Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudtál beazonosítani.

Amúgy az egy másik kérdés hogy újdonság képen ma egy pasinak már egyben kell hazánkban kigyúrtnak, magasnak, divatosnak, piperkőcnek, férfiasnak, nőiesnek, macsónak, kedvesnek, menőnek, gazdagnak és nagy vonalúnak lenni. Aki ebből csak egyel nem rendelkezik az a futottak még kategóriában van.

Az nem új hogy egy nőnek fiatalnak kell lennie de hogy elég vékonynak és egészségesnek lennie az elég az már új. Mert még így már talál akár milyen jó pasit.

Amúgy a frizurát és a ruhákat a nőknek való megfelelés alapján válogatjátok. Érdekes példa hogy a pasik túlnyomó többsége nagyon utálja a műkörmöt, hát volt egy nő is aki ezért meggondolta volna magát?

És a többi ... :)

2011. aug. 12. 07:21
 12/116 anonim ***** válasza:
98%

ma 05:07 vagyok.


Köszi, de nekem a normális pasik tetszenek, nem pedig a b.zi palánták. :)

2011. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint neked az NEM ku.rva, akinek elég egyet csettinteni, udvarlás nélkül, és már hanyatt is fekszik. :DDD" - Az nem kurv@. (A kurv@ anyagi ellenszolgáltatás fejében szexel.) Az a nőknek ribi, mert túl durva konkurencia nektek. Önszabályozás. Amúgy ilyen nincs, csak a ti rémálmotokban.

Én még ninfómán csajt is ismertem. Ő is költséges. Mert kamatostul hajtja be a anyagi javakat.

Azért kurv@ minden nő, mert az udvarlás része az anyagi javak kihagyásával beszélgetésig vezet. A anyagi ráfordítással meg negyed annyi duma is szexhez.

Lehet egy srác bármennyire sármör, és kedves és bármi max. egy kurv@t dug meg ingyen. A nem kur@nek ki kell fizetni a tarifáját, kajával és ajándékokkal és etc.


Ha mond neked az a szó valamit hogy Marco. Majd meg tudod miről beszéltem.

2011. aug. 12. 07:32
 14/116 napietus ***** válasza:
98%

na figyelj, kisfiam, és jegyzetelj:


az, hogy meghívsz egy nőt valamire, az nem "pénzre hajtás" a részéről, hanem egy udvariassági gesztus elfogadása. olyan, mint hogy kinyitod előtte a kocsiajtót, és előre köszönsz.


a vagyon, illetve a "pénz ígérete" meg olyan dolog, hogy komoly kapcsolatnál senki nem várhat el sztem többet, mint amit ő maga nyújtani tud. tehát ahogy régen mondták: "kopó a kopóhoz, agár az agárhoz"

2011. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 A kérdező kommentje:
ma 07:31-es Számold össze a kötelező női tulajdonságokat amivel a pasidnak kell rendelkezni utána mondj ilyeneket! ;)
2011. aug. 12. 07:35
 16/116 A kérdező kommentje:

napietus te olyannyira vagy buta mint amennyire lekezelő


És hány száz csóró, ronda és buta feleséget linkeljek be aki gazdag, jóképű és okos férjet fogott magának?

Bár az előbbinek a magához való esze volt meg, utóbbinak a bölcsessége hiányzott a kellő időben.

2011. aug. 12. 07:39
 17/116 napietus ***** válasza:
100%
hátja, ész az kell az élethez. ez új :D?
2011. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű a képlet, ha ilyen nőket választasz ki, akkor még sokáig k*rvázhatod a női nemet. Ha elkezdesz normális nők között keresgélni, akkor találhatsz olyat is, aki nem ilyen. Ennyi. El lehet fogadni, lehet tagadni, de ez van. Azok a pasik, akik így állnak a nőkhöz, azok egy típust hajtanak, a másik nem kell nekik, így őket nem is ismerik.
2011. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 A kérdező kommentje:
Érts meg csak ilyen nő van a földön. Más bolygón még nem jártam a kultúráját sem ismerem. (És ez ne ma mars és Vénusz kérdés, vagy még is)
2011. aug. 12. 07:50
 20/116 anonim ***** válasza:
98%

07:31-es vagyok.


Egy pasinak rendelkeznie kell. Intelligenciával, kedvességgel, megértéssel. Ha csak az alap dolgokat nézzük. Emellett nem árt, ha odaadó, és szeret. Ezek mind megvannak a páromban.


Szóval én tudom, hogy számomra milyen az ideális férfi.

Amúgy meg a párom 9 évvel idősebb, szóval tényleg tudok gondolkodni, és nem a mai kis tini p.csök tetszenek. Hanem az igazi férfiak akikre lehet számítani.

Meg persze mindent meg lehet beszélni. Akár gyerek téma, akár szexuális.


Amúgy meg, ha már azt mondtad, hogy minden nő k.rva, akkor édesanyádról is ezt gondolod. (Ne haragudj, csak kérdezem)


Egyébként meg az, hogy fizeted-e valakinek a randin az italt az már csak rajtad múlik. Ha megfelelő neveltetést kaptál, amit egyébként kétlek akkor fizeted.


Ja, és igen, írtad, hogy a kérdést olvasók anyja kivétel. Szóval már te magad is megmásítottad már a legelején a véleményed. Jó, persze ez egy gesztus, mert gondolom te se szeretnéd, hogy bárki is szidja édesanyád. Függetlenül attól, hogy él-e még, vagy már elhunyt. Ha meg elhunyt akkor főleg. Nem csak a mondás miatt, hogy halottról vagy jót, vagy semmit, hanem azért is mert nem ítélünk ismeretlenül. Na igen, itt jön most az, hogy te akkor miért is ítélsz minden nőt k.rvának?

2011. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!