Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
100%
És nem ilyen retkes, csöves, kiégett alakokkal volt kalandom, hanem megválogattam őket. Nagyon ígénytelen ember lehetsz.
2016. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
100%

minek etetitek a trollt?

ezt élvezi bolondok, hogy ámulva hitetlenkedtek itt, ő meg dörzsöli a tenyerét és jókat röhög rajta....

2016. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 A kérdező kommentje:

52válasz. Egyáltalán nem röhögök,meg nem vagyok troll,meg nem vagyok 39éves sem,meg nem is csövesekkel szexelek.Nem tudom honnan szedték össze ezeket.


Tény,hogy a szórakozóhelyeken,tapasztalatból írom,hogy a 90% minimum a szexre megy.Alkalmira vagy esetleg többszöri együttlét is bejönne sokaknak,de telefonszámot nemigen cserélnek utána. Legközelebb meg sem lehet találni a partnert,akivel együtt voltunk.


De,még írok extrémebbet is,ott a sötétben több helyen van,ahol az arcokat sem látni! Lehet ott szexeltünk fél órát,utána meg meg sem ismerjük egymást a világosban a pultnál. Van,akinek vagy akiknek bejön ez.Nekem jó.


Nem tudnék komoly kapcsolatot elképzelni egy férfival,mízes mosollyal,meg hasonló romantikus csöpögös valamivel. Brrr még a hideg is kiráz ettől!

Csak szex,vetkőzés,tapi..behatolás.


Higyjétek el,ez így működik sok helyen. Amit ti írtok,az egy elképzelés,hogy "szeretlek" meg ilyen ócska elavult romantika nem is létezik! Legalábbis én még nem találkoztam vele!

2016. jan. 27. 19:04
 54/129 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem találkoztál vele még létezik.. az más kérdés, hogy neked erre nincs igényed. Maradjunk ennyiben!
2016. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan.

El sem hinnéd hány gyönyörű, vonzó, rendes srác él a párjával.

Mondjuk én nem tudnám elképzelni hogy 15 év múlva ennyi legyen az élet.

Ennyit jelentsenek a mindennapok.

Hányok.

2016. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 anonim ***** válasza:
100%
Fu, ez nekem nagyon durva
2016. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan borzasztó h írnom kell h tudjam követni.
2016. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 anonim ***** válasza:
3%

Valahol megértem a kérdezőt.

Én is ismerek olyan pasit,aki már vagy 100-al volt élete során.


Ritkák a hosszútávú kapcsolatok,ilyen 5-6 évig élnek együtt max a melegek,aztán megunják egymást.

Elkezdenek a másik háta mögött játszani.


Nekem ez nem hiányzik.Én őszinte kapcsolatokat akarok.


Az szerintem igaz,hogy az együttélés megrontja a kapcsolatokat.


Legszívesebben olyan pasival lennék,aki szeret,elfogad olyannak,amilyen vagyok,de nem akar rámtelepedni,korlátozni és én sem őt.


Egész gyerekkoromban csak ilyen kapcsolatokat láttam,a felnőttek mindt veszekedtek egymással.Folyton egymást csesztették,nekem ez nem hiányzik.

2016. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/129 anonim ***** válasza:
100%
Olyan betegséget fogsz kapni aminek még latin neve sincs 😆
2016. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 A kérdező kommentje:

Megint olyan kommentet olvastam, amiben ezek a szavak szerepelnek: "társam,kapcsolat,együttélés,szerelem"...meg hasonló marhaságok. Higyjétek el, az élet nem ilyen! Egyszerűen nincs elég gyakorlatotok, rózsaszín,korrekt,"jólnevelt" álomvilágban éltek!Voltatok már szórakozóhelyen vagy bárhol,ahol ilyen emberek vannak vagy láttatok szexelést? Szerintem,nemigen!


Akkor tudhatnátok,hogy no romantika,no beszéd,...csak az ösztönök működnek...tipi-tapi,..oral vagy a bátrabbaknak anal is.Ennyi! Ilyen nyálas,romantikát jobb ha az elején elfelejtitek!

2016. ápr. 11. 19:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!