Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
 231/235 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés még megvan?


Öcsém már totyogós korától érdeklődött a főzés iránt, annyira, hogy egyszer majdnem felrobbantotta a lakást, mert annyi idősen még nem tudta kezelni a gáztűzhelyt. De most felnőtt férfiként simán főz magára, ellátja magát önálló albérletben. Nem tekintem férfinak azt, aki erre nem képes és a nőtől várja el elavult szerepek miatt. Egy felnőtt ember tudja ellátni magát, akár férfi, akár nő.

2017. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/235 anonim ***** válasza:
72%

en a veszpremi egyetemrol ismertem sok ott vegzett mernokot, a mostohaapam kandidatus volt a felesege adjunktus es rengeteg tanitvanyuk volt akik sikeres es nagytudasu mernokok lettek. nem gondolnam hogy mara ez az egyetem csak "tudatlan videki" mernokoket ad a vilagnak.

en 30 eve nyugaton elek es sokszor csak elcsodalkozom hogy Mo on meg mindig a fovaros a vilag kozepe es a videk ahol a lakossag nagy resze el lenezett dolog. Itt szerencsere nincs ilyen sot az eletforma miatt (mivel itt is minden elerheto ) sok varosi szamara azt jelenti hogy ha megengedhetik maguknak akkor tartanak fent egy v ideki hazat is ahol kipihenhetik magukat ahol a termeszet igazi kikapcsolodast nyujt . de Mo on a 3 eve Pesten elo videki szarmazasu is lenezi mar az otthoni rokonait is. Tisztelet a kivetelnek. en Pesten szulettem es videkre mentem ferjhez. Minden nap 120 kmt vonatoztam de amikor verge hazaertem es magam mogott hagytam a pesti forgalmat koszt tulekedest , mindjart megvaltozott a hangulatom a csendtol a viragok illatatol amik a kertekb ol jottek es attol hogy nem a fovarosban kell elnem egy 10. emeleti lakasban 50 negyzetmeteren hanem egy olyan lakasnak az aran szep tagas 3 szobas csaladi hazban lakhattunk hatalmas kerttel. igaz ennek az ara az ingazas volt es sok eve de ma is ezt a verziot valasztanam.

2017. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/235 anonim ***** válasza:
Nem ritka, a blog írója viszont nem tartozik közéjük, annyira ért a főzéshez, mint én a műkörömépítéshez.
2018. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/235 anonim ***** válasza:
44%
Mert az anyukák-nagymamák eltávolodtak a gyerekeiktől; azt hiszik, a gyerekeik csak arra vannak, hogy ők, a szülők/nagyszülők/idősebbek, házsártoskodjanak fölöttük. Ezért inkább a gyerek hiába szeretné magát kifejezni a főzésnek a kreatív tudományában is, és úgy megnyilvánulni, olyan formában; inkább elkerüli a konyhát, ahol az ilyen családtagok tartózkodnak; és amikor éppen üres a konyha, akkor se mer bemenni a gyerek, mert lőttek a nyugis önkifejezésnek, a szórakoztató, kellemes, megnyugtató, pihentető alkotó-folyamatnak; mert bármikor akkoris rányithat valaki (már ha van a konyhának ajtaja, ha nincs akkor még simább ügy), hogy valaki odamegy; és el kezdi kioktatni, hogy "azt nem úgy kell csinálni". Én egyszer akartam nokedlit szaggatni, nagyon tetszett, ahogy anyám csinálja, láttam, tök jó móka; megkérdeztem csinálhatnám-e , azt mondta igen; erre -hiába, hogy elsőre csináltam és gyakorlat teszi a mestert, tehát elsőre még ő se volt valszeg olyan villámgyors kézjárású- tehát ott elkezdett nekem szenvedni, meg hisztizni, meg kellemetlenkedni, meg alkalmatlankodni, hogy lassan csinálom. Hát én meg akkor erre megsértődtem, és otthagytam.
2019. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/235 anonim ***** válasza:
44%
*A családok nem szeretik egymást; mindenki frusztrált minden miatt; elköltözni se lehet, emiatt is mindenki frusztrált; és akkor össze vannak zárva tök kis helyekre; és kényszerből egy házban laknak; és fú, ennyire egymástól eltérő személyiségű emberek nem nagyon bírják egymást hosszútávon elviselni; illetve elbírják, nehezen, mert muszáj. Mire pont összeszedné, felépítené magát az ember, hogy elhúzhasson onnan minél gyorsabban, hogy el tudna menni állást keresni, valamiért már megint leugatják, és akkor kezdheti megint előlről, tehát ponthogy a szülő tud ilyen hátráltató tényező lenni a gyerek életében. Hallottam már ilyen eseteket.
2019. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!