Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/235 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak Budapestbol all a vilag, de miert shamelsz budapestieket azert, ami naluk a bevalt es mukodo eletforma, azert, mert nalatok videken mas az, ami mukodik? Nyilvan egy csaladi hazban sokkal tobb a teendo es mashogy kell leosztani a feladatokat, de erdekes modon teged senki nem savaz azert, mert mi az, hogy te szeretsz takaritani, ne szeressel :D Pont leszarom, mas paroknal ki mit szeret, milyen eleterzes kellhet vajon ahhoz, hogy oldalakon keresztul azon hisztizzek, hogy valahol a vilagban egyes parkapcsolatokban a ferfi is takarit? Ennyire unatkozol, azert mert egy hete nincs munkad? Mert en pl rohadtul unatkoznek a budapesti 60 negyzetmeteres lakasomban, ha annyi lenne a napi dolgom, hogy fel ora alatt kitakaritsak minden nap, el tudom kepzelni, hogy unalmamban a gyakorin osztanek ki mindenkit, aki mashogy el mint en :’DD Pont, hogy te vagy az arrogans a videki csaladi hazatokbol, azt kepzeled, te vagy az atyauristen, a nok alfaja es omegaja es minden ferfi ilyen feleseget akar. Felolem azt kepzelsz, amit akarsz. Tovabbra sem all szandekomban arrol gyozkodni teged, hogy mekkora egy szolga vagy mert takaritasz meg fozol a ferjedre, mert abszolut hidegen hagy, te hogyan erzed jol magadat, egy cseppet sem tud felhaboritani a dolog, hogy nalatok valami mashogy mukodik, mint nalunk. Kerdes, neked vajon milyen gondjaid lehetnek, amik miatt ilyen agresszivan nyilvanulsz meg egy eltero velemeny es eletforma miatt. (Ja, de ez sem erdekel, mert tokre nem erint.)
2017. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/235 anonim ***** válasza:
31%

"A nemi szerepekkel azért van baj, mert azokat a döntéseket nem önállóan, szabad akaratból hozták meg"


Aha. Szóval te azt így eldöntötted magadról, hogy puncival akarsz születni, gyengébb izomzattal, kisebb állóképességgel, rosszabb mozgáskoordinációval, vékonyabb bőrrel, viszont jobb szociális, szervezési képességekkel, a biztonságra törekvés hajlamával és kisebb agressziós hajlammal, a figyelem megosztásának képességével, erősebb immunrendszerrel.


A férfiak meg eldöntötték, hogy f@s.s.zal akartak születni, erősebb izomzattal, nagyobb állóképességgel, vastagabb bőrrel, jobb mozgáskoordinációval, nagyobb kockázatvállalási hajlammal, gyengébb szociális képességekkel, magasabb agressziószinttel?


Hát én nem tudom, hogy jártál-e valaha normális iskola közelében kisszivem, a gender szakot meg a feminista esti tanfolyamot leszámítva, de úgy látszik, hogy nem, ezért felvilágosítanálak, hogy ezek nem döntés kérdései, hanem biológiai sajátosságok, amik determinálják azt, hogy mik azok a dolgok, amikre alkalmasabbak a nők, mint a férfiak, és mik azok a dolgok, amikre viszont a férfiak alkalmasabbak.

És ezek nem csak fizikai különbségek, a viselkedést, a gondolkodást, az érzelmi világot is befolyásolják a biológiai nemi különbségek, mégpedig a hormonrendszer teljesen eltérő működése miatt, főleg a tesztoszteron és az ösztrogén a felelős ezért, de most nem fogok neked biológia órát tartani, majd utánanézel.


És ez ellen tiltakozhatsz kézzel-lábbal, de ezek tények, persze vannak olyan hülyék a mai napig is, akik tagadják, hogy a Föld gömbölyű, szóval nem lepődök meg a feministákon, akik szerint csak egyéni döntés kérdése, hogy férfi vagy nő akar lenni valaki..

2017. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/235 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki le van terhelve, a szülők meg kötekedősek, leugatnak, ha életed első nokedlijét, mondom, az elsőt!! túl lassan szaggatod, és esze ágában nincs az embernek vele vitába szállni, hogy ott folyamatosan kötekszik, hogy" ez nem jó, azt nem úgy kell...!" Ki vannak tőle az embernek az idegei. Úgyhogy, majd, ha különköltözöm, akkor főzök, mert amúgy nagyon szeretnék. Amúgy bárki tud főzni, ha leraksz elé egy szakácskönyvet, meg a hozzávalókat beszerzi, vagy beszerzed neki te, akkor a leírás alapján mindenki tudna főzni, csak aki nem akarna még úgy se, annak nem menne, meg pl még ilyenekre föl kéne hívni talán a nagyon kezdők figyelmét, hogy műanyag tálcán ne süssenek, mert elolvad a tálcai is, és nem lesz abból semmi süteményféle. Meg gondolom, van , akit nem érdekel, meg a netes társasági élet fontosabb kikapcsolódás, vagy érdekelné, csak muszáj leülnie picit a gép elé kikapcsolódni, és akkor az beszippantja, és egyszercsak azt veszi észre, hogy elrepült az idő. Meg egyébként is,tényleg tök fáradtak az emberek, szóval egyszerűbb a kaját megrendelni, mint elkészíteni. Én meg majd fogok főzni mindenképp, hogyha különköltözök, mert nagyon szeretném kiélni az efféle kreatív vágyaimat, sütés-főzés.
2017. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/235 anonim ***** válasza:
8%
*mármint,beszippantja őt az internet
2017. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/235 anonim ***** válasza:
74%

