Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon hiányzik majd a hagyma...

Nagyon hiányzik majd a hagyma a töltött káposztából?

Figyelt kérdés
Most láttam meg, hogy nincs itthon, de a babám meg most aludt el, boltba se tudok elszaladni. Nagyon feltűnő, ha nem lesz benne?
2011. okt. 1. 08:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
73%
Ne mááááá!! És kenyér?
2011. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy hogyan csinálod a töltött káposztát? Én soha nem teszek a töltelékébe hagymát,és nem csinálok neki pörköltalapot. Felénk nem is tesz bele senki. Így tanultam a nagymamámtól. Elég bele a savanyú káposzta. Ha megfőtt,akkor berántom paprikás rántással,de hagyma nélkül.
2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%
Paprikás rántás a töltött káposztába??? Te jó ég!!
2011. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Isteni lett a káposzta, tejföl, kenyér, minden volt, csak hagyma maradt le, de pótoltam, és pont kész is lett, mire Apa hazaért:)
2011. okt. 1. 21:36
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Uram isten! Ennyire hülye nem lehet pár ember!!!!

Igen! Kell pörköltös alap hagymából, amit a rizs és a hús közé keversz és mi is szoktunk paradicsomos rántást önteni a kész töltött káposzták tetejére!!!!!!

2011. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 doboszoli ***** válasza:

Hehe!

Kezdem magam a politikai topikban érezni! Mindenki mereven ragaszkodik az igazához.

De, hogy egyet kavarintsak én is azon a bizonyos anyagon,(amiről úriember társaságban nem beszél):

nem szoktam hagymát használni a töltött káposztához, csak a székelyt indítom pörköltön. Nem rántom be, hanem a sorok közé kevés paprikával elkevert lisztet szórok, és "berántódik" magától. Szeretem a füstölt húst, de ha megérzem a (bármelyik) káposztában az ízét, nem tudom megenni.

Szeressük egymást gyerekek!

2011. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!