Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 FeriB ***** válasza:
100%

Oké, Te ilyen maradsz, attól még lehet sikeres, még, ha fáj is neked és csalásnak nevezel valamit, amiről fogalmad sincs, magánügyed. Zárásként még egyet árulj el nekem: A Kyani tulajdonosa (gondolom biztosan tudod te is, azért a makacs vélemények) egy kőgazdag, olajvállalata is van, akkor miért úgy akarja gyarapítani az amúgy is elkölthetetlen vagyonát, hogy átveri az embereket? Szerinted a sok pénzt nem lehet legálisan úgy forgatni, hogy többet hozzon? Sajnos nem értesz az üzlethez, de véleményed van. Nem bántásképp írom ezeket, ne haragudj érte, pusztán csak feltűnt a megkeseredésed kivetülése ide.


Én sem vagyok tőle elájulva, de inkább előrehaladok, minthogy egy helyben topogva ócsároljam a mellettem elhaladókat!:) Egyben biztos lehetsz: Neked nem szeretné senki sem eladni majd ezt!


Szép napot!:)

2012. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 anonim válasza:
77%
Igen. Bizony, olajvállalkozása van. Az egészség küldötte, azzal lett vagyonos, hogy sok tonna szén-monoxidot küldött a levegőbe, és károsította az egészségünket. Vagy az ő olajával csak virágokat locsolnak, igaz? Gratulálok, mossák csak az agyatokat...
2012. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/153 FeriB ***** válasza:
100%
Nem kellene mindenkit elítélni, pláne, ha objektívan állok hozzá! Nem írtam konkrétan, hogy jó, de azt sem, hogy rossz, mert nem tapasztaltam meg. Az egészség küldötte jelzőt pedig kár belekeverni és kiforgatni a válaszaimat! Természetesen üzlet a számára (is), de a mondandóm arról szólt, hogy vannak jó és vannak rossz üzletemberek. A jónak bejön, a rossz másban keresi a hibát!
2012. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/153 Zsolt71 ***** válasza:
100%

Kedves Fórumozók !


A helyzet az , hogy én is Kyani disztribútor vagyok.Azért írom , hogy egyértelmű legyen , mi az álláspontom.


Tulajdonképpen nem olvastam végig minden egyes hozzászólást, de egy dolog egyből feltűnt!!


Minden negatív hozzászólás "név " nélküli :)

A hozzászóló, ha negatív véleménnyel van valamiről , miért nem meri felvállalni?


A piramisjátékról csak annyit, hogy a hagyományos beosztotti állás a legelterjedtebb piramis játék.

Azért gürizel, hogy a fölötted lévő vezető többet keressen mint te.


Ebben a rendszerben (kyani) közel sem így van.

Annyit jutalékot kapsz amennyi a csoport forgalma volt, és ha nem segítesz a csapatodnak akkor még az is előfordulhat , hogy a csapatod néhány tagjának több lesz a jutaléka , mint neked.

Ez a kompenzációs terv közel sem hasonlít más cégek rendszereihez.


A termékekről meg csak annyit, hogy nem baj ha nem használja mindenki.

Aki kipróbálta, és érezte a jótékony hatásait, az nagy valószínűséggel használni is fogja.


Nem kell mindenkinek ezt fogyasztania. Vannak még ezenkívül is jó termékek.


Én azt viszont tudom, hogy akinek adtam , azok közül 90%-a használja azóta is.


Köszönöm , ha végigolvastad, csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.:)

2012. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/153 anonim ***** válasza:
77%
OK, ügyes vagy! Beszélünk 5 év múlva.. :)
2012. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/153 Zsolt71 ***** válasza:
100%

És mit szeretnél hallani 5 év múlva?


Feltételezem azt , hogy mindenki belebukott.


Ez az igazi Magyar hozzáállás.


De nem gond, mert akik így gondolkodnak , azok általában nem is jutnak előre (tisztességes úton ).

Senkinek nem akarok rosszat, úgyhogy azt kívánom , ne legyen túl nyomorúságos az életük az ilyen mentalitásúaknak.

2012. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/153 anonim ***** válasza:
31%

Aha, szóval te feltételezed rólam azt, hogy kudarcot kívánok. Aztán hozzáteszed, nem baj, úgyis megkapom érte a büntetésemet, nem jutok előre.. És ezek után leírod, hogy nem akarsz senkinek rosszat? Te csak szeretnéd, ha nem kívánnál rosszat, úgy tűnik..


Azt szeretném hallani, hogy 5 év alatt végre készült klinikai vizsgálat, ami igazolja, hogy többet ér a gyümölcslétek, mint a legolcsóbb szintetikus multivitamin-készítmény. És mit fogok hallani? Semmit. Sehol sem lesztek már... jó sok emberrel megvetetitek a drága szarotokat, és jó sok emberből kiszedtek 140ezreket a könnyű pénz hamis ígéretével. Millióskor láttuk már ezt. Legutóbb a carbon credit bukott be, hamarosan ti következtek.

2012. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/153 Zsolt71 ***** válasza:
100%

" Sehol sem lesztek már... "


Megnyugodtam , jól sejtettem . :)


Enyhén félreértettél, én nem azt kívántam, hogy ne juss előrébb.

Én tényként közöltem.

Van különbség.


Azt meg , hogy te úgy tekinted, ezt a dolgot , hogy lehúzás, akkor menj el a megfelelő felügyeleti szervhez, és jelents be.

Később tájékoztass kérlek, az eredményről.


Üdv.: egy Kyani-s

2012. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 anonim ***** válasza:
31%
A lehúzás nem ütközik jogszabályba, azért ennyi jártasságot kinéztem volna belőled. (Az szimplán erkölcsi kategória, és ezen a téren neked nyilván nincs felügyeleti szerved.) Az eltitkolt külföldi jövedelem már inkább.. ;) Úgyhogy rendben, megyek felügyeleti szervhez, add meg az adataidat. Név, adószám, kyaniból szerzett jövedelem összege. Egyből elhallgatsz, ugye?!
2012. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/153 Zsolt71 ***** válasza:
100%

Ez " kapufa " !! :)


16%-os külföldröl származó jövedelemként leadóztam .



Egyéb kérdés?

:)

2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!