Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelésről testépítés?...

Erőemelésről testépítés? (szteroid)

Figyelt kérdés
Sziasztok.19éves fiú vagyok. Jelen pillanatban 117kg a testsúlyom.2 éve kezdtem a fekvenyomást verseny szinten egészen mostanáig. Egyetem miatt, munka miatt nem nagyon tudok már a nagy súlyokra rákoncentrálni. A legjobb nyomás amit elértem versenyen 192,5kg. Edzésen 200kg volt. Ezeket mint naturálba. Tudom, most jönnek a hitetlenek, de akik nincsenek benne ebbe a versenyzésbe azok, nemtudják pontosan hol a határ. Meg is lett az eredménye. Könyökfájdalmak, Vállizomszakadás féléve. Úgy döntöttem, hogy inkább elkezdenék másfelé kacsingatni. Leszeretnék menni 90-95kg-ra első körben. Étrend 100%-os, több ismerősömmel raktam össze, akiket a versenyzések során ismertem meg. Nagy az izomtömeg rajtam, és tudom hogy szálkásítás során sok izom is lemenne rólam. Kérdésem a következő lenne elméletben, hogy milyen fajta szteroid fajták amiket szálkásításnál használnak az emberek? Gondolok itt a kombinációkra stb. A sportnak ennek a mellékágát nem nagyon ismerem, van róla fogalmam de nem tapasztalatra, tudásra alapszik. Amennyiben bármilyen egész infó szükséges lenne, megpróbálok minél hamarabb írni.

2019. júl. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak komolyabb céljaid? Megvan hozzá a genetikád (izomforma, csontozat)?

Mert ha nincs komolyabb célod, esetleg kellő önkritikával bevallod magadnak, hogy túl sok esélyed nincs kitörni a pro-k közé, akkor szerintem felesleges ezzel rombolnod az egészséged. Sokkal megterhelőbb "sport" a szervezet számára a testépítés, mint az erőemelés, ezt jobb, ha tudod. És nagyon nehéz kiemelkedőnek lenni, sok kompromisszummal jár.

Nagyon átgondolnám a helyedben, mielőtt hozzáfognék.

De ha infókra vágysz, keress rá Greg Doucette-re youtubon. Elég sok koxról van videója, és tudja miről beszél.

2019. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nemtudják pontosan hol a határ."

Ehhez meg csak annyit, hogy 15 éve edzek (erőemelés) és nagyjából tudom, hol a határ. És 19 évesen egy 200as fekvenyomás (ráadásul gondolom paused bench) nagyon-nagyon határ. És ha tényleg igaz, akkor le a kalappal.

2019. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szálkásításon gondolkozom és Propi+Clenbuterolt nyomnék így elsőre mellé Provironnal.
2019. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!