Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
 71/129 A kérdező kommentje:

64-es. Pont ilyen életfelfogás, amit Te leírsz az ritka,mint a fehér holló! Ilyeneket,hogy érzelem,meg hasonló csöpögős romantika az életben 99%-ban nincs. Ezt csak azok írják,akik még szűzek,életükben nem szexeltek sem szórakozóhelyeken sem másutt.


Aki szokott járni ilyen helyekre,az már tudja,hogy megy ott a szex.Semmi érzelem,semmi beszéd.....


Aki erre az útra lép,az hidd el nem is igényli az érzelmet csak azt akarja,hogy egy jót sz@pjon vagy megkúrják.


Ez a lényeg, nem ez a marhaság,hogy: "otthon,fakanállal vár a társam"!

2016. ápr. 19. 14:46
 72/129 anonim ***** válasza:
3%

14 évesen soknak mondható

nekem csajom volt vagy 60-70 utána már nem számoltam

bár én 42 éves vagyok összegyülhetett

és még mindig jönnek a nők én felém néha

amejiket lehet meg isdu.g,ok

érdekes hogy mostanában 20 évesek akadnak jobban :-o :-D ;-)

2016. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:
100%

"Aki szokott járni ilyen helyekre,az már tudja,hogy megy ott a szex.Semmi érzelem,semmi beszéd..... "


Nálatok melegeknél megy ez így, nem véletlen a kiemelkedő AIDS-es fertőzöttek száma. Ha nem kamu a kérdés, csoda, hogy te még nem kaptál el semmit. Mondjuk nem is tudom, hogy beszélhetsz a többség nevében, amikor te már a szexuális identitásodat tekintve is a kisebbséghez tartozol. Szerencsére még több normális ember van ilyen téren, és nem csak úgy kúrogatnak össze-vissza.

2016. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
10%
Remélem hatalmas kínok közt döglesz meg valami betegségben nemsokára.
2016. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:
73. Hidd el,sokan kúrogatnának itt össze-vissza a net mögött rejtőzködő,sok félénk álmodozók közül!De,bátortalanságuk,félelmük elkíséri őket jópár évig és csak hokiznak otthon. Élőben nem szexelnek.
2016. ápr. 19. 15:55
 76/129 anonim ***** válasza:
8%

Vagy a barátnőjükkel szexelnek.

Ne magadból indulj ki ratyikám.

2016. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 anonim ***** válasza:
13%

Miből gondolod, hogy ez bárkit is izgat, hogy minden jöttment farkára rácuppanjon? Nem hánysz, amikor a tükörbe nézel, hogy mekkora egy elhasznált kapcarongy vagy?

Te komolyan azt hiszed, hogy a génhibás, beteg hajlamaid az alap és normális minden embernél, aki nem így cselekszik az meg "fél megvalósítani"?

Hát megsúgom, szerencsére csak az emberek egy töredéke ekkora selejt.

2016. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 A kérdező kommentje:

77. Nem gondolom ezt,amit írtál. Igen,sokszor ráélveznek az arcomra,de ez inkább büszkeséggel tölt el!Van,amikor tükörben meg is nézem!Általában egy éjszaka alatt több pasival szoktam szexelni,átlagban 5 pasival.Persze nem minden nap.

De,ez az ilyen helyeken megszokott.Biztos sok hasonszőrű,vagy érdeklődő srácot érdekelne ez a dolog,aki épp olvassa a posztomat,de sokan bátortalanok. Nem mernek elmenni ilyen helyekre.


Nem is értem őket.Miért nem? Azt képzelik,hogy az elítélendő? A mai világban koránt sem az.


Azt képzelik,hogy találnak maguknak 1 komoly partnert és azzal élik le az életüket? Ezt is kétlem. Magát az állítást is és a megvalósítást is.(még ehhez is el kellene menni valahova,nem csak otthon verni a billentyűket....)


Egyszóval én nem vagyok prűd,van amikor 3-masban csináljuk,elöl hátul gyömöszölnek. Aki ezt elítéli és papolni kezd,az szerintem egy kicsit írígy is!

2016. ápr. 19. 16:41
 79/129 anonim ***** válasza:
3%

"Vagy a barátnőjükkel szexelnek.

Ne magadból indulj ki ratyikám."


Kedves "nem ratyi":)

Nagyon sok heteró pasi lép félre,és idővel mind megunják a barátnőt vagy feleséget.

Egy nővel lenni egy idő után már nem szex,hanem megszokás.


Én mélységesen sajnálni tudom azt,aki egész életében csak ugyanazzal a személlyel szexel.


Ez a barátnővel szexelés csak azoknak nagy élmény,akik a kutyának sem kellenek,azoknak egy is bőven elég:)


De,aki jól néz ki,és van igénye minőségi szexre annak nem lesz élmény ugyanazzal a személlyel szexelni éveken,esetleg évtizedeken át.

Ezért is van ennyi hűtlenség.


Majd,ha elmúlsz 40 és rájössz,hogy egész életedben monogám voltál,elpazaroltad a fiatalságodat,akkor fogsz megbolondulni(férfi klimax),és akkor majd elkap a gépszíj:D

Persze,ha csúnya leszel,akkor már fizetned kell majd érte...

2016. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Én normális meleg vagyok, de hányok tőle, hogy hányan jártak már benned. Simán elkaphattad az AIDS-t is. Én le se köpnélek, ribbbanc.
2016. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!