Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek hozta úgy a sorsa, hogy...

Kinek hozta úgy a sorsa, hogy kénytelen volt megtanulni magától főzni?

Figyelt kérdés

Nálam a kulcsszerepet az hozta, hogy nem mindig tetszett, amit otthon főztek. A levesből ahelyett, hogy kidobták volna a hagymát, hagyták szétfőni, és szinte úszott benne a hagymalevél. Már meg sem ettem, mert undorító a főtt hagymának a szaga is.

Aztán a sütemények, desszertek. Mindenhol csak az ÉDES volt a főnyeremény. A citrom, ribizli, eper tortát sosem ismerte itthon senki. Pedig mennyire imádom ezeket. Csak ugye a piskóta tekercs, mákos, diós kalács túrós lepény, vaníliás puding. Ezek mentek itthon. És én ebbe Belefáradtam. Aranygaluska is volt egyszer. Mi készült itthon hozzá? Vanília sodó. Amikor málnás habot is lehetett volna hozzá csinálni. Egyszerűen a szüleim nem értették meg, hogy a nagyon édeset nem szeretem. Emlékszem, egyszer hivatalosak voltunk egy lagzi. És én majdnem egy egész citromtortát befaltam, annyira jól esett.De itthon meg azt mondták, csak azért mert a családban csak én szeretem, azért nem csinálnak.

Na felnőttem, van állásom már 15 éve, elköltöztem és azóta élem a saját életemet. És mivel a szakácskönyv volt az egyetlen segítségem, így szépen megtanultam mindent lassacskán mit hogyan kell sütni,főzni. Azóta a szüleim már belátták, hogy csak magukra gondoltak, de nem értik még mindig, miért nem szeretem a nagyon édeset.



2015. jún. 3. 00:28
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen stílusban tényleg a csajok írnak.:D :D :D
2015. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Csukd be a szádat, mert huzat lesz! Kapj már végre a fejemhez!


Ne érts félre, nem akarok rosszat, de szállj re rólam, vagy orbanyomlak. Az idő nem kedvez, rossz helyen matatsz, ne provokálj, jobb ha csendben maradsz! Én nem tudom, hogy mit akarsz tőlem, de nem szeretem, ha szembeköpnek! Ne provokálj, lődd le magad, mert felforr a talaj a lábad alatt!

2015. jún. 15. 14:17
 43/50 A kérdező kommentje:
Elnézést: kapj már végre a fejedhez!
2015. jún. 15. 14:19
 44/50 anonim ***** válasza:
:DD ugye-ugye??!
2015. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
28%
Direkt vágod magad alatt a fát azzal, hogy gagyi rímekben próbálsz válaszolgatni? Te vagy Kanye East a keleti partról, vagy mi az isten?
2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
45%
Sírok rajtad a röhögéstől,de komolyan :D :D Ennyire unatkozol?Dolgozz cica ;)
2015. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Vagyok, aki vagyok! Mi közöd hozzá? Én meg továbbra is azt mondom, hogy te egy mocskos beképzelt nőszemély vagy, aki élvezi, hogy máson gúnyolódhat, és sarat dobál. És különben is honnan veszed, hogy én egy dagadt nő vagyok, és nem egy férfi? Ha ezt be tudod bizonyítani, akkor én kussolok! Csak legalább egy kézzel fogható bizonyítékod lenne, de nincsen. Mivel az írásaimból következtettél, erre csak azt tudom mondani, nem minden az, aminek látszik! Úgyhogy ideje belátnod, hogy kár itt tovább megjátszanod a durcás kisasszonyt, és jobban jársz ha hallgatsz, mint a disznó a rozsban!
2015. jún. 20. 18:52
 48/50 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem itt egyedül csak TE vagy a durcás meg a hisztis,nem mi :D
2015. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
45%
Ki kérem magamnak! :) Én is "csaj" vagyok, de ilyen szánalmas szintre nem megyek le, mint a kérdező :)
2015. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Csak nem tudsz elhallgatni, igaz?

Felőlem aztán itéletnapig játszhatjuk ezt a macska - egér játékot, amíg meg nem unod.

2015. jún. 23. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!