Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti nem utáltok főzni? Én már...

Ti nem utáltok főzni? Én már rosszul vagyok tőle

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 7 éve vagyunk a férjemmel együtt, kezdettől fogva együtt is élünk. Ő tipikusan az a férfi, aki szeret enni, nincs el egy mirelit pizzával, neki kardinális kérdés, hogy legyen folyton főzve. Már a világból kikerget vele, én nem vagyok annyira oda a főtt kajáért, egy hétig is meg lennék nélküle.

Amúgy minden mást szeretek, imádok takarítani (de komolyan) mindig patika tisztaság van, szeretem a kerti munkát, szeretek füvet nyírni, szeretem a kocsit takarítani kívül-belül, a kutyával foglalkozni, szóval minden más otthoni dolgot szeretek, csak a főzés a mumus.

2 hónapja szültem,szóval itthon vagyok, de még így se tudom magam rávenni csak nagy kínlódás árán. Mindig megfőzök, mert muszáj de rendesen gyomoridegem van tőle.


Hogy tudnám kicsit jobban megszeretni?


Amúgy a férjem segít munka mellett bármiben, szóval nincs az, hogy mindent rám hagy (mielőtt valaki beleszőné ezt, nagyon jó apa és nagyon sokat segít, ha kell)


2019. márc. 4. 11:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Főzzön a férjed, ha ennyire fontos neki. Én se szeretek, nekem nyűg, eltököl vele az ember órákat, 5-10 perc alatt elfogy, aztán lehet még mosogatni is...inkább valami érdekesebb tevékenységre használom az időmet.
2019. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
A privátot író roppant értelmes emberke tanuljon meg értelmezni...
2019. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Azért kicsit felfújod ezt a dolgot, nem? :) Ok, nem szeretsz főzni, de ez is csak egy házimunka. Azért az hogy "gyomorideged van" meg elsírod magad tőle elég erős túlzás. Én is utálok egy csomó házimunkát, de meg kell csinálnom mert egyedül vagyok, megcsinálom és túllépek rajta.


Persze, sokan elintézik annyival hogy főzzön a férjed ha enni akar, de a kérdésed alapján te otthon vagy, ő meg dolgozik, gondoskodik rólatok, szerintem alap hogy főzöl rá.. (nyilván nem azért mert te vagy a nő, ha mindketten dolgoznátok az teljesen más szitu lenne). Ráadásul a gyerkőc is nemsokára megnő, gondolom őt se kifőzdéből akarod etetni.


Én is főzök naponta-kétnaponta, mondjuk nekem nincs vele nagy bajom, azért azt tudom hogy nem kell órákig állni a konyhában minden nap, fél óra alatt laktató, jó kajákat lehet összerakni, azért ettől ne legyen már akkora gyomorideged.

2019. ápr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!