Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely! A ti emésztőrendsze...

Zabpehely! A ti emésztőrendszeretek, hogy tolerálja a zabot?

Figyelt kérdés

Én nem tudom,hogy ki hogyan van vele de az én gyomrom nem igazán kedveli pár nap után.3 nap után már hasmenésem van tőle.Nektek nem?

Valahogyan tudnák ez ellen védekezni?



2019. júl. 2. 11:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a daráltat, hátha azt könnyebben emészted.
2019. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem bírja a hasam a zabot. De nem a rost miatt, mert minden más dolgot, amiben legalább ennyi rost van, azt teljesen jól emésztem.


Nem kell erőltetni a zabot, ha nem bírja a gyomrod. Van más jó szénhidrát forrás is, nem is egy. Én se eszek zabot, esetleg néha amikor tudom hogy otthon leszek egy pár napig mert reggeltől estig fingok tőle :D

2019. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem is meghajtott 4-5 eve, abba is hagytam a fogyasztasat. Utobbi ~fel evben megint rafanyalodtam, igaz nem napi szinten, de semmi bajom nincs tole.
2019. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem nincs semmi bajom vele.
2019. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Mr.Q77 ***** válasza:

Elképzelhető hogy hiányzik a bélrendszeredből a megfelelő baktérium. Pl a babtól is sokan azért "eregetnek" mert hiányzik a megfelelő emésztő flóra a bélből. Hogyan készíted el?



Nekem nincs bajom tőle. Pedig hétköznap reggel szinte mindig azt eszem. kb 90 g kis szemű zab + 30 g zabkorpa (de ez a zabkorpa nem fontos én is csak pár hónapja rakok hozz). megsózom felöntöm vízzel, és be a mikróba 3 percre. aztán ha kihűlt akkor még megdobom 25-30 g fehérjével + valami ízesítés (pl fahéj, édesítő) és kész a superfood :)

2019. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
150g korul megy reggel, sokszor pedig nap kozben reszben rizs helyett, igy osszesen akar 5-600g is lecsuszik, de nem volt vele soha ilyen gondom. Sot, eddig nem is hallottam ilyesmit😅
2019. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A zabpelyhet nem bírom. Zabkorpát eszem, de nem nagy mennyiséget, és nem gyakran.
2019. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
2019. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal eszek zabpelyhet, 100g/étkezés mennyiségben. Engem egyáltalán nem hajt meg.
2019. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!