Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
100%

Az ember alapvetően nem törölte ki a seggét, és a szarjukat felkenték a barlang falára. Ezen a szinten mozogsz még?

Az emberiség fejlődött, most már "monogám", de a monogámia nem az, amit te mondasz, hogy valakinek csak barátnője vagy barátja van, és nem kúrja végig a fél diszkó őt. Ez szimplán erkölcsösség.

Az embereknek lettek érzései, érzelmi intelligenciája, biztos az evolúció során ez is megmutatkozott az agyban. Kérdezz valami kongitív tudományokkal foglalkozó tudóst, az biztos szakszerűbben megfogalmazza ezt.

Kb. ez akkor elkezdődhetett már, amikor a tízparancsolatra felkarcolták, hogy "Ne kívánd felebarátod feleségét", akkor kezdte el kapizsgálni a társadalom, hogy a poligámia érzelmileg és lelkileg nem éppen a legjobb az emberre nézve, meg úgy az egész emberiségre nézve.

A lányok nagy részének manapság már érzelem kell egy szexhez, ami nem alakul ki egy 1 órás dumálástól a diszkóban. Persze vannak r_bancok, nem tagadom.

Személy szerint továbbra is nagyon primitívnek és valami nagyon alacsony szinten mozgó embernek gondolom azt, aki érzelem nélkül minden jöttmenttel dug, és nem is igényel semmi érzelmet vagy kötödést(családalapításról inkább ne is beszéljünk), és így le tudja élni az egész életét.

2016. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
100%
És nem azért nem dugsz meg valakit a barátnőd mellett, mert társadalmilag nem elfogadott, hanem azért mert a barátnődet szereted és nem akarod megbántani. Ha meg nem szereted és képes vagy félredugni, akkor nem kell vele együtt lenni.
2016. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
2%

Lefogadom lány vagy,azért vagy ilyen naiv.


A pasik 99%-nak nem kellenek érzelmek a szexhez.

A lányoknál hát csak úgy 50% ez az arány.


Nem tudom hogy jön ide a diszkó,sosem rajongtam az ilyen helyekért..

Az,hogy valaki szexel a párkapcsolatán kívül mással is,az nem azt jelenti,hogy bárkivel...


Általában azok a fiúk "becsülik meg" a barátnőjüket,akik amúgy senkinek nem kellenének,így örülnek,hogy 1 is van,aki hajlandó velük szexelni.

Na,a lányok többségének pont ezek nem kellenek:D


Aki jól néz ki,magabiztos,azoknak a 90%-a nem éri be 1-el hosszabb ideig.


Igen,nem ősemberek vagyunk,így ezeket is fel kellene fogni.

Az nem egészséges,hogy 25 évesen férjhez megy egy lány vagy fordítva,és egész életében 1 személlyel szexel...

Ezért is lépnek félre sokan...

Most lehet ez neked fájdalmas,de ez az igazság...

Csak vannak akik már 30 évesen,mások csak 50 évesen eszmélnek rá arra,hogy a monogámia nem működik...

2016. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
6%

"És nem azért nem dugsz meg valakit a barátnőd mellett, mert társadalmilag nem elfogadott, hanem azért mert a barátnődet szereted és nem akarod megbántani. Ha meg nem szereted és képes vagy félredugni, akkor nem kell vele együtt lenni."


Te tényleg ilyen naiv vagy?

Hallottál már az "állandó luk" kifejezésről..

Sokan ezért tartanak barátnőt.

Ja,nem akarják megbántani,ezért nem is mondják el sokan,ha félrelépnek.


Csak ez milyen kapcsolat?Hazugság az egész.

Én elhiszem,hogy vannak emberek,akiket kielégít a monogámia egy életen át,egy partnerrel való szex,de ők egy szűk kisebbség.


Nyilván nem egy 25 éves fiú,aki 2 éve nem szűz fogja megunni ugyanazt a nunit....


Egy statisztika szerint a heteró férfiak 70%-a legalább egyszer megcsalta már a partnerét...

2016. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a hetven százalék szart sem ér. Inkább legyek egyedül.
2016. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
100%

Te annyira sötét vagy, hogy felesleges leállni veled vitatkozni.

Ráadásul pofátlanul hazudozol itt százalékokról meg nem létező statisztikákról, egyiket se tudnád bebizonyítani.

Olyan férfiak becsülik meg a barátnőjüket és szeretik, akikhez te kanyarban sem vagy, nem csak a csúnyák. Jobb lenne, ha beletörődnél a sorsodba, hogy az ilyen könnyűvérű kapcarongyok mint ti csak a szűk kissesség.

2016. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
100%

Erre a retardált 52%-osra hiába koptatjátok a billentyűzetet

hozhatnánk neki ilyen példákat, hogy ismerősünk, akik nem csúnyák, szupermodell férfiak-nők vannak kapcsolatban megmagyarázná, hogy biztos félrekúrnak és csak a csúnyák örülnek a monogámiának, mi nem tudjuk jól a dolgokat

egyszerűen az ő selejtes nézeteit akarja ráerőltetni másra

egyszerűen nem hiszi el, hogy valaki tud érezni valamit a másik iránt mert ő csak egy lelketlen tárgy akinek a seggébe beleürít a többi kan

egyébként fiú vagyok és ha egy diszkóba le lehet kúrni egy lányt akkor én maximum leoltom, nem megkúrom :D

maximum a csók volt a legnagyobb dolog, amibe belementem így...

és barnátnőt preferálom inkább, akit szeretek, tehát az 1% vagyok ezek szerint..

mert hiába vetetném körbe magamat ku rvákkal, akkor is egyedül halok meg

lesz egyáltalán aki az ilyen mentalitású emberek temetésére elmegy?

akit leszoptál a dizsibe?

nemhiszem...

de gondolom meg lesz magyarázva, hogy akkor én ronda vagyok...

pedig nem :)

2016. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 A kérdező kommentje:

Azt olvasom, hogy nem csak mi melegek nem vagyunk monogámok,hanem a heterók is.Biztos így van és aki ezt írta igazat adok neki,mert az idő múlásával mindenki változhat,felszednek pár kilót és a megszokottság is unalmas lehet.

Itt feltétlenül meg kell említenem azt a rengeteg családos hapit, aki nősök vagy elváltak és a családjuk mellett nekiálltak fiúzni! Na vajon ők miért tették ezt,pl. 10-20 év hetero házasság után?

2016. ápr. 25. 21:22
 99/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod? Ennyire nincs életed?
2016. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:
100%
100 komment, verd ki rá
2016. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!