Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is a csajozás miatt...

Más is a csajozás miatt kezdett bele a testépítésbe?

Figyelt kérdés
Bevált?
2019. jún. 27. 16:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Én így kvázi közvetetten ha úgy vesszük. Én magam miatt, egyszerűen jobban tetszik egy kidolgozott férfi fizikum mint a nyeszlett, úgy éreztem ez az útja hogy jól érezzem magam így elkezdtem, és közben eléggé meg is szerettem. Ráéreztem hogy ha erőre edz az ember azzal könnyebb célokat kialakítani és elérni naturálban. Plussz értelmes időtöltés, levezeti a feszkót, ilyesmi.
2019. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lazy Lover ***** válasza:
91%
mekkora luzernek kell ehez lenni :D a csajoknak nem az számít lásd ecsetfejű 2 dekás srácoknak milyen csajai vannak
2019. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, aztán rájöttem amint lattam magamon az erednényt, fogyást, szálkasodást, szép izmokat, akkor jöttem rá hogy én szeretem ezt csinálni, jó közérzetem lesz az eddtéstől és a normális étkezéstől, így a csajok miatti eddzés elhalványult. Hülyeség hogy izmosabb, sportos srácok nem jönnek be a nőknek, magyon is bejonnek.
2019. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mindig versenyezni akartam😅 Raadasul a mostani formammal inkabb mar oriasi hatrany a csajozas, 98%-nak sok. A vilagon egy no sem er annyit, hogy miatta ilyen sok energiat elpocsekoljon az ember.
2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
Semmit nem érnek a nőt. Ne értük, magáért csináld. Ez a sport erről szól, legyőzni magad.
2019. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
*nők
2019. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Magamért vágtam bele. Hogy ne legyek satnya, jobban érezzem magam a bőrömben és ne nézzenek csak úgy át rajtam az emberek.
2019. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Bevallom, hogy amiatt de nem vált be.
2019. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
#4 mutatnal kepet a formadrol? Kivancsi vagyok hogy milyen, ha a nok szerint tul sok. :)
2019. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Egzszer tizenevesen, onbizalom hianyosan ismertem egy sracot akinek a fejét még az enyemnelnis rondabbnak lattam. Viszont ki volt gyurva es sok csaja volt, onbizalomtol duzzado szovege. Ekkor kezdtem edzeni es azt kell mondjam hogy nekem is bevallt.

De nem onmagaban a jobb test hanem annak mellékhatasakent keletkezo onbizalom. Mert szeretik a nok is a jo testu fiukat de a tobbsegnek hatarozott ferfi kell.

Tehat a keplet: a jo test kitagitja a meritest azaz tobb nonek fogsz tetszeni, de meg sokkal tobbnek ha a szemelyiseged is olyan. Ahany ember annyi fele. Vannak nok akiknek az allatias eros dominans ferfi kell, masoknak a cuki fiuk, aztan van akinek eleg ha jona kisugarzas stb

Szoval lehet h kerdezo hiaba gyursz mert a tobbi nem stimmel vagy nem azokkal a nokkel talalkozol akiknek bejossz :)

2019. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!