Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/235 AchromaticSmarties ***** válasza:
63%
Aki esetleg nem ismerné: [link]
2017. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/235 anonim ***** válasza:
20%

#76

Aki esetleg nem ismerné:

[link]


De sejtésem szerint te is a lúzer papucs faszid kontójára jársz étterembe, nem a saját fizetésedből :D

2017. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/235 AchromaticSmarties ***** válasza:
97%
# 77: Férfi vagyok, és nem vagyok olyan életképtelen, hogy éhen haljak, ha nem főznek rám. :)
2017. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/235 anonim ***** válasza:
82%
Most egyébként itt min megy a vita? De komolyan... Nem k_rvára mindegy, hogy mit csinál a másik? Meg azért lássuk be, nem sokszor kezdődik úgy a híradó, hogy "Újabb éhen halt párra találtak egy Mucsaröcsögei házban: A feminizmus tovább szedi áldozatait. Kati nem tudott főzni, Peti viszont, mivel a nő dolga a főzés, nem volt hajlandó, inkább választották az éh halált!" Azért ez nem egy gyakori jelenség, nem? =D Vagy csak én nem nézek elég tv-t?
2017. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/235 anonim ***** válasza:
91%
74-es, miért lenne hisztis dolog? Nem akarok megtanulni egy csomó dolgot, ami nem érdekel. Nem akarok megtanulni énekelni, mert nincs kedvem. Se főzni, mert nincs kedvem. Ebben mi a hiszti? És ha ez az, a kérdező miért nem az?
2017. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/235 anonim ***** válasza:
17%

Én nő létemre (nem taknyos huszonéves létemre) tartom nagyon szerencsétlen selejtnek azt a nőt, aki képtelen főzni.

Rendelni a hülye is tud b+!

És ki is próbálom este, ez vajon mennyire bonyolult dolog: megkêrem a kislányom, hogy rendeljen valamit.Max. hülyének fog nézni, lévén tudja, hogy ma gulyáslevest csináltam.De pont leszrom, kipróbálom, hogy vajon az itt válaszoló szros kis csitrik tényleg azon az értelmi szinten mozognak-e, mint a 8 éves kislányom.Lehet nem...inkább alatta.

Férfiben sem dicsérendő ha egy alapvetö kaját nem tud megfőzni, de nőben meg egyenesen kiábrándító.


Megtehetjük, hogy étterembe menjünk, szoktunk is.De rendelni nincs kedvem, illetve vagyok annyira életképes, hogy tudok főzni.

Jön nemsokára pl. a Karácsony.Abban mi a fszom meghitt lenne, ha az elfogyasztott êtelekben szemernyi közreműködésem nem lenne?Semmi.

Egyébként a főzést ennyire elutasító libák a pincért arra is megkérik, hogy rágják meg helyettūk az ételt?

Nevetséges!

Jól esik néha nem nekem elpakolni, jó étterembe menni, de attól, mikor a párom vagy a gyerekem jóízűen azt eszi amit ên csináltam, na az jobb minden étteremnél.

2017. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/235 anonim ***** válasza:
17%

#80

De ezt magyarázom, hogy a világ nem így működik, hogy amihez kedvem van, azt csinálom, amihez nincs kedvem, azt nem csinálom. Mindenféle emberi közösség, egy párkapcsolat is a kölcsönösségen és munkamegosztáson alapul, ha a férfi dolgozik többet és a férfi keresi a több pénzt - ami párkapcsolatok 90%-ában azért így van -, akkor a kölcsönösség és a munkamegosztás jegyében a nő vállalja cserébe, hogy például többet főz.

Hidd el, hogy a faszid se jókedvéből túlórázik meg vállal magas fizetéssel járó, de jóval nehezebb munkát, hanem azért mert tudja, hogy ez a kötelessége.

2017. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/235 anonim ***** válasza:
18%

#81

Végre egy normálisan gondolkodó, épeszű nő, jó tudni, hogy a sok hisztis, öntelt, semmirekellő csitri mellett vannak még ilyenek.

2017. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/235 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem érted, hogy főzni nem kötelesség. Opció. Arra nem válaszoltál, a kérdezőnek miért nem szólsz be emiatt.


Ahogy elfogadom 81-es véleményét, ő úgy ítéli el az enyémet. Engem nem érdekel, ha valakit boldoggá tesz, ha mások eszik, amit főz. Engem ez nem tesz boldoggá, sőt, anyukának érzem tőle magam és az nem akarok lenni.


Főzni nem kötelesség. Dolgozni muszáj. Különben az embernek nincs pénze, és minden abba kerül. De a főzés helyett vannak más opciók.


Ha a pasim szerint nekem többet kell főznöm, mert neki több pénzt adnak, akkor nem kell az a pasi. Ha egyedül maradok, hát egyedül maradok, nekem az sokkal jobb, mint a rövid életemet azzal tölteni, amihez semmi kedvem. És mióta felnőtt vagyok, azt teszem, amihez kedvem van és nem bántok vele másokat. Azt nem tudtam, hogy ezen netes emberkék, akik nem is ismernek, besértődnek.

2017. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/235 anonim ***** válasza:
11%

Köszi #83, igaz néha már én érzem magam defektesnek, amiért szinte mindennap főzök, (oké, holnap nem, mert a gulyásból bőven lesz még) és a 8 éves lányom simán elmondja, pl. a húslevest hogy csináljuk, netán a fasírtba mik kellenek. :)

És nem 80 éves dèdnagymama vagyok, hanem egy 32 éves nő, aki a főzéstudománya és imádata mellett még a férfiakat is képes megszédíteni. :)

Igen, a kellemes és igényes megjelenés nem zárja ki a konyhai ĕrtelmet egymással.

Sajnálom, hogy akik ennyire ellene vannak a főzésnek, azok a "megrendelem a kaját neten/telefonon", nem fognak tudni e téren semmit átadni a gyerekeiknek.

Ja, de lesz mit átadni biztos...Platina szőke sörény, 10 centis karom, nyávogó hang, hisztis természet.

És bocsánat, de bennem sajnos ez a kép él a mai huszonéves "hú de a világ közepe vagyok" nőkről.(?)

Bocsánat, lányokról.

2017. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!