Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzók, fenékedzéshez?

Súlyzók, fenékedzéshez?

Figyelt kérdés
1 éve már hogy edzek itthon saját testsúllyal(főleg fenékre) és hatásos is, de szeretnék venni kis súlyzókat, hogy megnehezítsem a dolgom és formásabb is legyen a fenékxd szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy hány kilós súlyzokat kené vennem, ami elég erre a célra?

2019. júl. 20. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szóval te is olyan csaj vagy aki csak a seggére edz és leszarja a felsőtestét. Semmilyen otthoni edzést nem tartok komolynak. Menny le a terembe és guggolj akkora súllyal amivel csak alig tudsz megcsinálni 8 ismétlést és akkor már sportoló leszel.
2019. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek pacsi.
2019. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval te is egy olyan szűz csávó vagy, aki maximum itt mer lányokhoz hozzászólni, mert itt nem okádnak le amint meglátnak. Na most lemegyek a terembe 8 guggolást csinalni, hogy sportoló legyek. Jog, hogy a guggolás nem sport, de én hiszek neked bro
2019. júl. 21. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűz és a nők szerint jóképű vagyok és gazdag is vagyok, csak hogy tudd. Az otthoni fenékedzés meg szánalmas. Menny le a terembe és edz rendesen ne otthon bohóckodjál.
2019. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Otthonra bokára rögzíthető lábsúlyt tudsz venni,azokból 2-3 kilósakat láttam.Nem rosszak fenékformálásra.Ha egyben nagyobb hátsót is akarsz,ahhoz nagyobb terhelés kell már,pl.kitörés,guggolás súllyal.
2019. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes otthoni gyakorlat komolytalan kivéve ha van egy otthoni guggoló kereted és abban guggolsz nagy súllyal. De lefogadom, hogy a kérdező csak ilyen szánalmas seggformáló tornákat akar csinálni. Nem ért az edzéshez.
2019. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jó seggért még mindig konditermi edzés kell nagy súllyal nem otthoni bohóckodás. Nekem Rubint Réka meg Rubint Rella is a bohóckodós szint.
2019. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!