Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/153 Kyani_Gábor ***** válasza:
96%

Negatív válaszolók, úgy látszik nem pénzből élnek!

Elöször is: ha egy 400 forintos reszelőt megvesz valaki 20ezer forintért, az egy igazi balek, és megérdemelte!!!

De ne hasonlítsuk már ezeket a termékeket egy teleshopos sz*rhoz...


Ha próbáltad volna, netán egy valóban beteg ember a környezetedben/családodban megkapta volna INGYEN a termékekmintát, és valóban segít neki, máris nem az lenne a vesszőparipa, hogy teleshopos bárakármire miért adják visssza az árat, vagy miért nem, hiszen eszedbe sem jutna vissza vinni.


Az meg hogy csatlakozott, és elbukott 140e forintot?? Kapott érte egy csomó terméket, mindet vissza akarta vinni? Nem is értem amit írtál! Szerintem inkább csak nem annyit, és nem úgy foglalkozott ezzel a VÁLLALKOZÁSSAL, ahogy kellett volna, és emiatt érezte úgy, hogy elbukta(persze csak akkor, ha az az "ismerősöd" nem Te magad vagy). Általában aki meghallgat egy prezentációt, és csatlakozik is, kapott termékmintát, kipróbálhatta. Ha jó, nagytöbbség csatlakozik, ha nem jó, akkor nem! Kizártnak tartom, hogy tapasztalat nélkül belevágott, és utána panaszkodna...

Igenis van pozitiv tapasztalat a termékkel, nem is kevés.

DE!

Mint minden vállalkozásban, itt is vannak biztosan olyanok, akik csakis a pénzt nézik, és lehet hogy nem úgy és nem azt közvetítik az új jelölteknek, ahogy azt kéne.

Az hogy a pénz a fontos, még nem elítélendő, egy ultrahangos egérriasztót árusító vállalkozás sem biztos hogy hisz a saját termékében, örül neki h pénzt keres vele!!!(nem mondom hogy ez a jó)

De a legtöbben úgy vágnak bele szerintem, hogy hisznek benne, mert kipróbálták!!!

Az meg hogy ebből is akar élni, megint csak nem rossz dolog! Megy 2-3 évig? Utána jön más? Mindenhol igy van, aki jókor van jó helyen, 2-3 év alatt keres vele sokat, utána foglalkozik mással... Ez nem egy alkalmazotti állás, ez egy vállalkozás, amit a pénz miatt csinálsz!!!

Az alkalmazott ül, megvárja mi a "parancs", azt végre hajtja, és szépen csendben megpróbál élni. Ne sajnáljuk azoktól, akik mással dolgoznak, és abból keresnek!


Elnézést a hosszú válaszért :-)

2012. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/153 anonim ***** válasza:
22%

"Elöször is: ha egy 400 forintos reszelőt megvesz valaki 20ezer forintért, az egy igazi balek, és megérdemelte!!!

De ne hasonlítsuk már ezeket a termékeket egy teleshopos sz*rhoz... "


Te éppen most balekoztad le magadat, és a vevőidet, üzlettársaidat. Megvettetek egy 400Ft-os gyümölcslevet 20ezerért. Ennyit árultok, egy szintetikus vitaminnal dúsított gyümölcslevet, amit felruháztatok "mindentgyógyító" köpönyeggel.


Persze, hogy aki kipróbálja, érzi, hogy jobb, ugyanezt érezné, ha bevenne mondjuk egy Centrum Silver multivitamin tablettát.


"Kizártnak tartom, hogy tapasztalat nélkül belevágott, és utána panaszkodna..."

Persze, hogy kizártnak tartod, mert rózsaszín szemüveg van rajtad. Majd elmúlik. Aztán rájössz, hogy minden modern kori pilótajáték így néz ki, mint ez. Csatlakozol, mert hiszel a barátodnak, elhallgatnak részleteket (amikkel adott esetben ők sincsenek tisztában), túllihegnek más részleteket, amiknek semmi jelentőségük. Rádadják a rózsaszín szemüveget, és már nyílik is a tárcád a szép jövő reményében! Vagyis kicsalják belőled a pénzedet.


"De a legtöbben úgy vágnak bele szerintem, hogy hisznek benne, mert kipróbálták!!!

Az meg hogy ebből is akar élni, megint csak nem rossz dolog! Megy 2-3 évig?"

