Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a kondira, nektek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

183 cm magas vagyok, 63 kg, izmosodnom kéne, de még nem voltam edzőteremben, attól félek ki fognak nézni a "nagyok", meg bénázni fogok, nem tudom majd hogyan kell szabályosan használni a gépeket.

Nektek hogyan sikerült az első pár alkalom, mennyi idő volt, mire belerázódtatok, kajára figyelni tudtatok? Köszi előre is a válaszokat!

19/F



2019. júl. 8. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkabb az hogy tudtam hogy ha meg van a fel ev kondi akkor beadhatom az elso injekciot mivel legalabb felev kell hozza hogy lasd a tested hogy valtozik legalabb egy dietat vegig csinalj es tudj edzeni
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Augusztus 2. Kezdődik a Scitec muscle beach! Ennél nagyobb motiváció nem létezik! Erre koncentrálj! Ha így se leszel motivált akkor bzui vagy!
2019. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En 183 vagyok és 83 kg.


Szuzen akarsz meghalni? Akkor irany a konditerem.

2019. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem fog kinézni.
2019. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!