Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/235 anonim ***** válasza:
78%

Az egy másik válaszoló volt.


Akkor magyarázd el nekem érthetően, vagy linkeld be a főző génről a cikkeket.


Egyébként kíváncsi vagyok, mit szólna egy genetikus ahhoz, hogy génhibásnak hívod azt a férfit, aki mosogat. És még te szidod a hülyéket...

2017. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/235 anonim ***** válasza:
0%

#150

Szar duma ez, egyre inkább csak meggyőzöl, hogy olyan hülye vagy, mint a segg :D A magadfajta nők nem is érdemelnek mást, mint férfielnyomást, a te esetedben kimondottan örülök neki, hogy egy férfi pontosan ugyanazért a munkáért, mint amit te csinálsz, legalább 20%-al több pénzt kap :D

2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/235 anonim ***** válasza:
35%
2017. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/235 anonim ***** válasza:
90%

Azt még hozzátenném, nekem csak a nemi bontással van bajom.


Ha valaki azt mondja, szerinte ciki, ha egy EMBER nem tud főzni, azt elfogadom, nem is vitatkozom, ő úgy gondolja. És látok benne rációt.


De ha valaki a nőtől elvárja ezt-azt, a férfitől meg másik ezt-azt csak a nemük miatt - ott tudom, hogy nincs logika, csak valami őskori reakció, esetleg mint a kérdező esetében, egy lusta férfi, aki nőtől nem tűri a lustaságot.


Nem tudok nektek olyan tulajdonságot mondani, amit egyik nemben cikinek tartok, a másikban nem. Pl ha egy valaki fikázik? Nem tartom gusztustalanabbnak, ha nő csinálja, mintha férfi. Undorító dolog. Vagy ha valaki hisztizik, drámázik esetleg beszari, esetlen? Nem nézem el jobban egy nőnek. Mindkettő egyforma rossz.

2017. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/235 anonim ***** válasza:
22%

#154

De akkor miért várod el a pasidtól, hogy ő dugjon meg téged? :D Miért nem te dugod meg őt? :D Csak azért, mert férfi?? Hát miféle nemi diszkrimináció már ez? :D

2017. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/235 anonim ***** válasza:
76%

Azért röhely ami itt megy.

N25

2017. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/235 anonim ***** válasza:
94%
"De akkor miért várod el a pasidtól, hogy ő dugjon meg téged? :D Miért nem te dugod meg őt? :D Csak azért, mert férfi??" - Nem nekem címezted ugyan, de te hány férfit ismersz, aki élvezné, ha a nő dugná meg őt, és nem fordítva? :-)
2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/235 anonim ***** válasza:
0%

#156

Az, röheLY.. LY-nal.. :DD

2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/235 anonim ***** válasza:
95%
155, nem tudom helyetted megérteni a dolgokat.
2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/235 anonim ***** válasza:
12%

#157

Egyet sem, de nem is az élvezet itt a lényeg.

A lényeg az, hogy a kolléganőd épp most fogalmazta meg ezt az óriási "okosságot", hogy nem lehet senkivel szemben pusztán a biológiai neme alapján semmiféle elvárást támasztani.

Tehát akkor egy nő nem várhatja el egy férfitől, hogy megdugja őt, csak azért, mert ő a férfi.

De ha már itt tartunk, akkor csak úgy halkan megkérdem: az ilyen nők ugye nem várják el azt sem, hogy a férfi kezdeményezzen ismerkedésnél? Ugye nem várják el, hogy a férfi hívja meg őket a kávéra? Ugye azt sem várják el, hogy ha terhesen utaznak a buszon, akkor férfi adja át a helyét? Vagy hogy előreengedje őket? Vagy hogy megvédje őket, ha esetleg az utcán valamiféle támadás érné őket?


Na nálam csak onnantól lesz hiteles ez az egész ökörség, amit itt előadtok, ha semmi ilyesmit nem vártok el a férfiaktól.

2017. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!