Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem normális?

Anyám miért nem normális?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2 éve anyám bevállalt egy nehezebb melót ( fizikai munka,gyárban, 3 napig 12 óra éjszakába majd 3 nap szünet majd megint 3 nap munka csak az nappalosba majd megint 3 nap szünet és így tovább...) a vicc, hogy régebben se volt egy nagy rendmániás, sőtt akkor is magasról tett a főzés, mosogatás, mosásra, na de most.... most romokban áll a konyha minden 4. nap de nem csak úgy, hogy itt-ott van egy-egy koszos tányér vagy ilyesmi, NEM! Romlott büdös kaják az asztalon, a púlton bezsírosodott tányérok és ez egymás hegyén hátán kupacokban és az a kifogása, hogy ő mennyit dolgozik. Heti 1x mosogat. Nem is mos, most sincs egy tiszta bugyi sem, a saját szobájába sincs rend, ezen kívül megszült apámnak aki alkoholista és jelenleg is korházban fekszik mert részegen, bedrogozva leugrott a 3. emeletről, és persze engem készít ki lelkileg. Egy bazi nagy hitelt vett fel a lakásra csak mert az egyik testvére szépen kérte, csak ezért, hogy pénzhez jusson, anyám felvette a hitelt a SAJÁT LAKÁSÁRA (amiért havonta 150 ezret perkál) mivel a testvére nem fizeti a saját részét, sőtt még el is hagyott mind 2 testvére és ezért egyben az unokatestvéreim is miutám anyám apja meghallt azóta léptek le a testvérei. És természetesen nekem kell hiányt szenvedjek ebben-abban csak mert ő naív volt... elegem van ebből a nőből... és a vicc, hogy vele kell együtt érezni és megérteni és elnézni neki mindent. És itt vagyok én aki csak belecseppennt ebbe az egészbe de én legyek az elnéző vele.... elegem van belőle... nektek erről mi a véleményetek?
2021. júl. 14. 00:33
 31/97 anonim ***** válasza:
8%

Nem egy tini dolga a lakás rendbe tartása, ne szálljatok már ennyire el magatoktól.

Nehogy már a gyerek hibája legyen hogy a szülő elbssza folyamatosan a saját életét és lusta is mellette

2021. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
14%
Ha pár év múlva lelép a gyerek, akkor rohadjon szét a lakás mert nem lesz aki takaritson
2021. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
96%
"Nem egy tini dolga a lakás rendbe tartása, ne szálljatok már ennyire el magatoktól." Akkor mi a tini dolga, rinyálni, követelőzni meg a seggét vakarni? ALAP hogy részt vesz a háztartásban, nem napokig elmegy az asztalon hagyott kaja mellett, mikor az anyja agyon van hajtva. Ha a hercegnőnek nem tetszik a rumli, vinnyogás helyett takarítson.
2021. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
84%

Tehát te otthon vakarod, és még a 12 órázó anyádat szidod?


Amúgy, ha lenne egy kis esze, kidobna titeket a francba - úgy en block - aztán oldjátok meg az életeteket.

2021. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
87%
31-es, akkor mi a dolga? Követelőzni seggvakarás mellett? Na, álljon meg a menet.
2021. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
83%
Estére mgé voét egy " Mónika show " kérdés?
2021. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
89%
Könnyebb lenne az élete a senkiházi férje, meg a "kedves" gyereke nélkül, az biztos.
2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
92%
Dolgozz le napi 12 orat, vagy egy hetveget, mint en, ugy hogy szombaton 15, vasarnap 13 orat. megneznem utana hogy mennyi energiad lenne masnap. a hetkoznapokat meg hozza sem irtam. en is no vagyok, anya. es bizony van hogy masfel napig csak doglok, mert epp labra allbi is alig birok, es a gyerekeket akik meg kicsik, befogom segiteni. 10 evesen megertobbek, mint te!
2021. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
96%
"Ha pár év múlva lelép a gyerek, akkor rohadjon szét a lakás mert nem lesz aki takaritson" Vagy nem lesz aki kuplerájt csináljon, és nyígjon hogy rumli van...
2021. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
95%

""Ha pár év múlva lelép a gyerek, akkor rohadjon szét a lakás mert nem lesz aki takaritson" "


Kétlem, hoyg napi 12 óra után ő csinálna olyan hatalmas kuplerájt.

2021. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!