Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van ötletetek MENTES gasztroaj...

Van ötletetek MENTES gasztroajándékra?

Figyelt kérdés
Mindenkinek gasztro ajándékokkal készülök majd idén karácsonyra, de a noveremnek nem tudom mit keszitsek, nagy életmód valtasba kezdett lassan egy éve, cukrot es feherlisztet egyáltalán nem fogyaszt, illetve még ki tudja miket :D Van vmi mindenmentes otletetek, amit ajandekba keszithetnek? :)
2019. nov. 3. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is hirtelen a tea jutott eszembe ha szeret teázni, nem ilyen ízesített vaníliás epertea jellegű izék amiben ki tudja mi van, hanem rendes szálas tea, mellé valami szép bögre, kancsó, teatojás. Esetleg egy matcha tea készlet kis tálkával, keverővel, mérőkanállal.

Olyan mindenmentesen étkező emberrel nem találkoztam még aki nem ihat üres teát, és ha elmész egy teaboltba (Budapesten tudom ajánlani a Big Bent, vagy az 1000 teát, biztos van más is de én ide járok) lehet nagyon érdekes, különleges teákat is kapni amik ünnepibbek mint a sima filteres Earl Grey meg kommersz citromos zöldtea.

2019. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan mindenmentesen étkező emberrel nem találkoztam még aki nem ihat üres teát"


Teát ihat, de nagyon sokan fekete meg zöld teát nem isznak, csak gyógynövény- vagy gyümölcsteát.

2019. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez egy nagyon finom ropogós.

2019. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!