Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőként mennyit...

Személyi edzőként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy konditeremben dolgozó személyi edzőként milyen keresetre van esély. Gondolom valamennyit fizetni kell a teremnek is, nem csak megveszem a bérletet aztán egész nap edzést tartok.

Ha nem alkalmazott lennék és vállalkozónak kell lennem annak a költségeivel tisztában vagyok.

Nem Budapesten de dunántúli nagyobb megyeszékhely szintű városban élek/dolgoznék.


Illetve papír mindenképp kell hozzá? Mert elméleti és gyakorlati tudásom elég sok összegyűlt az évek során, simán letudnék vezetni egy edzést, de gondolom ezt igazolni is kell valamilyen bizonyítvánnyal.



2019. júl. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, nyilván attól függ, mennyi vendéged van. A papír meg kell, ha egy teremben akarsz dolgozni. Most oké hogy van rutinod meg tapasztalatod, a saját tested edzésével kapcsolatban, de vállalnád a felelősséget egy másik ember testi épségéért és egészségéért? Ha termem lenne, nem engednélek papír ÉS referenciák nélkül dolgozni.
2019. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezen ne múljon végzettséget tudok szerezni, viszont referencia alatt mit értesz?

Versenyeredményeim nincsenek, világ életemben naturál voltam így a versenyzés nem igazán jött szóba. Ugyan vannak naturál versenyek, de sokan ott is csak épp nem tolnak semmit, előtte azért ment ez-az, így nem láttam értelmét lifetime naturálként beállni egy mezőnybe, hogy valahol a közepén végezzek. Ha másmilyen referenciára gondolsz, akkor nem szóltam de kíváncsi vagyok azalatt mit értesz.

2019. júl. 19. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az én edzőmről tudok nyilatkozni. Bár ő Budapesten edző, 5000 Forintot kér el egy edzésért. Nagyon sokan mennek hozzá, már nekem is ilyen egy hónapra előre tud csak időpontot adni. Szerintem eléggé jól keres.
2019. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én edzőm egy fitness iskolában tanít szóval szerintem eléggé előnyös ha van papírod és ha Budapesten tartasz edzéseket. Nem tudom, hogy ez neked mennyire lenne megoldható.
2019. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leirtal azzal nem sokat. Versenyfelkeszitessel es mellette szemelyi edzessel lehet a legtobbet.
2019. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!