Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon hiányzik majd a hagyma...

Nagyon hiányzik majd a hagyma a töltött káposztából?

Figyelt kérdés
Most láttam meg, hogy nincs itthon, de a babám meg most aludt el, boltba se tudok elszaladni. Nagyon feltűnő, ha nem lesz benne?
2011. okt. 1. 08:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
65%

10:26 vagyok, De, ha így-se úgy-se tud bele tenni, akkor meg min aggódik? Nem lesz benne, ha szokott beletenni, akkor érződni fog.

(O.K.-én vagyok a hülye, de nem láttam az összefüggést aközt, hogy ha elaludt a baba, mért nem tud elszaladni 5 percre, de hagyjuk...)

2011. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

9:29-es :)

köszönöm! Pásztó mennyire esik a közeledbe? :D

Voltunk boltban, vettünk hagymát, most kezdem el csinálni, szerintem sem az igazi hagyma nélkül.

Közben ahogy nézem, jó kis vitafórum alakult ki róla. Nem kell ezen összeveszni, van aki tesz bele, van aki nem, ez nem az egészséges életmódról szól, hanem egyszerű 'szoktuk, nem szoktuk' kérdés.

2011. okt. 1. 10:43
 23/36 anonim ***** válasza:
31%
"(O.K.-én vagyok a hülye, de nem láttam az összefüggést aközt, hogy ha elaludt a baba, mért nem tud elszaladni 5 percre, de hagyjuk...)" neked sincs gyereked, mi? egy alvó csecsemőt nem hagyunk egyedül egy lakásban - pláne, hogy nem csak felelőtlenség, hanem még bűncselekmény is (kiskorú veszélyeztetése;))
2011. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
71%

Utsó:gondoltam van férje, vagy még valaki a háztartásban.

De nincs, jó.

2011. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg magának főz, tudni fogja, hogy mért olyan az íze, amilyen! Mert kihagyta a hagymát. De nem hagyja ki, most írta.
2011. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Tyűű, ez lassan vérre megy :), pedig annyira egyszerű kérdést tettem fel, nem gondoltam, hogy vita lesz a vége...

Természetesen van apja a gyerekemnek, 1-2 óra körül ér haza, addig szerettem volna kész lenni a kajával, de inkább megvártam, míg felébred a gyerkőc, elmentünk boltba, van hagymám, probléma megoldva, a kicsit majd lefoglalom valamivel :)

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 1. 10:53
 27/36 anonim ***** válasza:
38%

"Utsó:gondoltam van férje, vagy még valaki a háztartásban.

De nincs, jó." nyilván, ha otthon lenne a férj, a dilemma nem is ált volna fent ;)

2011. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
70%

A 'De nincs.'-et arra értettem, hogy akkor biztos nincs senki más(se a férj, se egyéb emberke) akire rá lehetne addig bízni a baba felügyeletét.


Örülök, hogy van hagymád.:-)

2011. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
70%
Férj is van,hagyma is van,jól van,most már akkor nincs senkinek semmi gondja.Remélem a káposzta meg jól sikerül!
2011. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
81%
Tejföl van?
2011. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!