Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 anonim ***** válasza:
86%

Most 270 pasim volt eddig. A biztonságos szex nem egyenlő azzal,hogy ne legyünk senkivel. Sőt, lehet minden nap is kefélni, akár több hapival is csak gumival.



Végül is megnyugtattam magam, mivel sok partnerem van, ezért elmentem nyáron szűrésre. Én vagyok a kérdező, csak valamiért nem lehet belépnem. Summa-summárum a dugatást mindig gumival engedem, de biztos,ami biztos elmentem a tesztre,...azt mondták 2 hét múlva menjek vissza az eredményért. Paráztam itthon,mint az állat...letelt a 2 hét, negativ lett. De azóta már voltam jó pár pasival,persze vigyáztam de érdemesnek tartottam most is megcsináltatni a hív szűrést, negatív lett.


Biztos ülnek még otthon magányos krapekok,akik csak hokiznak egyedül és nem mernek lemenni meleg helyekre ismerkedni. Nem értem őket! Miben bíznak? Mi lesz 2 év múlva? Mi lesz 5 év múlva?


Én mondom, ne hagyjátok ki az alkalmakat, tegyétek azt ami jólesik, mert utána bánhatjátok, hogy elszalasztottátok az élet élvezeteit.

Bevallom, vannak olyan éjszakáim a pesti szórakozóhelyen, hogy a sok koktél után a pár pasi után egyszerűen nem emlékeztem, hogy most az 5.-nél vagy 6.-nál vagy 7. pasinál járok? :))


Aki Neten próbálkozik, azt hiszem tudja, hogy milyen eredménnyel lehet partnert találni. A sok félős, a neten bátran író krapek a találkozó előtt 1 nappal lemondja, mondván „közbejött valami”.

Persze semmi nem jött közbe csak az illető megijedt. Este lecsukják lefekvés előtt a laptopot és azt hiszik, ezzel le is zárták, Ők nem melegek, majd lesz nekik később akár nő is. Aki így gondolja az nagyot téved, semmi nem fog változni. Miben bíznak az ilyen hapik?


Persze ez az ő dolguk, de amikor ott a lehetőség, szabadon mindenkinek, ott van a rengeteg meleg hely, van ahol 30perc alatt, akár 2 partnert is lehet találni szexre, akkor miért hokiznak egyesek éveket otthon egyedül?

2016. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/129 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ha nem olvasok el 100 kommentet de a kérdésedről nekem az jön le, hogy

1) vagy egy beteg ember vagy aki számontartja hogy kivel és hányszor szexelt,

2) vagy egy nagy kamu kérdés az egész,

3) vagy egy kis ku.va

Bocsi, de nekem így tűnik

2016. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/129 anonim ***** válasza:
100%
Oké, néha én is túlzásba viszem, de nem szórakozóhelyen fogok szexelni egy koszos retyóban és nem fogok akárkivel, nálam az a legalja. Ennyi igényesség azért lehetne benned. Gondolj már abba bele, hogy a rossz higéniai körülmény miatt minden nyavalyád lehet. Hosszútávon nem jó ez, én egy kapcsolatot akarok.
2016. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/129 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdező, nem látod be, hogy milyen üres, tartalmatlan és beteges az egész lelkivilágod?? Pont a hozzád hasonlók miatt nem lehet párkapcsolatot találni melegként. Én eleinte jártam meleg szórakozóhelyekre, de igazából sosem tetszettek itt Pesten, mert mindegyik a szexről szól és utána még köszönni sem képesek sokan. Ettől a hozzáállástól hányingert kapok, tudod hányszor volt ilyen? Nekem is volt sok kalandom, de hozzád képest alig voltam valakivel és ilyen áron mint a te esetedben nem is akarok mindenkivel.

Én egy kapcsolatot szeretnék, de a kapcsolat kialakulása általában ott bukik el, hogy:

a) "nincs hely": magyarul nem tud hol szexelni, én még itthon élek


b) nem is akar kapcsolatot, csak hülyít


c) akivel először találkozom, utána később nem is akar velem találkozni, pedig minden szimpatikus volt elsőre


d) van hogy elsőre nekem szimpatikusnak tűnik, de mikor megszólal és kilóg a kapanyél a szájából, akkor mondom hogy bocsi és lelépek


e) nem tudja róla senki, persze aki ilyen azzal nem is folytatom, de azzal sem aki feltűnési viszketekségben szenved és a legbizarabb módon jelenik meg

2016. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/129 anonim ***** válasza:
100%

"Én vagyok a kérdező, csak valamiért nem lehet belépnem."


