Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem normális?

Anyám miért nem normális?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2 éve anyám bevállalt egy nehezebb melót ( fizikai munka,gyárban, 3 napig 12 óra éjszakába majd 3 nap szünet majd megint 3 nap munka csak az nappalosba majd megint 3 nap szünet és így tovább...) a vicc, hogy régebben se volt egy nagy rendmániás, sőtt akkor is magasról tett a főzés, mosogatás, mosásra, na de most.... most romokban áll a konyha minden 4. nap de nem csak úgy, hogy itt-ott van egy-egy koszos tányér vagy ilyesmi, NEM! Romlott büdös kaják az asztalon, a púlton bezsírosodott tányérok és ez egymás hegyén hátán kupacokban és az a kifogása, hogy ő mennyit dolgozik. Heti 1x mosogat. Nem is mos, most sincs egy tiszta bugyi sem, a saját szobájába sincs rend, ezen kívül megszült apámnak aki alkoholista és jelenleg is korházban fekszik mert részegen, bedrogozva leugrott a 3. emeletről, és persze engem készít ki lelkileg. Egy bazi nagy hitelt vett fel a lakásra csak mert az egyik testvére szépen kérte, csak ezért, hogy pénzhez jusson, anyám felvette a hitelt a SAJÁT LAKÁSÁRA (amiért havonta 150 ezret perkál) mivel a testvére nem fizeti a saját részét, sőtt még el is hagyott mind 2 testvére és ezért egyben az unokatestvéreim is miutám anyám apja meghallt azóta léptek le a testvérei. És természetesen nekem kell hiányt szenvedjek ebben-abban csak mert ő naív volt... elegem van ebből a nőből... és a vicc, hogy vele kell együtt érezni és megérteni és elnézni neki mindent. És itt vagyok én aki csak belecseppennt ebbe az egészbe de én legyek az elnéző vele.... elegem van belőle... nektek erről mi a véleményetek?
2021. júl. 14. 00:33
 11/97 anonim ***** válasza:
90%
Fordulj meg a lovon...
2021. júl. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
44%
Jól látom, a kérdező mindenkit lepontoz? Mielőtt válaszolt, minden válasz 100% hasznosságot kapott, azután meg 60-65%.
2021. júl. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, mit értesz "normális anyagi háttér" alatt?
2021. júl. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
38%

Apakomplexus egy alkoholista, bedrogozott apa mellet?

Anyád a SAJÁT lakására vett fel hitlelt, nem a másokéra? Ez borzasztó!

2021. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek megvan a sajat sotet foltja az eletben. Az, hogy nem megy a baratkozas, meg mi az isten bajaid vannak meg, nem ok arra, hogy mindenert anyadat hibaztasd. 12 oraztal valaha is? Csak mert megterhelo. Igen, anyad hulye volt, issza is a levet. Az, hogy a te eletedben mit rontott el vagy mit nem, semmi koze ahhoz, hogyha nekes nem tetszik az igenytelenseg a lakasban, akkor hajra, mosogass el. Tegyel be zenet, aztan csinald meg te. Felered a mosogatot, nem vagy kisgyerek, intezd el te. En is mennyi mindenre mondtam, hogy barcsak mashogy lett volna. De nem volt mashogy, soha nem is lesz mar a mult mashogy. Nagyreszt en takaritok itthon, mindennap vagy minden masnap. Mert apam heti 2 nap szabadsag kivetelevel 12 orazik, heti 1x 24. Mindegy mit rontott el, a tenyen nem valtoztat, hogy kimerult. Miert csinalna meg holtfaradtan azt, amit te is meg tudsz? Mosogepet semmibe nem telik elinditani, meg csak nem is te mosol. Mosogatni baromi unalmas, de kesobb sokkal tobb dolog lesz, amit rosszabbnak gondolsz a mosogatasnal. Ha onsajnalo tipus az anyad, hadd csinalja. Nem tudsz mit tenni ezzel, szeretned sem kell anyadat, nem kotelezo. Az viszont felbax, hogy meg te varnad el tole, hogy csinalja meg. Senki nem cseled.


Ez nem arrol szol, hogy neked elnezonek kell-e lenned vagy sem. Ha anyukadat nem zavarja, neki nincs gondja. Ha teged zavar, es zavar teged, tegyel a sajat kornyezeti higienedert.


20/l

2021. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
83%
Az igen tipikus mamahoteles tini aki panaszkodik miért nem normális az anyja ha ezt meg azt nem csinálja úgy hogy 3 műszakozik és a gyereke döglik bele segíteni...kérdező mégis milyen válaszra számítasz?
2021. júl. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
83%
Anyád normális...te vagy egy elkényeztett kis pi...
2021. júl. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
77%

Ha te lennél a gyerekem én is inkább drogoznék apád helyében...


Az lenne a minimum ha már lusta vagy megemelni a feneked és dolgozni, hogy rendben tartod a lakást. Te is jó nagy igénytelen csövesbánat lehetsz ne haragudj. Meg is értem hogy senkivel nincs normális kapcsolatod, kellenél te a francnak.

2021. júl. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
92%
És te miért nem vagy normális kérdező?
2021. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj,de anyád ennyit megérdemel,hogy elmegy kozmetikushoz, műkörmöshöz



Hozzá teszem aki 12 órában dolgozik,otthon sincs,az nem tudd rendetlenséget okozni

Ha csak döglik szintén nem tőle putris a lakás


Én a helyedben szépen kitakarítanék,de mindenhol

És nézzük meg ki után lesz rendetlenség mert biztosan nem anyád után aki otthon sincs

Biztosan nem apád után aki kórházban van

Ergo ki van otthon egész nap te !!

Te kérdező

Rakj rendet !!! És ne anyádra fogd

2021. júl. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!