Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 A kérdező kommentje:

Egyre több meleg felkapott szórakozóhelyeket látok! Azt hiszem sokan rájöttek,hogy mi is a jó! Inkább ilyen ellenőrzött,biztos helyekre érdemes menni,mint pl.szabadtérre,ligetbe...stb.


Ha bemegyek,lehet gumit venni,síkosíttót is és mindent,ami kell. 5 percnél tovább mostanában nem vártam,térdeltem és jött a partner.....

Nem mindig nyeltem le.


Szerintem még mindig ülnek otthon,vágyakozók,álmodozók,akik várják a sült galambot!Lehet,hogy még szűzek is és csodálkoznak,ha a fél életüket boldogtalanul töltik el,otthon egyedül hokizva!

Nem értem az ilyen embereket!Garantálom,hogy senkit nem lőnek le az ilyen klubbokban és a kutyát nem érdekli,ki honnan jött! Elég jól el lehet lazulni és szexelni!

2016. máj. 20. 15:39
 112/129 anonim ***** válasza:
100%

Rádtör a figyelemhiány és akkor elkezdesz trollkodni?

Ennyire nincs életed? :D

2016. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/129 anonim ***** válasza:
100%
Szegény tuti valami lelkileg megnyomorult ember, még a saját anyja is utálhatta, hogy ekkora korcs lett. Ne is bántsuk.
2016. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/129 A kérdező kommentje:

Nézd!Én tisztában vagyok vele,hogy nehéz elkezdeni bárkinek is ezt a "meleg éjszakai életet"! Minden kezdet nehéz!Én sem egyből úgy indultam,hogy hűűha,mindent tudok,marha bátor vagyok!

Csak olykor-olykor,érdemes otthonról kimozdulni és ha az illető identitása:meleg vagy biszex vagy travi,akkor ilyen helyeken nagy valószínűséggel tud ismeretséget kötni!Itt persze 95%-ban a szexre mennek,de szerintem ez nem elítélendő! Mire mennének másra? Ne legyünk már prűdek,álszentek!


Jó,lehet az én vérmérsékletem túl magas mások szemében (ha egy éjszaka nem szexelek 5 pasival,az nekem kevés...),de lehet szexpartnert találni mindenkinek!


Hangsúlyozom,itt élőben,azt kapsz,amit látsz! Nem úgy,mint a Netes szexpartnerkeresés terén,hogy pl. Kép nélkül leveleznek és a döntő napon,mondjuk 1 hónap múlva a találka előtt az egyiknek épp "hírtelen valami közbejön"!

2016. máj. 20. 17:19
 115/129 A kérdező kommentje:

Ezen kívül rengeteg családos,otthon példaképes családapa jár akár ilyen helyekre,akár máshova,a lényeg:fiúznak.Ők miért próbálják ki vagy miért mennek rendszeresen a saját nemükhöz?

Aki azt írja,komoly kapcsolatot keres,az még szerintem otthon álmodozik,nem kóstolt még bele a meleg életbe.

Itt tényleg az a fontos,hogy minél több partnerrel szexeljenek a szórakozóhelyeken!


Egyetértek velük,nem szabad kihagyni ezt,mert telik-múlik az idő és azon veszi magát észre az otthon egyedül hokizó krapek,hogy élőben még nem is szexelt,mondva csinált okok miatt.

2016. máj. 22. 18:52
 116/129 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván teljesen elképzelhetetlen a számodra, hogy valakinek felfordul tőled a gyomra, és nem kíváncsi ilyen gusztustalanságokra és egy csepp ferde hajlam sincs benne.

Pedig a többség ilyen, és te fogsz egyedül megdögleni, még elkaparni se fog senki.

2016. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/129 anonim ***** válasza:
8%

Annyira undorító ez az ember, hogy erre nincsenek szavak :D

Öld meg magad plíííz :D

2016. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/129 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát hogyne. A melegség abból áll, hogy fűvel-fával szexeelsz. Te nem homoszexuális vagy hanem egy ribi. Ilyen lennél heteroként is. Itt vernéd magad hány csajt dugtál meg. Menj el inkább szűrésre! Azon hányszor voltál eddig?
2016. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/129 anonim ***** válasza:
100%
Am tenyleg szuresre nem artana elmenned...ennyi partner utan... fene tudja ki milyen nemi betegsegben szenved.
2016. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/129 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, hogy majd 200 után elmegy, meg orálnál nem is húz gumit. Teli lehet már mindenféle nyavalyával. Okádék egy ember, az ilyennek kéne beadni az altatóinjekciót, mert már más életét is veszélyezteti ezzel. Veszélyes a társadalomra, egy mentálisan és gyógyíthatatlanul beteg ember.
2016. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!