Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező én sem igénylem,de ha heteró lennék sem igényelném.


Ez nem szexualitás függő.


Én nem akarok senkivel tervezni,a magam útját akarom járni.

Nem akarok máshoz igazodni.

Főleg olyan dolgokra nem akarok időt pocsékolni,mint pl a "párom" családjával bájologni.pl.

Ez a heteróknál még rosszabb.Ott állandóan ez megy.

2016. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:
100%

De 160 pasi 10 év alatt is bőven sok.


Miért nem tartasz egyszerre vagy 3-4 szexpartnert,és ha megunod őket pár hónap múlva lecseréled őket?


Én biztos nem tudnék csak úgy elsőre szexelni egy olyannal,akiről semmit sem tudok:)

Azért valami haveri,beszélő viszony alakuljon ki előtte.

2016. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kiégésnek ha jól sejtem. Amúgy egy pszichológus tudna tanácsot adni. Elítélni én pl nem ítélem el. Szerintem oka van mindennek. Ennek is
2016. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező attól, hogy szerinted ilyen nics még nem zárja ki a lehetőséget, ha olyan szórakozóhelyre mész ahol ez van, persze, hogy ezt tartod normálisnak. A sok sztereotípia is erősíti ezt. Én személy szerint 0 érzelemmel nem tudnék ágyba bújni senkivel. A te életed, a te döntéseid, de ne akard bemagyarázni senkinek, hogy amit te csinálsz az a normális. Bevallom még nem volt kapcsolatom fiúval pedig lehetett volna, de érzelem hiányában értelem szerűen nem engedtem, hogy meg.... Azok akik veszekednek azok pontosan azért csinálják mert szeretik egymást. Képzeld el, ha a heterok is úgx élnének, ahogyan te
2016. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 anonim válasza:
100%
Én 53 évesen mindig bem kívánom a társ kapcsolatot. Anno kijártam a népligetbe, ami veszékyes is. Saját lakásokmban bealtattak, kiraboltak. Mivel hajtott a vérem, 5 év után kimentem.Egy 22 éves roma srac volt, adtam neki egy cigire valót.De gumival persze.Már 2szer volt szifiliszem. A cumitol elkehet kapni.Mondtam "talizzunk meg" Ezuutan elmentem vele a 8 kerbe,elmentem a lakasomra ö az utcán megvárt.Elmentunk volna hozza. Kert penzt ukran cigire,ajtokon zörgetett az Illés utcaban.Nem tudtam, hogy ott prostik vannak. Odament egy csoporthoz tele k vakkal, stricikkel.Szemelyit sem vittem.Ugazoltathattak is volna.Nem álltam meg, húztam haza.Ezer ft-ert neki ez megérte.Azért írom ezt, merta sűrű partner válogatás tele van veszéllyel.Ja. Volt egy állandóm is. Felesége, gyerekei vannak.Ketszer kaptam tőle szifit.Ahogy szokás telefonszamat kiadtam. Cserbenagyott, nem keresett. Szerintem illett volna ezt megbeszélni.
2016. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 A kérdező kommentje:

aprocska13! Nem értelek, hogy kaphattál el kétszer ugyanattól szifit? Ha egyszer elkaptad tőle és kigyógyítottak,akkor miért álltál neki még egyszer elkapni?


Csak tudnám ez a sok családos ember miért jár ilyen helyekre szórakozni és szexelni fiúkkal? Hisz otthon boldog hetro házasságban élnek a feleségükkel és két gyerekükkel túlnyomórészt, már pl. 20 éve és nekiállnak fiúzni! Vajon, miért teszik?

2016. ápr. 14. 20:46
 67/129 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem heterók,csak a társadalmi elvárások miatt bele mentek egy hetero házasságba és az ilyen helyeken kiélik a valodi vágyaikat.
2016. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 A kérdező kommentje:

67. Nem feltétlenül így van! Ismerem az embereket. Lehet pl. 20 évig boldog hetro házasságban éltek egyesek. Még nem is gondoltak fiúkra!! De, mondjuk az utolsó pár évben már a házasság ellaposodott,lehet már a munka terén is lecsúsztak...pénz otthon kevés van, sokan elhíztak, már nem kívánják egymást...stb.

A nő már férfiként nem tekint a párjára, egzisztencia is hiányzik...elhidegülnek egymástól.


Az ilyen pasik pár évig örlődnek, új nőt nemigen találnak,megnő a hasuk,pénzük,önbizalmuk a padlón.(mert a nőknek is lennének elvárásaik).


Így egyszer csak gondol egyet a pasi és kívánsiságból,kényszerűségből vagy hallott ezt-azt,hogy így szoptak-úgy szoptak pasik...stb és keres félénken fiút.


Később megtapasztalja,hogy férfit erre a célra jóval könnyebb találni,mint nőt és alkalomadtán, ki többször ki kevesebbszer elmegy férfiakhoz,akik kielégítik....

2016. ápr. 15. 13:23
 69/129 anonim ***** válasza:
100%

Ja,csak szerinted kinek kell egy nagyhasú 40-es,vagy 50es?:D

Senkinek...


Igaz,hogy a férfiak könnyebben kaphatóak a szexre,mint a nők,de bárkivel nem szexelnek.


Az idősebbeknek csak akkor van esélye,ha jól néznek ki.

2016. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 A kérdező kommentje:

69. Pont erről írtam! Részben igaz,amit írtál a nők 100%-ának nem kellenek az ilyen pasik. Akkor mi marad? A férfiak.


Ott viszont már nem ilyen az arány, mondjuk 50%-nak nem kell és 50%-nak kell. Tehát kb. minden második férfi hajlandó a szexre vele. Mert ott úgy is csak az orál az elsődleges.Vannak,akiknek már másodlagos az,hogy hogy néz ki a pasi.


Tehát,ha ezt az ürge megtapasztalja,rájön,hogy így könnyebben talál pasit szexre,akkor legközelebb is rájuk kényszerül és így alakulnak át heteróból....mondjuk biszexé!

2016. ápr. 15. 18:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!