Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sovány vagyok. Tudok otthon...

Sovány vagyok. Tudok otthon izmosodni a saját testemmel, tehát súlyzók és egyéb tornasserek nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit izmosodni mert sovány vagyok. Nem nagyon csak egy kicsit, tudom hogy mindenki ezt mondja, de én csak annyit szeretnék hogy ne nézzek ki pálcikaembernek. Ha otthon minden nap 30-45 percet edzenék annak lenne valami értelme, vagy fölösleges lenne? Keresnék az interneten tornagyakorlatokat tehát változatosan tornáznék. Így nőnének egy picit az izmaim? Amúgy nem vagyok gyenge, erőm van csak nem látszik rajtam. Esetleg még betudnák szerezni valamiket, pl.: nyújtó-gumik, esetleg 1 vagy 2 kg-os súlyokat meg ilyesmik, de főként a testemmel szeretnék edzeni. Ennek így lenne valami értelme, vagy fölösleges? Fiú vagyok, 45 kg, 165 cm magas és 15 éves vagyok. Azzal nem nagyon szeretnék foglalkozni hogy mit eszek (ilyenek hogy sok fehérje kell, ilyen hús olyan hús, proteinek meg ilyesmik), szóval a táplálkozás nem nagyon érdekel, vagy anélkül ez nem megy?

#edzés #otthon #súlyzók nélkül
2018. márc. 10. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A táplálkozás természetesen fontos, kalóriatöbblet és elegendő fehérje nélkül miből épülne izom? Ha elég rosszul eszel, fogyhatsz is izomból. Valamennyire oda kell figyelni, az egészséged sem mellékes...


Nézz utána a saját testsúlyos erősítő edzéseknek. A te szintedről viszonylag könnyen lehet izmosodni, de enni rendesen kell hozzá. Ha azért vagy vékony, mert gyors az anyagcseréd, főleg.

2018. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek egészségtelenül, csak azt mondom hogy nem szeretném azt, hogy mindig azt figyeljem hogy mit eszek és mennyi kalória van benne és ilyesmik. De amúgy köszi a választ :)
2018. márc. 11. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Huzodkodo,tolodzkodo, gyűrű elférne azért!
2018. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Rendszeres konditermi edzés annak van eredménye. Otthoni szórakozásaal én se mentem sokra, mióta kinditermbe járok és figyelek arra mit eszek NAGYON FIGYELEK RÁ azóta 6 kilót hiztam. Fel év. És kb olyan alkalom volt mint neked. Nekünk sovanyaknak a kaja sokkal fontosabb. Mondhatni az a legfontosabb
2018. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket, hogy van erőm... és 1-2kg súlyzókról van szó... :D

200kg-os felhuzás, az mi akkor? Erőd és mérhető erőd, csak nagy súlyok szabályos megmozgatásától és kajából lesz. Szóval otthon hiába “hokizol” így. Babázzál még egyelőre! :))

2018. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, én csak annyit szeretnék, hogy ne nézzek ki pálcika embernek. És ha hiszed ha nem, suliban az osztályban én vagyok a legerősebb. És igaz, hogy a többiek nem-nagyonizmosak, de nem soványak. És tesi órán is én bírok a legtöbbet futni és ilyesmi.
2018. máj. 18. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!