Bannoltak, mert troll vagy. De ezt te is tudod nagyon jól.

A kérdés is egy nagy kamu, és annyi életed van, hogy képes voltál visszaregisztrálni és folytatni itt a hülyeségedet.

Sajnálatraméltó életed van.

2016. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/129 anonim ***** válasza:
92%

124.válaszoló. Biztosíthatlak, hogy nem csak a,b,c,d lehetőség van, hanem van még jópár több is: e,f,g,h....stb! Pl: Amit írtam is, a tali előtt 1 nappal vagy éppen 1 órával lemondják.


Rengeteg családos van főleg az idősebb korosztályból is. Sok 40-es hapi is adódik, de náluk családi probléma van már jópár éve, mondjuk az asszonnyal otthon elhidegültek egymástól, a fickó is felszedett 20kg-ot, a munkahelye sem egy "igazgatói" állás, mondjuk pl. csak 100 ezret keres, netán munkanélküli lesz.


Most sokakban felvetődik a kérdés jogosan persze, hogy: Hogy a fenébe függ ez össze ez a szexualitással és azon belül a homoszexualitással? Megtetézve azzal, hogy az ilyen pasik mondjuk eddig 20 évig hetero házasságban éltek?!


Higyjétek el, némely esetekben összefügg és én azokat a hapikat látom és mondok róluk véleményt, akiknél ez összefügg és ilyen "sorsra" jutottak, bizonyos meleg helyeken.

Eddig sokan elfojtották magukban ezt az érzést és sokan kényszerűségből lejönnek....kipróbálják...és sokan visszatérnek. (persze ezt még önmaguk előtt is szégyenlik) Még meg is sértődnének, ha valaki rájuk mondaná hogy: Meleg! Hogy képzelünk ilyet? Ők ugyan nem homók, csak az "asszony most nincs otthon" és lejött......


...és ez a csoport,akikről most írtam csak egy parányi szegmense a homoszexualitásnak. Akik születésük óta, vagyis pubertás óta masszív melegek, vagyis határozottan tudják vagy tudták, hogy márpedig ők melegek 100%-an és punktum az ilyen ember ritka, mint a fehér holló.


Nem mondom, hogy nincs, de szerintem 2-3%-ra tehető a meleg helyeken megjelenő krapekoknak. Még én sem tudtam magamról, hogy speciel meleg vagyok vagy biszex vagy travi. Nekem is éveknek kellett eltelni, hogy rájöjjek, inkább pasival szeretek szexelni, mint nővel.

Ezen belül meg passzív szerep vonzott, de még itt is a szex...szex utáni éjszakákon rájöttem, valami hiányzik......


De, vajon mi? Jobban kérdeztem magamtól, mi tesz boldoggá? Rájöttem, nőként kell szexelni, női rucikban. Ez az!! Amikor először női harisnyát felhúztam, mérhetetlen örömmel töltött el, azóta ha tehetem traviként szexelek. Persze nem minden "meleg helyeken" lehet felvenni a rucit, illetve csak ott, ahol másokon is van.


De visszatérve az eredeti mondandómhoz, most 276 pasinál tartok. Azelőtt vidéken a szexuális életem majdnem egyenlő volt a 0-val. 1 év alatt szexeltem 1 vagy 2 pasival. Brrrrrr....hát erre még rágondolnom is borzalommal tőlt el! Otthon hokiztam és kész! Miben bíztam én ökör? Azt gondoltam, majd jön a királyfi és boldog leszek? Vagy egyáltalán hol, kivel fogok én szexelni? Akkor még azt sem tudtam, hogy passzívok mit csinálnak, aktívok mit tesznek? Nemhogy még a travik?


Azóta itt Bp-en, ha azokon a bizonyos meleg helyeken beöltözöm, úgy ringatom a csípőm a bőrszoknyában, úgy dobálom a hosszú fekete parókámat, mint egy dögös,rucis csajci. Elképesztő milyen jókat lehet szexelni a sötét helyeken vagy éppen az üléseken...


