Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/235 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg igenis elég nőies az, ha a férfi(?) otthon porszívóval szaladgál úgy, hogy van mellette egy nő.De nekem tényleg mindegy, nagyon jól írta valaki, a nő is megdughatja a férfit, kinek mi a jó.

Nem ismerem a huszonéves korosztályt, de ha odáig fajzott a világ, hogy tollseprűvel a kezében jön-megy csak azért, mert "ő is meg tudja csinálni". hát ezt nehéz nevetés nélkül kibírni.

Gondolom aki ilyen emberrel él együtt, ott az sincs kizárva, ha a sarokba állítod, akkor ott marad amíg nem szólsz neki.

A szemétleviteles válaszon meg jót derültem, hogy nem mer bemenni a kukatárolóba a hölgy, ezért a férfi szaladgál a szeméttel.Mi van a kukatárolóban, szatír?Vigyázz, nehogy egyszer a párod kapja el. :)

2017. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/235 anonim ***** válasza:
67%

#131 Már vagy öt oldallal ezelőtt is egyértelmű volt, hogy troll vagy, szóval unalmas már veled vitázni úgy, mintha komolyan venném.

Szóval így a végére csak annyit, ha neked a tollseprű nőies, akkor szerintem a kukatárolóba mászkálás cseppet sem az, ott mocsok van, retek, rovarok, sötét mert valahol bent van csak kapcsoló, be kell menni abba a sötét szarba előbb, hogy megtaláld a kapcsolót. Szerintem a lehető legkevésbé nőies tevékenység ott szerencsétlenkedni a sötétben egy zsák büdös, retkes szeméttel.

Bár a te troll-logikád szerint nőies = minden szar, csicskamunka, férfias = felelősségteljes, értelmes, szellemileg is kihívó feladatok. Világos :D

2017. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/235 anonim ***** válasza:
18%

Esküszöm, hogy egyáltalán nem vagyok troll, komolyan gondolom azt, hogy mind férfi, mind nő maradjon a saját "szerepénél".

Kukatároló, oké, nem akarsz bemenni, ne menjél, de párodat beküldöd, ő meg készségesen meg is teszi, ezzel nincs is semmi baj.

Mondjuk azt nem tudom, hogy aki esetleg egyedül él, az az erkélyen ereszti le a szemetet, vagy valahogyan bejut oda mégis?

2017. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/235 anonim ***** válasza:
74%

133# Gondolom aki egyedül él, megoldja, meg nem is mindenhol ilyen, anyáméknál teljesen normális és TISZTA!!! a tároló, gondolom náluk ott is felmosnak rendszeresen, itt szerintem csak a lépcsőházat, a tároló meg ott rohad. Meg néha kint vannak a kukák az ajtó mellett, nem mindig bent.

Ja, a párom bemegy mert ő bátor férfi, látod. Sőt, a poloskákat is meghagyom neki mindig, ha néha bejön egy, én maximum lefedem pohárral és otthagyom, ennél többet sajnos képtelen vagyok tenni az ügy ellen. Na, mégis csak számtalan lehetősége van hős férfiállatnak lennie mellettem is attól függetlenül, hogy ő főz ;)

2017. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/235 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem meg igenis elég nőies az, ha a férfi(?) otthon porszívóval szaladgál úgy, hogy van mellette egy nő."


Ez kritikán aluli. Tehát ha van egy nő a pasi mellett, a nő csinál minden csicskamunkát. Szép gyereket nevelsz te is.

2017. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/235 anonim ***** válasza:
17%

Semmi csicskamunkát nem látok abban, hogy képes vagyok egy háztartást rendben tartani, nem egy bonyolult dolog.

Mikorra a gyerekem felnő, lehet a férfiak fognak szülni is, ki tudja?

2017. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/235 anonim ***** válasza:
29%

#127

Azt, hogy mi a reális, szerencsére empirikus adatokkal alá lehet támasztani, így nem kell arra hagyatkoznunk, hogy ki szajkózza hangosabban a saját véleményét.

Vegyünk néhány tipikusan olyan területet, amin kiütköznek a nők és férfiak közötti emocinális, viselkedésbeli különbségek.


Egyik ilyen a szerencsejáték, illetve az attól való függőség, ami a kockázatvállalási-keresési hajlam mérésére nagyon jó terep:

[link]

(Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy ez egy női portál, tehát nem gonosz férfiak által szerkesztett nőelnyomó hazugsággyár.. :) + be van linkelve a kutatás, amire hivatkoznak)

Idézek belőle:

"Did you know that, in general, approximately 86% of gamblers are male and only 14% are female?"

Ez azt hiszem, magáért beszél, a játékosok kb. 86%-a férfi.


De itt van egy ennél is megdöbbentőbb adat:

"Only 2% - 7% of Gamblers Anonymous members are female."


Azaz férfiak aránya azok között, akik a szerencsejáték-függőségük miatt beléptek a Gamblers Anonymousba(ami ugyanaz, mint az anonim alkoholisták, csak szerencsejáték-függőknek), 93-98%.


Szerintem ez bőven alátámasztja az én 80-90%os számaimat.


