Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/235 anonim ***** válasza:
17%
De nekünk kényelmesebb is ha itthon vagyok, ha nagyobb lesz a lányom, könnyebben mozgok munkahely terén is.(Nincs kire bízni, 8 évesen meg kicsi még hogy egyedül jöjjön-menjen suliba)
2017. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/235 anonim ***** válasza:
20%

#104

Ezeknek az öntelt turbófeminista pitsáknak aztán hiába magyarázol, ők abban a megingathatatlan meggyőződésben élnek, hogy övék a tökéletes kapcsolat, észre se veszik, hogy nekik nem pasijuk van valójában, hanem csajuk :D Aki egyébként rohadtul nem boldog mellettük, csak annyira szolgalelkű, hogy megalázza magát a punciért cserébe :D

2017. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/235 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, mifelénk Budapesten 2017-ben egyik huszonéves férfi ismerősöm se vágyik arra, ami 150 éve volt a normális. Mindenki a mai rendszerben nőtt fel és egyik férfi ismerősömet se érte még lelki törés amiatt, ha port kell törölnie. A nőknek is kényelmesebb a TV előtt sörözgetni, amíg a férfi felporszívózik alattuk, elhiheted. Elég sok férfi haverom van, és az átlag inkább az, hogy egy kiegyensúlyozott, céltudatos (akármi is legyen ez a cél), szerető barátnőt akarnak, senkitől nem hallottam még soha, hogy ők aztán nem takarítanak vagy főznek, ha nő is van a háznál :'D A huszonéves srácoknál pedig általában még nincs jelen nettó 500 ezres fizetés, hogy két ember is megéljen belőle. Ez maximum az idősebbekre jellemző, de a 30 feletti, gazdagoknál Budapesten inkább takarítónő van heti 1-2 alkalommal (dolgozunk gazdag ügyfelekkel, ennyire belelátunk az életükbe), addig meg mindenféle takarítás nélkül is fent tudják tartani a rendet és a gazdag családoknál is dolgozik mindkét fél. Egy darab olyan ügyfél nem jut eszembe, ahol a nő csak otthon takarítgat, maximum olyan, ahol a nő a hobbijából csinál némi pénzt, vagy a férfi bizniszéből veszi ki a részét. De inkább jellemző pl a plasztikai sebész férj - jogász feleség és hasonló felállások, kevés kivétellel.

Másrészt a mai felnőtt srácok elég nagy része úgy nőtt fel, hogy csak az anyjukkal éltek és meg lettek tanítva ők is a házimunkára és felnőttként természetes, hogy egy lakásért mindenki felel.

De persze el tudom képzelni, hogy vidéken a kertes házakban más a helyzet, ott kint kapálgat a férfi, bent meg mosogat a nő.

2017. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/235 anonim ***** válasza:
16%

#108

0%, hát, roppant népszerű az álláspontod, úgy látom :D

Ja de biztos ide csak vidéki suttyók írogatnak, azért, ugye? :D Nem lehet mindenki olyan modern, felvilágosult fővárosi nő, mint te :DD

2017. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/235 anonim ***** válasza:
15%

Nos, nem kapálgat a párom, ugyanis nem foglalkozunk zöldségtermesztéssel, sem állatokat nem tartunk, helyette a fáknak, virágoknak, különleges növényeknek hódulunk, bár ő dolgozik napi 8 órában.

Nem ismerem a mai huszonéves fiúcskákat, én már réges rég más korosztályhoz vonzódom.

Az meg, hogy mennyit keres valakinek a párja...nos, ez nem tartozik ide, de biztos nem éhezünk. :)


Felajánlotta, hogy ismer valakit, akihez pár éve hordta vasaltatni az ingjeit, hagyjam a francba, ha tényleg ennyire rühellek vasalni.Nem engedtem.Egy héten 5 inget kibírok, másrészt leégne a pofámról a bőr, ha más vasalná ki a cuccait.

Volt segítség alkalmazva, de az az udvarra, amikor a halastó takarítva lett, azzal ő nem akart bajlódni.

De nincs bejárónő, cseléd sem vagyok, minden tettéből sugàroz, hogy mennyire szeret, és igenis jól esik neki, hogy főzök.

2017. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/235 anonim ***** válasza:
10%

De nyilván csak Budapesten élnek emberek, kizárólag társasházban, fát maximum a kocsiból látnak...

Nos, Heves megyében is élnek emberek képzeld el, itt is vannak szegényebbek, vannak akik kertes házban laknak, vannak akiknek esetleg jobban megy, és bizony vannak, akik főznek.Szörnyű, ugye?

2017. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/235 anonim ***** válasza:
72%
110# Az én páromnak meg akkor égne le, ha nem tudná magának kivasalni az ingeit (igen, egyszer megkérdeztem, zavarná-e ha nem vasalnám az ingeit és kb hülyének nézett, miért zavarná), bár egyelőre 25 évesen nem nagyon hordd ingeket napi szinten, a munkahelye nem követeli meg és főleg gyűrődés mentesen száradó ruháink vannak, én direkt blúzból is csak azt veszem, ami normálisan szárad vállfán, nem kell utána vasalni. 10 év múlva lehet szükségünk lesz vasalóra is, bár 10 év múlva meg bőven több olyan ing és blúz lesz, aminek nincs szüksége vasalásra. Tudom, micsoda rettentő, elkényeztetett hozzáállás, hogy időt akarunk spórolni a kellemetlen feladatokon, pokolba velünk és az elkényeztetett generációnkkal :) A normális helyeken bezzeg mosógép sincs, hanem kézzel mosnak, végül is 500 éve is működött a dolog, és a mosogatógép is a Sátán találmánya. Még szerencse, hogy nem ti vagytok a többség, a világon sehová sem fejlődne az emberiség.
2017. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/235 anonim ***** válasza:
71%

Ugye mégis csak a nő dolga a főzés. - miért is? :D Akkor ezek szerint te éhen döglesz, ha anyuci nem teszi eléd a kaját...


Meg mikor várjam otthon főtt kajával, mikor később végzek, mint ő.

És bocs, hogy este hétkor nem állok neki főzöcskézni - vagy megcsinálom, de akkor ugrik a közös program.


Egyébként én imádok főzni-sütni, hobbim, de ha a kedvesem elvárná a mindennapos főtt vacsorát elég hamar kiosztanám.

2017. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/235 anonim ***** válasza:
75%

Hála istennek vannak olyan férfiak is, akik nem akarnak gyereket.


A nemi szerepekkel azért van baj, mert azokat a döntéseket nem önállóan, szabad akaratból hozták meg. Nem azt mondták a nők, hej, nekem puncim van, akkor ide a fakanalat. Ezért vagyunk most szabadok, mert a régieknek is a tökük tele volt a seggvakarással meg a szarkaparással.

2017. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/235 anonim ***** válasza:
7%

#110

Hiába magyarázol neki, életében nem járt még a körúton kívül, az ilyenek kb. azt hiszik, hogy Budapest határán kívül Mordor az egész ország, valami átokfölde, ahol csak orkok élnek. Tipikus fővárosi arrogancia.

2017. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!