125.hozzászólónak. Valamennyire igazad lehet, mert a pár évnyi kihagyásomat, amit otthon egyedül töltöttem, ma már valahogy átbillentettem a másik oldalra. Egy nap 4-5 pasi, de csak gumival dugatok, igaz az orált gumi nélkül csinálom, de hidd el azt látom a meleg helyeken, hogy mindenki gumi nélkül elégíti ki a másikat. Higénia, tisztaság nálam alapfeltétel, minden pasi után a mosdóban helyre teszem magam, ha traviként vagyok, sminkelek is, az arcomról mindig lemosom az ondót, ha épp ott van.


Higyjétek el, ebben az elanyagiasodott világban, ahol az számít, mid van, az ilyen nincstelennek, mint én vagyok legalább ezek az élmények maradjanak, nem hivalkodóan csak a testünknek és lelkünknek szüksége van az ilyen és hasonló kielégülésekre, mert színte ez adja meg az élet értelmét, hogy nap,mint nap küzdjünk valamiért. Vidéken akinek sem lakása,sem kocsija, sem pénze nincs mint nekem, egyszerűen nem érdemes egy fél életen át a reménytelenségben hokizni, hanem érdemes feljönni Budapestre és itt új életet kezdeni. Én így tettem és nem bántam meg.

2016. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/129 anonim ***** válasza:
92%

Most 2 hónapig nem voltam senkivel. Hogy miért nem? Háát, végül is csak anyagi gondok miatt, munkahely megszűnése stb. Én vagyok a kérdező. Nem volt pénzem belépőt fizetni, gyrost venni meg egyebeket. Most 306 pasinál tartok. Most a "holtszezonom" előtt 290-nél megálltam.


Most, hogy rendbe jöttem anyagi téren is (nehogy félre értse valaki, nem vagyok fizetős), lett új munkahelyem is, lementem pár meleg szórakozóhelyre. Az egyik nap 4 pasival voltam, a mási nap meg 6-al. Utána a következő héten egy éjszaka alatt megint sikerült 6 pasival szexelni.


Sokan kérdezték, hogy jó-jó, ez a sok szexelés, de akkor miért nem tartok állandó pasit vagy pasikat? Akkor velük már biztosra mennék, nem kellene keresni sem és lehet a lakásukon is tudnánk szexelni.


Hááááát, ...végül is igazat adok annak, aki ezt mondta csak még ha lenne is erre lehetőség, valahogy érzelmileg egy nulla vagyok. Képtelen lennék valakihez vagy valakikhez érzelmileg kötődni. Megszoktam, hogy szó nélkül tipi-tapi, térdelés, orál...jó esetben anál is és kész. Jöhet a következő!....


Itt meg úgy látom a kérdéseknél, tiszta érzelmes kérdéseket tesznek fel, mint pl: komoly kapcsolat...barátom....és hasonló számomra irreális kérdéseket.


Aki az éjszakában még nem volt, nem szexelt, otthon fél és álmodozik, az biztos ilyen kérdéseket tesz fel, de aki csak egy kicsit is járatos az éjszakában és a baromi jó helyeken, ahol ismerkedni (ez az ismerkedés kb. 10 másodperc és jöhet a szex) és szexelni lehet, az tudja, hogy hogy megy ez.


Itt nem kell mézes-mázosan mosolyogni, és ilyen szöveget mondani:-Szia! Gyakran jársz ide? Szimpi vagy kell kóla? Itt pusztán az ösztönök dominálnak. Teszed, amit szeretnél és a másik fél is....

2017. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/129 anonim ***** válasza:
100%
A 27-es válaszadó egy lényeges pontra tapintott. "Nem tudom honnan jössz, iskolázottság, társadalmi helyzeted, munkád, hobbid stb- merre tartasz, de ami tleírsz az nem normális." mondjuk nehéz elképzelni ezek után, hogy "civilben" pl. törekvő, nyelveket beszélő egyetemista vagy, vagy felelősségteljes állásod van valahol. Ha igaz, amiket írsz, a korszellem áldozata vagy. Az általad képviselt szexusban az ember tárggyá aljasul, az érzelem helyét a vásári komédia veszi át. Csak ennyit akarsz az élettől?
2017. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/129 anonim ***** válasza:
92%

124-es vagyok:


Arról nálam szó sem lehet hogy egy "kíváncsi heteró" (valójában minimum bi, csak heterónak hazudja magát) szexuális játékszere legyek, miközben tudom van neki családja, gyereke. Az ilyen meg is érdemli hogy zsarolják és a családjának elmondják az igazságot.


Nem szeretek másodhegedűs lenni, túlságosan megalázó.

2017. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!