Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok, hány napos...

Kezdő vagyok, hány napos edzéstervet ajánlotok tömegnöveléshez? És hogy osszam fel a testrészeket? (Néztem neten, de mindenhol mást írnak)

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 napos, teljes test.
2019. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 nap, teljes test.
2019. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Heti 2-3 nap, teljes test, alapgyakorlatokkal! Haladóban sem kell változtatni ezen. De az edzésnél még fontosabb a megfelelő diéta! Makrók, kalória, vitamin, rost legyen rendben. Esetleg kreatin mehet mellé. Feltöltés nem kell, napi 5 gramm elég
2019. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%os, csak nem hagytál fel a trollkodással? Vagy csak növelni akarod picit azt a százalékot? :D
2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval inkább mindig egész testre érdemesebb edzenem, minthogy mindig más testrészekre?

Lesz így elég idő gyakorlatokra egy edzés alatt minden testrészre?

2019. júl. 3. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél órába belefér, előtte 5 perc bemelegítés utána 5 perc levezetés vagy nyújtás.
2019. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!