Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely! A ti emésztőrendsze...

Zabpehely! A ti emésztőrendszeretek, hogy tolerálja a zabot?

Figyelt kérdés

Én nem tudom,hogy ki hogyan van vele de az én gyomrom nem igazán kedveli pár nap után.3 nap után már hasmenésem van tőle.Nektek nem?

Valahogyan tudnák ez ellen védekezni?



2019. júl. 2. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A zabnak magas a rosttartalma, ezért meghajthat. teljesen leszoktam róla.
2019. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsálom,hogy akarhová nézek ahol tömegelésről van szó,ott a zabot biztosan megemlitik.Felmerült bennem a kérdés,hogy csak az én gyomromat késziti ki a zab...
2019. júl. 2. 11:27
 3/19 anonim ***** válasza:

ez teljesen egyénfüggő. és attól is függ, hogy épp milyen állapotban van a bélrendszered.


pl. a zöld tea is elvileg serkenti az bélmozgást, van, hogy hasmenésem van tőle, van, hogy semmit nem okoz. attól is függ, hogy mit ettem előtte pár hétig.

2019. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ja egyébként nem csak a te gyomrodat.


elég sok hasonló kérdést láttam már itt a zabról.

2019. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Rám nincs ilyen hatással. Semmi bajom tőle, hasmenésem sincs.

Pedig pl. a teljes kiőrlésű kenyeret nem bírom. Az igazit, ami tényleg teljese kiőrzésű teljesen. Attól iszonyatosan fáj a hasam, ha több napig eszem.

Szóval szerintem nemcsak az számít, hogy sok rost van benne, hanem maga az adott étel.

2019. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha fosol akkor szedjél rá aktív szenet.
2019. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az emésztésével kisebb bajom van (pontosabban volt...), allergia miatt viszont egyike a sok jó minőségű dolognak, amit dobnom kellett...
2019. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lazy Lover ***** válasza:
nem jól felfúj meg sok bélgázt termel nálam
2019. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bzs03 ***** válasza:
Hat akkor egyel csak egy heten 2-3szor es ne egymas utani napokon. Mondjuk hetfo szerda szombat. Mekkora adagot eszel? En 30got szoktam annyitol nsm hiszem h bajod lesz
2019. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9es


Hát ha tömegelek akkor minimum 100g egy adag.30 gramm az nagyon kevésnekem.

2019. júl. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!