Igen, mert félrevezették őket, mert a termék hatását soha senki nem hasonlította össze sem placebóval, sem a legolcsóbb multivitaminnal. Ott kiderülne, hogy csak egy méregdrága gyümölcsléről van szó. A 2-3 éves megjegyzésed is pontosan megmutatja, miről van szó. Meddig tart egy pilótajáték őrület? Eddig. Meddig tart egy valós, legitim MLM vállalkozás? Örökké!


"Ne sajnáljuk azoktól, akik mással dolgoznak, és abból keresnek!"


Nem az a baj, hogy vállalkozol. Az a baj, hogy mások átveréséből keresed a pénzt! Ugyanis neked sem jut eszedbe összehasonlítani a hatást sima multivitamin hatásával, ugye? Miért nem? Mert rájönnél, hogy átverés az egész, és az olcsó multivitaminból nem tudnál keresni. Ezért inkább elhessegeted a gondolatot, és megpróbálsz balekokat keresni a 20ezres sajtreszelődhöz...


Én elhiszem, hogy az eddig rendelkezésre álló információid alapján tiszta volt a lelkiismereted, és tisztességesek voltak a szándékaid. Ha nem gátlástalanul kihasználni kívánod az embereket, akkor csinálsz egy tesztet. Veszel jó sűrű áfonyalevet, feloldasz benne multit, és kipróbálod dupla vakteszten pártíz emberen, összehasonlítva a csodaszereddel. Nem fogod megtenni, ugye? :) Na erről beszélek...

2012. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/153 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Te egyáltalán nem érted meg ezt a foglalkozást.És nem azért, mert buta vagy,hanem hatalmas előítélettel rendelkezel.

Először is, a termék nagyon jó, és nem azért, mert rózsaszín felhő van körülöttem.Édesapám lábujjait amputálni kellett cukorbetegség miatt.Sajnos csak ezután ismerkedtünk meg a kyani sunrise-zal, ami ha gyümölcslé akkor gyümölcslé, ha vitamin vitamin, ha kiscsirke, az sem érdekel, de édesapám cukorszintjét helyre hozta!!!!!!!!!!!!Tedd félre egy kicsit az előítéleteidet, kérlek, és érezd át ezt a helyzetet.

Üzlet, üzlettársak.Erről annyit tudok mondani, hogy aki eljött az infómra, kipróbálta a terméket, és szeretne dolgozni, de nincs pénze, megelőlegeztem neki a pénzt.Hogy miért?Mert biztos vagyok benne, hogy sikerül visszakeresnie.Nem azért, mert én vagyok a Teréz Anya, hanem tudom,hogy minden üzlet elindításához pénz kell.Nem mondom,hogy nem járok jól én is, hisz ezt nevezik befektetésnek, de az alattam lévő közel 20 ember közül még senki nem panaszkodott.Így is lehet ezt csinálni.És mi van, ha én vagy az én vezetőm fogja magát és átmegy egy másik mlmhez, akkor sem történik semmi.Ez az élet rendje.

2012. márc. 25. 22:43
 14/153 anonim ***** válasza:
18%

"Te egyáltalán nem érted meg ezt a foglalkozást."


Ó, dehogynem. Hidd el! ;)


"édesapám cukorszintjét helyre hozta!"

OK, elhiszem. De azt is hiszem, hogy ha megfűszerezed a vitaminos heyho áfonyalevet egy kis csodatévő sztorival, az is segít rajta.


Félreértés ne essék, örülök a gyógyulásnak minden esetben, csak sajnálom, hogy ezért ilyen magas árat fizettettek a beteggel, tudva, hogy ugyanazt a hatást fillérekért is elérhetnék..


Megtennéd, hogy mutatsz nekem egy orvosi szaklapból egy kutatási eredményt, ami alátámasztja az állítottakat? Mert addig senki nem veszi komolyan az anekdotádat, csak a reményvesztettek, akik sámánhoz is elmennek a gyógyulásért.


Mondjuk a british medical journal elég hiteles lesz.(www.bmj.com)

2012. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/153 Kyani_Gábor ***** válasza:
89%

Utolsó elötti negativnak: Fogalmad sincs róla, ki vagyok, és mivel foglalkozok egyébként! Ha tudnád, nem gondolnád, hogy rózsasín felhőben "dolgozok".

