Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/235 anonim ***** válasza:
75%
Egy nő szeret főzni... egy logikusan gondolkodó ember hogy jelenthet ki ilyet?
2017. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/235 anonim ***** válasza:
63%
Én tudok sütni-főzni,de ha a szerelmem így nyilatkozna,hogy ez a dolgom, onnantól kezdve ex lenne.
2017. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/235 anonim ***** válasza:
21%

#67

Ja, de ti nyilatkozhattok nyugodtan olyanokat, hogy a férfi dolga, hogy kezdeményezzen, a férfi dolga, hogy udvaroljon, a férfi dolga, hogy füvet nyírjon, a férfi dolga, hogy felcipelje az új mosógépet a harmadikra, a férfi dolga, hogy megvédjen, ha valaki beszól, és még sorolhatnám :D


Íme, hölgyeim és uraim, itt láthatjuk a feminizmus igazi arcát: mindent eltagadni és visszautasítani, ami bármiféle felelősséget vagy feladatot róna egy nőre, viszont a nőiséggel járó előnyökről soha nem lemondani.

Hányinger :D És még ti háborogtok, hogy ilyen mentalitással nem találtok normális férfit, meg csak dugásra kellettek :D Hát talán mert másra nem is vagytok jók :D

2017. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/235 anonim ***** válasza:
77%

68-as: ha úgy hordanál le,hogy egy rántottát nem tudok megcsinálni,megértenélek,de nem így van.A páromnak tegnap örömmel csináltam nem is akármilyen estofadót.Na,erre varrj gombot!

Gondolom,egy polcot előbb felfúrok,mint te, vagy cserélek ki egy villanykörtét.

Ilyen mentalitással egy pásztor órára nem kellenél egy normális nőnek,az is tuti.

2017. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/235 anonim ***** válasza:
20%
65: Valódi férfit nem is találsz, maximum valami szolgalelkű férfiutánzatot. Felcsatolhatóssal csináljátok, ugye? :D
2017. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/235 anonim ***** válasza:
16%
en tudok fozni (igaz nem mai lany vagyok) es amig dolgoztam addig ugye a napi meleg etelt leginkabb a munkahelyen ettuk este csak valami egyszerut es hetvegen mikor hogyan a ferjem istenien foz es szeret is. aztan mivel az utobbi sok evben nem dolgozom (nincs gyerek) szivesen fozok de nalunk ez nem tema. o szivesen eltart engem nincsenek "kovetelmenyek". talan ezert is van hogy pl. ma o rantott hust csinalt krumplival salatava en meg csinaltam hozza egy adag hazi citromfagyit. es joizuen megettuk. nem birom hogy mindenbol problemat csinalnak a tulzott feministak.
2017. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/235 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az nem feminizmus, ha nem akarok megcsinálni valamit, mert nincs kedvem és nem akarom, de a másik rám akarja kényszeríteni. Ez lehet főzéstől kezdve bármi. Ez egyszerűen faaszság. Pláne úgy, hogy a másik félnek sincs kedve, nem akarja ugyanazt. Nekem ehhez semmi kedvem, neked sem, de csináld meg nekem. Ez kiakasztó. Nemek nélkül.
2017. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/235 anonim válasza:
70%
Mer' <3
2017. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/235 anonim ***** válasza:
9%

"Szerintem az nem feminizmus, ha nem akarok megcsinálni valamit, mert nincs kedvem "


Nem, ez valóban nem feminizmus, ezt úgy hívják, hogy hisztis, óvodás, elkényeztetett kisgyerek viselkedés. És az ehhez való jogot akarjátok ti kiharcolni magatoknak feminizmus címszó alatt :D


Csak az a probléma, hogy ez a viselkedés legfeljebb 8 éves korig tolerálható, egy felnőtt ember képes azt felfogni, hogy nem mindig teheti azt, amihez kedve van, hanem vannak kötelességek is :D

2017. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/235 anonim ***** válasza:
72%
74# Ja, kotelesseg pl torvenytisztelonek lenni, ha nem akarsz balhet. Munkaba jarni is inkabb szukseges, de nem kotelesseg. Igazabol az egvilagon minden opcionalis. A nem fozesert meg plane nem jar bunti :)
2017. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!