Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/235 anonim ***** válasza:
13%

#84

Egyedül is fogsz maradni ezzel a hozzáállásoddal, de mivel lehetsz maximum 18 éves, ezért a rettenetes önteltségedet és hisztis természetedet betudom életkori sajátosságnak, amit jó esetben majd kinősz.

2017. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/235 anonim ***** válasza:
12%

#84

Te még a NŐ-től is nagyon messzi vagy mind korban szerintem, mind felfogásban, anyukától meg mint Makó Jeruzsálemtől.

"Barátom"...Ez is sokat elárul.

Egy NÖNEK már nem barátja van, hanem társa/élettársa stb.Amíg "barátod" van, senki nem is várja, hogy urambocsá egy rántottát összedobj, másrészről nő akkor leszel, ha már nem "barátod" lesz csak az a kisfiú.

Addig egy kislány vagy.

2017. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/235 anonim ***** válasza:
75%

30 vagyok és mondom, nekem nem bünti egyedül lenni. Te most ezzel ijesztgethetsz, de ezek szerint ez neked félelmetes. Neked mi vonzóbb? Kiszolgálni egy lusta pasit vagy egyedül lenni?


És nem vagyok ribi sem, kedves anyuka. Tök szimpla otthonülő szürke ember vagyok.

2017. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/235 anonim ***** válasza:
62%
82# Most kaptam egy nettó 300-at fizető állásajánlatot, a párom 200 felett keres kicsivel, akkor innentől kötelessége neki főzni, akkor is, ha ő fizikai munkát végez én meg nem és hullafáradt este? :) Normális kapcsolatokban nem így működik. Az főz, akinek több kedve van hozzá. A páromnak férfi létére ez a hobbija, szeret főzni, tehát ő főz. Én nő létemre utálok, maximum NÉHA szeretem meglepni, havi 2-3 alkalommal, akkor én főzök, de amúgy nem. Ennyi. Sőt, a szemetet se viszem le soha, mert nem merek bemenni a kukatárolóba, azt is ő viszi le 10-ből kilencszer. Ő meg pl porszívózni nem szeret, azt én szoktam. Minden más meg meg van osztva, mikor kinek van épp több kedve hozzá.
2017. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/235 anonim ***** válasza:
15%

#85

Szivesen :)

Ne érezd magad defektesnek ezért, sőt, szerintem tiszteletre méltó az, ha valaki tud és szeret is főzni, akár férfi, akár nő az illető, az meg különösen jó dolog, hogy a gyerekeidet is próbálod valamennyire ebbe az irányba terelni.

Igazából ez az egész nem is konkrétan a főzésről szól, ez egy szemléletmód, egy világlátás.

Hogy szeretsz adni a családodnak, akár ilyen formában is, hogy főzöl, ez egyfajta önzetlen gesztus, egy kedvesség, amit egy normális férfi nagyon tud értékelni.

Én tudok főzni, nem vagyok ugyan egy Jamie Oliver persze, de alap kaják nem jelentenek gondot, úgyhogy nem szorulok rá, hogy egy nő főzzön rám, nem is kérek, vagy várok el ilyet, de nagyon jól tud esni a gesztus, ha a barátnőm megcsinál valami finom vacsit, amikor épp 12 órányi meló után hazaesek este 10kor.

Ettől függetlenül szoktam én is főzni.

Viszont cserébe én is kedveskedek neki olyan dolgokkal, amiket nyilván ő maga is meg tudna oldani, de azért mégiscsak "férfi" dolog, felfúrok egy polcot, megjavítom a leszakadt szekrényajtót, a csöpögő csapot, vagy elviszem egy hangulatos étterembe, ilyesmik.

És nem kérem ki magamnak, és nem hisztizek, hogy miért nekem nincs kedvem felfúrni a polcot, meg hogy nekem nincs kedvem kifizetni egy étteremben 20 ezer forintot egy vacsoráért, mert szívesen áldozok arra időt, energiát, hogy örömet szerezzek neki.