De nézzünk egy másik statisztikát, az agressziós szint vizsgálatára:

[link]


Megint csak USA-s statisztikát linkelek, mert van ugyan itt egy kanadai is, de ott csak az áldozatok száma van benne, az elkövetőké nem, a polkorrektség, ugye.. :D


"Males were convicted of the vast majority of homicides in the United States, representing 90.5% of the total number of offenders"

Na szóval, a gyilkosságok több, mint 90%-át férfiak követik el.


"Males constituted 77.8% of those arrested for aggravated assault"

Ez a súlyos testi sértések aránya, itt 77,8%-ot tesznek ki a férfiak.


Tehát az erőszakosság, azaz az agresszivitás területén is az én 80-90%-os számom a nyerő.


Most hirtelen így ennyi, de egyelőre úgy tűnik, hogy nekem van igazam, tehát a biológiai nem sokkal jobban hajlamosít bizonyos viselkedésformákra és érzelmi-pszichológiai működésekre, mint az egyéni különbségek.


"De ezek szerint ha a férfiak nem tudnak több dologra figyelni, akkor vegyük el a jogsijukat is, mert vezetés közben aztán jóval több dologra kell egyszerre figyelni, mint arra, hogy ne égjen le a kaja és ne másszon ki a gyerek a házból."


Jajj, nee, légyszi ne legyél már ilyen buta, a vezetésnél egyáltalán nem kell több külön dologra figyelni, az autóvezetés egyetlen összefüggő probléma, mozgó tárgyak érzékelése, felmérése és egy darab mozgó tárgy irányítása, itt nem kell egyszerre több különböző probléma megoldására koncentrálni. Ezért jobban érvényesül a férfiak térlátása, meg a mozgások felmérésének képessége.


Viszont, hogy ha azt vizsgálnák meg egyszer, hogy ki tud jobban egyszerre vezetni ÉS mondjuk közben belepötyögni a telefonba egy bevásárlólistát, ami tényleg két teljesen különböző problémára való egyidejű odafigyelés, akkor biztos vagyok benne, hogy a nők ebben magasan jobbak lennének, mint a férfiak. Lehet, hogy volt is már ilyen kísérlet, de ennek most nem fogok utánaguglizni.


"Aki két dologra nem tud figyelni egyszerre, azt őszintén szólva a lakásból sem engedném ki felügyelet nélkül, lol."

Megint csak azt tudom mondani, hogy könyörgöm, ne legyél már ennyire egyszerű, senki sem mondta, hogy a férfiaknak egyáltalán nincs ilyen képessége, csak azt mondom, hogy jóval kevésbé fejlett, mint a nőké.

2017. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/235 anonim ***** válasza:
16%

# 130

Igen, csak azt fogjad már fel a mogyorónyi agyaddal, hogy most nem te vagy a téma, hanem általában a nők és a férfiak.

És ha általában beszélünk a két nemről, akkor az tény, hogy bizonyos képességek és viselkedések egyértelműen és nagyon erősen korrelálnak a biológiai nemmel.

2017. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/235 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi álszent s_ggfejet egy helyen. Oké, legyen a nő dolga a főzés, meg a komplett háztartás, meg az összes gyerek összes gondja baja, de akkor cserébe a férfi is tartsa meg a jó öreg férfi szerepeket. Tartsa el a családot, ne kelljen drága pénzért szerelőt hívni, ha elromlik a kocsi, vagy a mosógép, ha lötyög egy kilincs, vagy meglazul egy zsanér, vagy kitörik egy székláb, akkor meg ne kelljen fél évig könyörögni, hogy legyen már oly kedves elővenni a szerszámát.

Nem is értem. Itt minden harmadik kérdés arról szól, hogy nyígnak a pasik, hogy minden csaj aranyásó, nem akar dolgozni. Nem akarják eltartani, meg legyen külön kassza, nehogy már a pénzéhes ribi egy fillért is megkaparintson a hatalmas 100-150ezres fizetésükből. De emellett, hogy elvárják, hogy a nők magukra vegyék a legnagyobb "férfi szerepet", a család fenntartást, semmi "női munkát" nem hajlandók végezni, mert azér' van a 'zasszony. Értem, hogy a pasiknak ez tök jó, van aki kiszolgálja őket és nem kerül semmibe. De hol van ebben az üzlet a nőknek? Sehol? Akkor miért is kéne csendben tűrniük, hogy hülyére veszik őket?

2017. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/235 anonim ***** válasza:
84%
137# Aranyom, a férfiak körében általánosan magasabb az AKÁRMILYEN függőség aránya, legyen az szerencsejáték, alkohol, drog, horgászat vagy bármi. Ennek nem sok köze van a kockázatvállaláshoz, aki veszít 1-2x az általában fel is hagy vele, de a függőség minden esetben pszichés betegség és valami elől menekülnek bele az emberek. (És a szerencsejátékosok nagy része általában inkább veszít, mint nyer, aki benne marad és folyamatosan játszik, az beteg.) Ez csak azt bizonyítja, hogy a férfiak nehezen kezelik, ha komoly problémák vannak az életükben, és igen, a szerencsejáték is egyfajta stresszkezelési próbálkozás, ugyanúgy működik, mint az alkohol vagy a drog.
2017. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!