Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire figyeltek oda a szép...

Mennyire figyeltek oda a szép tálalásra étkezésnél a hétköznapokon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy egy 5 csillagos szálloda tálalása kerül az asztalotokra. De szerintem az ember a szemével eszik először ha szép rendezett, gusztusos a tányéron az étel jobban esik az étel. Téma volt a munkahelyemen az étkezés és tálalás is. Megdöbbentem, hogy pár kollégám szerint nem fontos, hogy szépen rakják elé tálalva az ételt. Többen azt mondták, hogy mindegy hogy néz ki az étel ha tálalva van.
2017. aug. 16. 08:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
79%
Igen mert szeretem az esztétikus ételeket és a tiszta környezetet, ez alap.
2017. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
67%
Miért van lepontozva az, aki nem igényli a szép tálalást? Nem arról van szó, hogy vacsorázni akartak meghívni titeket...
2017. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom ugyan, ki a lepontozó, de abban egyetérek, hogy az, hogy szépen tálalva étkezik valaki a mindennapokban is, az az alapvetö igényességhez tartozik.
2017. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
63%
12-es, én is ezt nézem...
2017. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
63%
Akkor én igénytelen vagyok a gyakoris standard szerint. :D Hát, ezzel asszem együtt fogok tudni élni.
2017. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező! Természetesen mindenkinek megvannak-meglennének az igényei az ilyesmire. Komolyan irigyellek, hogy munka mellett nálatok mindenki úgy ér haza, hogy szépen megteríts, és minden hétköznap együtt ebédeljetek-vacsorázzatok. Hétvégén igen, hétköznap nem mindig jön össze. Hétvégén sem ünnepi étkészletre gondolok, hanem a minden nap használtra, de akkor tényleg mindig megterítünk. Ennyi.
2017. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
56%
16-os vagyok. Akiket meg azért pontoztak lefelé, mert hasonlót írt, mint én, majd én végigmegyek és mindenkinek zöld kezet adok. Mert ez így tényleg nem fer, ha valaki más véleményen van, mint a kérdés kiírója.
2017. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy a mellékelt ábra mutatja, kaptam tőled két szép nullát. Pedig leírtam a véleményem, nemcsak ítélkeztem, azaz nem OFF-oltam. Nem gond, köszi!

A többiek remélem, megkapták a zöldet.

2017. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
63%

Egy salátát is el tudok úgy készíteni, hogy a párom csak ránéz és már megjegyzi, milyen fincsi lehet.

Semmi extra pedig, csak nem rábxom a tányérra, hanem tíz másodperc plusz munkával, odafigyelve szedem ki, meg mellé a wurstot is.


Utálom, mikor csak úgy belehányják a tányérba a dolgokat, aztán egyél - nagynéném volt ilyen, hát, nem is szerettem ott enni, mert hiába finom, ha kinézetre borzasztó.

2017. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
70%

"Komolyan irigyellek, hogy munka mellett nálatok mindenki úgy ér haza, hogy szépen megteríts, és minden hétköznap együtt ebédeljetek-vacsorázzatok."


Csak vacsorázunk együtt hétközben - éppen a munka miatt. De a terítés nem vesz el több idöt, mintha csak mindent odadobálnék - amíg felmelegszik/felforr az étel, addig meg lehet teríteni, elve nem sok idö, max 5 perc.

Viszont sokkal jobban esik az étel, ha ránézetre is étváyggerjesztö, szépen van elrendezve és az asztal is rendes, izléses.Nem kell extra teríték, síma fehér porcelán/pyrex tányér, rendes evöeszköz( nem aluminium és nem csak egy kanál fejenként), tiszta üvegpohár és egész más az összhatás.

2017. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!