A másik dolog meg az, hogy a főzés egy nagyon praktikus készség, csak persze egy konzumidióta szellemiségű ostoba ember, aki a világ természetes velejárójának tartja azt, hogy mindent megkaphat készen, ezt egyáltalán nem érzi, mert azt képzeli, hogy az étterem az egy olyan adottsága a világnak, mint hogy van levegő.

De előállhat olyan helyzet az életben, amikor nincs gyorsétterem. Sőt, semmilyen étterem sem, de még kínai kifőzde sem. És olyankor elég nagy bajban lesz az, aki nem tudja, hogy mit kéne egyáltalán csinálni a krumplival, vagy mondjuk egy tál zöldbabbal, vagy egy csirkével, hogy abból valami ehető dolgot készítsen.

Szóval vész esetén minél több ilyen csináldmagad dologhoz ért az ember, annál könnyebben vészelhet át egy nehéz időszakot a családjával együtt.

2017. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/235 anonim ***** válasza:
15%

Állj, állj!Senkit nem ribiztem le, nem is szoktam.Az, ha egyedül vagy, és neked úgy jó, te tudod.


#89

Gratulálok a kedves férjednek vagy midnek, egy jó nagy papucs lehet basszus ha mindent ő csinál jóformán...Röhej.

Mint korábban leírtam, sem füvet, sem sövényt, sem a tujákat nem nyírom, mert nem értek hozzá, mint ahogy a medencepucolás sem az én teendőim közt szerepel.

A pofámról leégne a bőr, ha páromnak kellene mosogatni, esetleg kaját rendelni, mert úriasszonyi kényelmemben nem tudnám mit csináljak már...Abszurd.

Én hiszek a férfi/női szerepekben, sajnos szinte egyedūl vagyok lassan ezzel a hittel.

Nőként mondom, és vállalom a szavaim súlyát, nehogy már a párom álljon neki port törölni.A ház belül az én dolgom, kint az övé.

Szörnyen férfiatlannak tűnne a szememben egy porronggyal, mikor én vagyok a nő.

2017. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/235 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy nem értem, ez miért ennyire kiakasztó. Ha találkoznék olyan férfival, aki azt mondja, nem szeret fürdőszobát takarítani vagy mosogatni, az tök jó, mert én azokat kifejezetten szeretem. Ha ő meg szeret főzni, ez titeket miért dühít?
2017. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/235 anonim ***** válasza:
91%
90# Most így tényleg érdekel, te komolyan azt gondolod, hogy van bárki a világon, aki nem főz általában, ezért egy szükséghelyzetben nem tudna mit kezdeni két szem krumplival? :'DDDD Elképzelem, ahogy az emberkénk forgatja a kezében a krumplit csodálkozva, hogy ez micsoda, valami fura kavics? :DDDDDDDDDDDD Aztán éhen hal a zsák krumpli mellett. Reális. Mindenki tud főzni, ha muszáj, ez nem egy nehéz skill. De mivel nem muszáj, aki nem akar, az nem főz.
2017. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/235 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindenkinek van ám medencéje meg házacskája. Én csak lakásos embereket ismerek.


Szóval ha te meghalsz, a férjedet megeszi a kosz azonnal, mert rongyot nem vesz a kezébe? Majd a kislányod viszi a háztartást?


Persze ezt nem fogjátok leszólni.


Azt megkérdezhetem, milyen apropóból tűnne el hirtelen az összes (gyors)étterem? Mert akkor legkisebb gondunk lenne leállni krumplik sorsán gondolkozni.

2017. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/235 anonim ***** válasza:
90%
91# Oké, majd szólok a páromnak ha hazajön, hogy takarodjon ki az utcára, és söpörje fel a parkolót, meg vágja már ki a ház előtti, köztulajdon (gondolom az) tujákat, mert sok rajtuk a poloska. Nálunk nincs kert, és nem is akarunk kertes házba költözni. És mit nem értesz azon, hogy a páromnak a főzés a HOBBIJA? Tinikora óta főzött otthon is, mert SZERETI.
2017. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!