Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
23%
160:D röhej ! Nincs is Ennyi HOMOKOS Magyarországon !:)
2016. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondható normálisnak. Heteroszexuálisok körében sem lenne normális, ha valaki mindig mással van és egy lánynak 160 pasija volt.

nem azt mondom, hogy elítélendő, de beteges.

2016. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 A kérdező kommentje:

42. válasz. Többen mondták már, hogy ez nem normális. De,a fiúknál pl egy kigyúrt hetro pasi azt mondja, hu ezzel is lefeküdtem,amaz nőt is lefektettem...stb. Aki ezt mondja büszke rá és lehet sokan még írigylik is. Mert valahogy menő a ficko.

Míg a melegeknél,amit én láttam különféle helyeken a monogámia nem jellemző! Örülnek,ha találnak partnert. Sokan hírdetnek is! Én is régebben annyit küszködtem a partnerkereséssel,neten kerestem,de ne tudjátok meg mennyi kamus,félénk,álmodozó bátortalan van! Azonkívül rengeteg családos is akad,de ez más téma. Sokan érdekes a találkozó előtt 1 nappal váratlanul lemondták a talit,mondván "hazajött az ezer éve nem látott rokon" címszóval,ami egyértelmű,hogy nem az a probléma,hanem meggondolta magát az illető,lehet életében nem szexelt fiuval és megijedt!

Most már rájöttem inkább élőben kell ismerkedni,már ha ezt az ismerkedést csak szexelést annak nevezzük! (megjegyzem a poszt óta már voltam pár pasikkal,170-nél tartok)

2016. jan. 26. 23:19
 44/129 poiu ***** válasza:
93%
Ez inkább szomorú.
2016. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolm, hogy a mi feladatunk eldönteni/megítélni, hogy ez normális-e. A kérdés inkább az, hogy te összességében elégedett vagy-e az életeddel, mert a szavaidból nekem inkább az jön le, hogy az állandó partnercsere miatt ki vagy égve és már nem vagy képes érzelmek kimutatására. Ha neked ez így jó, senki nem vádolhat érte, elvégre a te életedet építed vagy szúrod el.

Egy biztos, én nem volnék képes erre... A barátommal idén leszünk 4 évesek és semmiért nem cserélném el azt, amikor reggel egymás karjaiban ébredünk és a mai napig az az első szavunk egymáshoz az, hogy "szeretlek". Az, hogy együtt együtt töltjük a szabadidőnket, együtt utazgatunk, közös a baráti körünk, akikkel programokat tervezünk, ismerem a családját, akik a fiukként szeretnek engem is, stb. Ezek olyan dolgok, amit egy alkalmi szex számomra nem tudna megadni. Amúgy tény, hogy a legtöbb meleg nem él párkapcsolatban. A mi barátaink között is csak 2 olyan párról tudok, akik hozzánk hasonlóan évek óta monogám kapcsolatban élnek (egyik pár 5 éve, másik 8).

26F m

2016. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
90%

Kiüresedett embernek tartalak aki nem képes szociális kapcsolatokra. Ennyi energiával dughatnál fleshlighttal is, legalább nem fertőznél meg másokat.

Vagy simán prosti vagy.

Elitéllek-e? Nem. Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.

Honnét tudod, hogy 160? Excelben vezeted?

2016. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 anonim ***** válasza:
10%
Na végigolvastam. Wc, liget, bokor, még 39 évesen is? Te egy igénytelen ringyó vagy. Csak igy egyszerűen. És még szűrésen se voltál. Gondolom a hpvt hepatitist grátisz osztogatod. Kis szifilisz hiv meg a ráadás.
2016. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá nagyon tetszett az 59 éves is, aki nem szereti a nemi betegségeket, így nincs is neki.
2016. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén miről akarsz és kit meggyőzni?

170 pasi? Mármint midnenféle lestrapált, hugyós faxu ürgével dugsz úton útfélen és ezt élvezetnek nevezed.

Ennyire mélyen nem lehetsz.

Én is kapcsolatban vagyok évek óta és pasim akár plákoton is szerepelhetne és még a bokorba sem kell lemennem érte..

Rengeteg meleg párt ismerek egytől egyig normálisak.

Nálad van a gubanc!!!

De nagyon nagy!

Te nem a Bryan Singer vagy bakker hogy a legmenőbb csávókat viszed az ágyadba 16-22-ig!

Te minden féle útszélivel leállsz ez rajtad kívül senkinek sem élvezet vagy irígylésre méltó.

2016. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg valami bajod lehet.


Egy valamit mondanék, akkor fogod bánni az egészet, ha igazán szükséged lenne valakire, de nem lesz ott, mert mindenkinél csak a szexre mész.

Mondom úgy, hogy én nekem is volt néhány kalandom, de én akarok párkapcsolatot.

2016. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!