Egyrészt mert nem toborzok, nem házalok, nem tukmálok!!!

Én leginkább a termékek minősége miatt vagyok jelen, és a korábban említett hiteles BARÁTOK miatt. Számodra ez a szó lehet csak annyit jelent, h a barátaid a pénzért keresztülgázolnak rajtad, és átvernek, csak hogy nekik jobb legyen. Őszintén örülök, hogy nekem nem ilyen barátaim vannak.

Nem tudom eldönteni, hogy ennyire negatív, netán irigy, esetleg egy konkurenciát támogató gyümölcslé árus vagy e?! Komolyan. Úgy dobálózol a szavakkal és kijelentésekkel, hogy szerintem a dolgokról semmi fogalmad sincs. Próbáld ki a Heyhós gyümilevedet, meg próbáld ki ezt, egy valóban beteg rokonodnál. Ingyen odaadom neked a szükséges terméket! Utána Te is látni fogod, hogy ez valóban ér valamit! Azért mert Te nem tudod megfizetni a regisztrációt, esetleg a termékeket, még nem mindenki más a hülye, mert kifizette. Gondolom az is probléma, hogy én miért járok Mercedes terepjáróval, és miért van drága nyakláncom, vagy miért vagyok kopasz?(ezek tipikus MLM-es stílusjegyek ugye???:P)

Igazából szerintem teljesen felesleges Veled "vitatkozni", és észérveket, tényeket felsorolni, hiszen Te a gyümölcslében hiszel! No és persze a multivitaminban! Bár így lenne, bár így menne! Akkor a gyógyszergyárak is tönkre mennének.

Az szerintem jelent valamit, hogy egy elég komoly fejfájást, 3-5 perc alatt elmúlaszt a "gyümölcslé"... Nálad is igy megy a heyhoval?? Gondolom... Részemről azt hiszem ennyi...



A sajtreszelő meg mind mondtam, közel sem ez a kategória, és bár betalált a sértegetésed, h engem balekozol le, azért mert olyat veszek, ami használ is... Te gondolom Te voltál olyan birka, és vettél sajtreszelőt is 20e forintért, aztán jött a felismerés, azóta vagy ilyen elvakult! :P

Mert hogy objektív semmiképpen, az tuti!!!


Minden jót!

2012. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/153 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen, amikor nincs érv (várom a hiteles klinikai vizsgálatot - www.bmj.com), csak a személyeskedés marad...
2012. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/153 anonim válasza:
25%

Tizennégyezerért árulják! Ez milyen? Napi adagja nincs 3cl, na ez meg mire elég? Egy háromtagú család, mint mi, ha csak ezt a csöppnyi adagot innánk naponta, az majd 50ezerbe kerülne. De ha belépsz a 140ezres csomaggal, akkor olcsóbb. Na ja, akkor is 30ezer! VICC.

Ha üzletről beszélnénk, akkor sem kéne ezen horrorisztikus áron árulni, hacsak azért nem, mert nem hosszú távra terveznek. Valóban azt hangoztatják a bemutatókon, osztogassátok. Egy ilyen 300-400Ft. Tényleg megéri. Jenfe, Mandura, sorolhatnám. Kíváncsi leszek, a fanok, év végén, hova vándorolnak??

2012. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/153 anonim ***** válasza:
23%
Igen, vegyük észre. Ez egy túlárazott 400Ft-os sajtreszelő... És mivel a termék nem piacképes, a belépés pedig jelentős összeg, ezért ez egy piramisjáték. Majd rájönnek a bepalizottak is...
2012. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/153 anonim válasza:
71%

kyani Gábornak üzenem: gyógyító hatást tulajdonítani táplálék kiegészítőknek sem lehet, nemhogy egy rostos lének!

Idézlek: "Ha próbáltad volna, netán egy valóban beteg ember a környezetedben/családodban megkapta volna INGYEN a termékekmintát," Ez most komoly? termék mintától meggyógyulna? Te tényleg zombi vagy! Na ezt kéne büntetni, hogy beteg embereket ámítanak.

2012. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/153 anonim ***** válasza:
27%
Igen... Ha lenne gyomrom hozzá, rák elleni, mágnesesen felprogramozott hegyikristályt árulnék MLMben...
2012. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!