Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha akadnának más barátaid is, akkor bemutatnának néhány haverjuknak akik szintén single-k.

Úgy is lehet ismerkedni.

Olyan nincs hogy valakinek nincs zsánere, nincs olyan típus ami bejön, hogy majd meghalsz érte.

Az első 5 évben mindenki elprüntyög, értem én hogy idővel a monogámia unalamas lehet, de én akárhányszor próbáltam ki másokkal rájöttem hogy a pasim ezerszer jobb az ágyban!!

Ez egy nagyon igénytelen életvitel- magaddal szemben!

2016. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy kérdező? A szám nem sok. Mármint ha pl heteró lennél tuti nem szólna le senki. Amúgy a korod azért érdekelne, mert ha 2 év alatt volt ennyi, akkor sok. Privit írj kérlek mert ritkán vok itt.
2016. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég kan vagyok,de azért ez a 160 fiú számomra is hihetetlen.

Ha unatkozol miért nem csinálsz valami értelmeset?

2016. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 anonim ***** válasza:
100%

# 32/33


De a privát elolvasásához is be kell jelentkezned te sügér :DDDD

2016. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire Brian Kinney akarsz lenni? :) Megértem. :D
2016. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 A kérdező kommentje:

32.hozzászóló. Kb.2 év alatt volt ennyi pasim.De, előtte viszont nagyon kevés volt.Csak én is álmodoztam,farkat vertem,mint itt jópáran és ennyi volt.


Utána érdeklődtem,hol vannak szexelésre alkalmas helyek,és találtam olyat. Először én is paráztam,mit csináljak ott,kihez szóljak,biztos csak mint kezdő,téblábolok ott,de 1-2 szórakozóhely meglátogatása után rájöttem:Nincs ok a félelemre.


Ott is emberek vannak,akik semmivel nem különbek,mint én vagy a másik ember.Önbizalmat gyűjtöttem és most már bátran,nyugodtan mehetek szexelni bárhova!Van jópár hely Budapesten.

2016. jan. 20. 16:05
 37/129 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint ha pl heteró lennél tuti nem szólna le senki."


Hát én "leszólnám" akkor is, ha heteró lenne, mert az ilyen sűrű partnerváltásokat ilyen gyakorisággal, azt alapból nem tartom helyesnek.

Az, hogy heteró pasiknál egyenesen érdemnek számít, ha valaki minél több csajt megfektet, az nem változtat a véleményemen, de persze ha fordítva, egy lány csinálja ugyanazt, arra már rámondanák, hogy k.....a.......

2016. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:
100%

Bryan Kinney meg az őt alakító Gale Harold...na őrá vertem vagy 160..ezerszer :D

Nos, amit a kérdező leírt az azért más...

Kinneynek volt egy13 évvel fiatalabb édes kis szöszije, ha jól emlékszem és amikor valami faxalap elcsábította tőle azért tepert, hogy visszakapja...

A magyar nyelv beszédes. Lefekedüni, dugni, szeretkezni- szerelmeskedni...

De én a helyedben nyitnék a másik oldal felé is...vagy Quasimodo a kinézeted hogy nem találsz senkit? Ilyen érzelmi sivárságot egyszerűen nem tudok elképzelni.

2016. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves nézd meg a The Normal Heart (Igaz szívvel) című filmet. És utána húzzál el nagyon gyorsan szűrésre, mert nem csak a saját egészségeddel játszol. Jó reggelt az orális szextől is el lehet kapni egy csomó mindent, biológia óra, nyolcadik osztály.
2016. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 A kérdező kommentje:
39. Volt,aki azt mondta nem biztos a fertőzés,ha az ondó nem érintkezik vérrel.Tehát ha a szánkban van és nincs seb bent (persze elég egy mikrosérülés is), akkor megúszható a dolog. Ha a szánkba került az ondó,akkor ajánlatos lenyelni,majd a gyomorsav elintézi. Egyébként látom egyes helyeken,hogy mindenki szopik össze-vissza,de gumit nem használnak! A dugatáshoz viszont szoktam nekik ráhúzni gumit!
2016. jan. 23. 00:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!