hogyha ez ereje 120kilós bp-nél van, és nem maxol, hanem dolgozik tovább, és elér egy 120x5re vagy egy 120x10re, akkor sem fogja kevésbé terhelni ah izületeit.

Amúgy már rég be lett bizonyítva, jogy maguk az izületek sokkal nagyobb teehelést bírnak, mint egy fránya 120as bp (vagy akár ennek a duplája) és ezért mondtam, hogyha normálisan csinálja, izületi problémái nem lesznek. Persze van a gyors feljődésnek is háránya, például az ínszalagokkal kapcsolatosan, de az már más téma, és kis odafigyeléssel és a testedre hallgatással az is megelőzhető.

[link]

2019. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A fitnessz tudásod határtalan. Ha nem vetted volna észre a számtalan quora cikkek olvasása közben hogy mindent és annak az ellentétét is bebizonyították. Gondolom nem tudod mi az hogy forráselemzés és mindent elhiszel amit 2-3 végbélnyílásból húzott érvvel alátámasztanak. Egy fiatal gyerekrõl beszélünk akinek fejlõdésben van a szervezete, de te meg vagy gyõzõdve arról hogy semmi baja nem lesz ettõl az élete érett idõszakában. Nem tudom meg vagy-e gyõzõdve arról hogy számtalan teenager sportolónak milyen egészségi komplikációi akadnak. Aki ilyen mértékben tolja a testét amikor még KICSI FIATAL GYEREK annak garantáltan bajai lesznek. Ennyi idõsen fekvõtámaszokat, húzódzkodásokat, tolóckodásokat kellene csinálni nem felhúzásokat meg guggolásokat súllyal. Ez egyenes út a félrokkantságig. De valóban én vagyok a hülye ellenség mert nem támogatom a kisgyereket abban hogy idõ elõtt elsz*rja a testét.
2019. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mondhato ennyi idosen artalmatlannak, meg akkor sem ha nem megy be 5 ismetles ala. Aki 120-at maxol 100-al 5-6-ot nyomkod. Velemenyem szerint 18-20 ev az a kor, mikor "meg lehet nyomni" a sulyokat. Persze nem vagyunk egyformak, van akinek a fejlodese (csontozatra gondolok) 16 evesen elorebb van mint egy 20 evesnek, es forditva. Ez egyenenkent valtozik, de altalanossagban 16 evesen valoban nem jo otlet.
2019. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!