Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem normális?

Anyám miért nem normális?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2 éve anyám bevállalt egy nehezebb melót ( fizikai munka,gyárban, 3 napig 12 óra éjszakába majd 3 nap szünet majd megint 3 nap munka csak az nappalosba majd megint 3 nap szünet és így tovább...) a vicc, hogy régebben se volt egy nagy rendmániás, sőtt akkor is magasról tett a főzés, mosogatás, mosásra, na de most.... most romokban áll a konyha minden 4. nap de nem csak úgy, hogy itt-ott van egy-egy koszos tányér vagy ilyesmi, NEM! Romlott büdös kaják az asztalon, a púlton bezsírosodott tányérok és ez egymás hegyén hátán kupacokban és az a kifogása, hogy ő mennyit dolgozik. Heti 1x mosogat. Nem is mos, most sincs egy tiszta bugyi sem, a saját szobájába sincs rend, ezen kívül megszült apámnak aki alkoholista és jelenleg is korházban fekszik mert részegen, bedrogozva leugrott a 3. emeletről, és persze engem készít ki lelkileg. Egy bazi nagy hitelt vett fel a lakásra csak mert az egyik testvére szépen kérte, csak ezért, hogy pénzhez jusson, anyám felvette a hitelt a SAJÁT LAKÁSÁRA (amiért havonta 150 ezret perkál) mivel a testvére nem fizeti a saját részét, sőtt még el is hagyott mind 2 testvére és ezért egyben az unokatestvéreim is miutám anyám apja meghallt azóta léptek le a testvérei. És természetesen nekem kell hiányt szenvedjek ebben-abban csak mert ő naív volt... elegem van ebből a nőből... és a vicc, hogy vele kell együtt érezni és megérteni és elnézni neki mindent. És itt vagyok én aki csak belecseppennt ebbe az egészbe de én legyek az elnéző vele.... elegem van belőle... nektek erről mi a véleményetek?
2021. júl. 14. 00:33
 21/97 anonim ***** válasza:
96%
Annyit leírhatnál kedves kérdező hogy te mennyi idos vagy és mennyire veszed ki a részed a házimunkábol. Illetve hogy tanulsz e még. Lehet nem támadnának ennyien.
2021. júl. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
87%

3 napi, napi 12 órás meló után jár neki a PIHENÉS.

Ekkor bizonyíthatnád, milyen jó gyereke vagy, csinálhatnál ezt-azt a lakásban.

.

"2 napot végig döglik"

Tudod, ha az én gyerekem írna ilyet, nem én dögölnék, hanem őt dögleszteném meg!

.

Nem anyád a lusta, hanem te vagy semmirekellő.

2021. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
96%

Eletem, anyad rengeteget dolgozik. Igen, normalis hogy ennyi munka utan 2 napot is vegig doglik. En csak 8 oraba dolgozom de igy sincs semmi kedvem meg itthon csinalni ezt-azt mert k*rva faradt vagyok. Nem vagy te kislany mar, mosogass el magad utan! Mosd ki a fehernemuidet! Esetleg takarits egy kicsit,nem fogsz belehalni... majd megtudod ha dolgozol hogy nem is olyan konnyu haztartast vezetni meg 12 ora munka utan... es o nem a cseleded! Eszem megall milyen fiatalok vannak manapsag pedig en sem vagyok oreg. Addig egy szavad se legyen mig nem segitesz neki! Ha kaja kell, fogod magad es bevasarolsz a hutobe! Ha nincs zsebpenzed szepen kersz es akkor nem lesznek romlott kajak sem.

Inkabb el vagy te is a budosben meg a retekben minthogy anyadnak barmit is segits... Istenem...

2021. júl. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
96%
A hitelfelvétel a testvére helyett tényleg sz.r ügy, de már megtörtént, ostobaság volt, az biztos. A házimunkával kapcsolatban az összes válaszolónak van igaza veled szemben. Miért anyád sara? Te meg apád mit csináltok otthon? Ha kéne zsebpénzke, akkor meg el lehet menni diákmunkázni.
2021. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
96%
És honnan támad a téveszméd hogy anyád a te "elnézésedre szorul" ?
2021. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
96%

Nos elég érdekes család...


De vegyük csak sorjában.


Ott a mama, aki felelőtlenül eladósította magát, és most látástól Mikulások húzza az igát.

Legalább észhez tért, hogy azt a hitelt ki is kell Csengeri, mert ugrik a pecó.


Ott a papa, aki egy alkoholista és drogozik. No comment.


És ott vagy te, aki panaszkodni tud, hogy kupi van de tenni ellene már nem.


Szóval. Egyikőtök sem százas teljesen.

Anyádat minek nézed? A személyes cselédednek? Ha az én lányom bolnál, úgy mosogatnál, és takarítanál mint a kis angyal...


Anyádnak meg azért nincs ki mind a négy kereke, mert eladósította magát, kockára tette a lakást, és nem rúgja farna apádat. Ilyen embertől vállni kell. Azonnal.

2021. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
20%
Sok alkesz drogosnak adnak hatalmas kölcsönt?
2021. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
95%
HA vannak romlott kaják az asztalon, azt is csak megfőzte valamikor, nem? :D
2021. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
95%

Kedveském, ezt a kérdést - anyád 12 órákat dolgozik és kupi van -, már kiírtad egyszer. Most megtudtuk, hogy hitel (és alkoholista férj) okán dolgozik ennyit.

A véleményem akkor is az volt, ami most. Emeld meg a seggedet és állj bele a sorsodba. Nyári szünet van, főzzél, mossál, takarítsál, vidd ki a szemetet.

Ha elkészültél, jöhetsz vissza ide nyafogni.

2021. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
95%

Én kb. két hétig dolgoztam így, tényleg nem lehet semmit csinálni mellette 2 napig kb., próbáld ki, anyád is csak azért csinálja mert ott hitel stb..


Az én családi környzetem sem egészséges, de magamnak mosok és 90%-ban én mosogatok, meg takarítok is kb. 99%-ban, mondjuk a fűnyírást már nem csinálom mert besokalltam 10 év után, hogy én csináltam ,betegen, nyomorultul, depressziósan mindenhogy...nem könnyű az élet de még fiatal vagy ne b2szd el, az ilyen házimunka jellem formáló is, és százszor jobb mint egy gyárimunka...

2021. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!