Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem normális?

Anyám miért nem normális?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2 éve anyám bevállalt egy nehezebb melót ( fizikai munka,gyárban, 3 napig 12 óra éjszakába majd 3 nap szünet majd megint 3 nap munka csak az nappalosba majd megint 3 nap szünet és így tovább...) a vicc, hogy régebben se volt egy nagy rendmániás, sőtt akkor is magasról tett a főzés, mosogatás, mosásra, na de most.... most romokban áll a konyha minden 4. nap de nem csak úgy, hogy itt-ott van egy-egy koszos tányér vagy ilyesmi, NEM! Romlott büdös kaják az asztalon, a púlton bezsírosodott tányérok és ez egymás hegyén hátán kupacokban és az a kifogása, hogy ő mennyit dolgozik. Heti 1x mosogat. Nem is mos, most sincs egy tiszta bugyi sem, a saját szobájába sincs rend, ezen kívül megszült apámnak aki alkoholista és jelenleg is korházban fekszik mert részegen, bedrogozva leugrott a 3. emeletről, és persze engem készít ki lelkileg. Egy bazi nagy hitelt vett fel a lakásra csak mert az egyik testvére szépen kérte, csak ezért, hogy pénzhez jusson, anyám felvette a hitelt a SAJÁT LAKÁSÁRA (amiért havonta 150 ezret perkál) mivel a testvére nem fizeti a saját részét, sőtt még el is hagyott mind 2 testvére és ezért egyben az unokatestvéreim is miutám anyám apja meghallt azóta léptek le a testvérei. És természetesen nekem kell hiányt szenvedjek ebben-abban csak mert ő naív volt... elegem van ebből a nőből... és a vicc, hogy vele kell együtt érezni és megérteni és elnézni neki mindent. És itt vagyok én aki csak belecseppennt ebbe az egészbe de én legyek az elnéző vele.... elegem van belőle... nektek erről mi a véleményetek?
2021. júl. 14. 00:33
 81/97 A kérdező kommentje:

Ti amúgy normálisak vagytok? Eltértünk a témától egy kicsikét.... nem tudom, hogy az hogy jön ide, hogy ti nem akartok ilyen gyereket stb... így sincs könnyű családi hátterem és valaki itt még olyanokat irogat, hogy "ha ilyen lányom lenne én is leugranék a 3.rol" . Nem ez volt a kérdés, csak hogy erről kinek mi a véleménye

Ui: apám nem velünk él, sosem voltak házasok

2021. júl. 14. 21:34
 82/97 anonim ***** válasza:
92%

#81: "Nem ez volt a kérdés, csak hogy erről kinek mi a véleménye"


Mi meg csak a véleményünket mondtuk el. Mondjuk az nem derült ki továbbra sem, hogy hány éves vagy? Dolgozol, vagy tanulsz?

És mi akadályoz abban, hogy elmosogass, és kimoss magadra?

2021. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit a drága, "jószívű" válaszolóknak, anyám ugy szult meg aoamnak hogy apam mar akkor drogozott és alkesz volt, nekem ez egy plusz érv arra, hogy ne segítsek nekiy nem érdemli meg...
2021. júl. 14. 21:57
 84/97 anonim ***** válasza:
84%
És magadnak se, hiszen téged is zavar a környezeted. Sőt, igazából téged zavar, saját leírásod alapján őt nem. Ez alapján csak magadnak ártasz.
2021. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván te is csinálsz mosatlant és szennyest. Szóval miért is "segitsegrol" beszélsz te? Ennyi erővel anyad csinalhatna azt hogy maga után eltakarit, kimos te meg csinálj amit akarsz. Kicsit magas lovon ülsz kérdező. De onnan lehet nagyot esni.
2021. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
93%
#83, nem érdemli meg? Akkor puffogjál a retkes lakásban.
2021. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
92%
Ne segíts akkor anyádnak...véletlenül se csinálj semmit . Ülj otthon siránkozz önző módon azt várd meg míg megesz téged is a kosz..... komolyan mondom az agyamat eldobom tőled... ha ennyire nagylány vagy el is lehetne költözni otthonról azt példát statuálni, hogy te önállóan el tartod magad és rendet tudsz tartani magad körül a saját lakásodba..
2021. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem ilyenre.... miért segítsek én?? Ő nem teremtett normális életet nekem, én miért segítsek neki? Miért legyek akkor én "normális" gyereke ha ő nem normális anyám?

ezt írta nekem privátban a kérdező...most komolyan reményetelen a kérdező vagy egy troll.

2021. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
89%

"nekem ez egy plusz érv arra, hogy ne segítsek nekiy nem érdemli meg..."

Most azt hagyjuk, hogy megérdemli, vagy nem. Azt fogd fel, hogy nem neki segítesz, hanem magadon, ha a 3 napja rohadó kaját kikotrod a szemétbe és nem szagolgatod napokig, magadon segítesz ha beteszel egy mosást a ruháiddal és tudod, hogy lesz másnapra tiszta bugyid.

A szülőnek nem dolga egy 15-16 éves, pláne ennél nagyobb"gyerek" után ganézni, mert megszülte.

Vagy ha elköltözöl, ott is rohadni fog a mosatlan? Kellemetlen lesz, hogy akkor már nem lesz kire fogni...

2021. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
0%

"A szülőnek nem dolga egy 15-16 éves..."

van erre szabályzat hogy meddik "dolga" meddig "köteles"

a szülö gondoskodni gyerekéröl?

2021. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!