112# Ezek elavult kutatások, de ne zavarjon. Egy 1996-ban kiadott eredmény aligha releváns 2017-ben. A páromnak kitűnőek a szociális képességei férfi létére, akárkivel összebarátkozik, nekem nőként meg nem, vagy legalábbis nem érdekel a téma különösebben, ha nincs valami célom egy adott emberrel, akkor nem barátkozom, akkor mi van, lehet véletlenül csak bent maradt a farkam mikor megszülettem és melleim nőttek a túlhormonozott csapvíztől?

De, hogy egyszerűbben írjam, még ha valami igaz is a többségre, az nem lesz igaz rám ettől még. Ha egy 10-es csoportban 8 lány egy érzékeny, szociális konyhatündér, és én meg egy másik lánynak abszolút semmi érzékünk se kedvünk ezekhez a dolgokhoz mert ő inkább autókat szerelne (szintén valós példa, van autószerelőnek tanuló lányismerősöm, amúgy egy tündéri aranyos fiatal lány, meg nem mondanád, hogy ez érdekli, előbb képzelnéd el óvónőként), én meg inkább az üzleti életben képzelem el magamat, akkor ránk KÉNYSZERÍTED, hogy márpedig azzal foglalkozzunk, amivel a többi nyolc? :D Ha igen, akkor te egy pszichopata vagy, nincs jobb kifejezésem.

2017. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/235 anonim ***** válasza:
15%

#115

Én semmit se kényszerítek rád, lehet hogy te egy olyan nő vagy, akiben túlteng a tesztoszteron, a faszidnak meg pont hiánya van belőle, de ez sem a ti döntésetek, csak egy anomália. Dehát van ilyen is, hogy a nő dugja a férfit, engem nem zavar, tőlem aztán úgy éltek, ahogy nektek tetszik.

De a saját példádat ne akard már előadni itt eszményi modellként, főleg úgy, hogy te magad is beismered,hogy 10ből 8 embernek azért rendben vannak a hormonszintjei.

(Valójában 100ból 98nak, de mindegy is)

2017. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/235 anonim ***** válasza:
75%

112-es, értetted, amit írok?


A nemi szerepek, nem nemek, SZEREPEK azokat azok döntik el, akik hatalmon vannak. A férfiak döntötték el, hogy a nők nem tanulhatnak, nem dolgozhatnak, nem szavazhatnak.


Ki beszélt itt arról, hogy döntesz a nemedről???


Nem az volt, hogy mind leültek egymást tisztelve, hogy "figyeljetek, mi nők mind egyformák vagyunk, és mind szeretnénk egész nap sikálni". Nem. Az volt, hogy a férfiak azt mondták, hogy ez csicskameló, nekem ehhez semmi kedvem, a csajt meg tudom verni, úgyhogy ő fogja csinálni.


A fizikális különbségekben nem vitatkozom, abban tök igazad van, de az ilyen poppszicho hülyeségek, hogy "te jobb vagy a szervezésben..." ez egyén kérdése, nem nemé.


Nekem a szociális képességeim a béka segge alatt vannak és autoimmun betegségem van, úgyhogy... de igen, sztereotípiák, azok kellenek, dobozok, címkék, különben ma nem alszunk.

2017. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/235 anonim ***** válasza:
81%

116# Nincs hiánya belőle egyáltalán neki sem, bennem meg nem teng túl, szerintem annak egyéb jelei is lennének :'D Valójában a legtöbb dolog nevelési minta, nem genetika, én két dolgozó és jól kereső szülő mellett nőttem fel, akik mind a ketten maximálisan megállnák a helyüket egyedül is. Természetes, hogy nekem ez lett az alap, hogy egy felnőtt ember nemtől függetlenül tud magáról gondoskodni és jól keres. Ennyi. Megnyugodhatsz, ha egyedül élnék, hónapokon keresztül képes lennék minden nap más ételt főzni magamnak, ha szükséges lenne, de egyedül valószínűleg még inkább tennék rá, mi a kaja, mert az étel egyetlen funkciója az életben maradás. Legyen viszonylag egészséges és járjon minimális pepecseléssel.

Őszintén szólva soha nem értettem az étkezések túlmisztifikálását.

2017. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/235 anonim ***** válasza:
0%
#113,114vagyok,azt a műanyagosat én csak láttam képen. Életemben eddig, amit főztem az egy tojásrántotta, meg néhány adag palacsinta volt, meg még rántott tököt paníroztam.
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/235 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként azt olvastam, hogy az Asperger szindrómát lányoknál nagyon nehéz diagnosztizálni, mert pont az elvárások miatt őket belekényszerítik a szociális helyzetekbe. Fiúknak engedik, hogy maguknak valók legyenek, de a lányoknak nem, ezért nagyon sokan csak utánozzák a többi lányt, minden érzelem nélkül.
2017. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!