Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon hiányzik majd a hagyma...

Nagyon hiányzik majd a hagyma a töltött káposztából?

Figyelt kérdés
Most láttam meg, hogy nincs itthon, de a babám meg most aludt el, boltba se tudok elszaladni. Nagyon feltűnő, ha nem lesz benne?
2011. okt. 1. 08:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

azért mert van a netem hagyma nélküli töltött káposzta recept,az nem jelenti azt,hogy az finom is.

A káposztába kell a hagyma édessége, íze. Persze lehet nélküle is főzni, de nem ugyanaz az íze. Lehet szójából si fasirtot csinálni,de az attól még nem fasirt

2011. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem raktunk bele hagymát és nem is fogunk...még is isteni töltött káposztát csinálnak az iskolai menzán,itthon, és a mamám is.Ettől még nem kell le szólni -.- Mi így szoktuk meg, és nekünk az a fura hogy valaki hagymát rak bele...
2011. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
47%

"soha nem rakunk bele semmilyen hagymát"


Bármit ki lehet hagyni csak mi értelme?Most már minden ízesítőanyagról kitalálják hogy nem jó pedig a hagymák pont egészségesek!Nem kell káposzta se bele hús se rizs se paprika se igyunk vízet!Ja hogy az se jó? Éljen az egészséges éhenhalás!

2011. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%

"Soha nem raktunk bele hagymát és nem is fogunk"


Ne is tegyetek bele mert még egészséges meg jóízű is!

2011. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
64%

Ez vicces! A múltkor valaki megkérdezte, hogy készül a jó tojásos tészta, és többe írtuk, h teszünk alá hagymát, erre aztán kaptuk az oltást, hogy abba TILOS(!) hagymát tenni, itt meg az a baj, ha valaki nem tesz bele hagymát.

Mért nem lehet megérteni, h ahány ház annyi szokás? és az ízélesek sem egyformák?

2011. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
én viszek neked hagymát ha a közelben laksz:D
2011. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
Szeretjük a hagymát. :D De mi NEM szoktunk bele rakni.Most ebből neked mi a problémád?Mi nem szeretjük benne és kész -.- Ne hogy kivégezz már -.-
2011. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%
Ezer 77%-os van legalább.Erre azt írja az egyik,hogy régóta figyeli a másikat.Röhej.Nekem is írták tegnap,hogy hazudok,mert az előző oldalon nem ezt írtam,most meg már teljesen mást állítok,milyen egy hazug,szánalmas ember vagyok.Beszarás,komolyan.Az meg sem fordult az illető helyében,hogy pár oldallal előbb egy másik 74%-os írt.Nekem már volt ilyen többször is.
2011. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
40%

Nincs otthon hagymája...

Vagy fogja magát és elmegy a legközelebbi boltba érte, vagy megfőzi anélkül, de az ízén biztos érződni fog.

2011. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
52%
utolsó, nem tud boltba menni a kérdező, ha nem fognád fel
2011. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!