Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/235 anonim ***** válasza:
94%
"Egyet sem, de nem is az élvezet itt a lényeg. " - Hát, ha neked a szexben nem fontos az élvezet, az a te magánügyed. Bocs, de te hoztad szóba pont ezt a példát. :-D
2017. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/235 AchromaticSmarties ***** válasza:
96%
Elérte a kritikus szintet a mentális retardáció itt, úgy látom.
2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/235 anonim ***** válasza:
0%

# 161

Ha annak ellenére sem érted, hogy miért hoztam szóba, hogy még el is magyaráztam külön a te kedvedért, akkor minek ugatsz bele?

2017. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/235 anonim ***** válasza:
81%
A dugás nem elvárás szinten megy, lol, általában az emberek azt élvezik, ha a fassz belemegy a nuniba. Mindkét nemből. De itt is vannak kivételek, nyilván nem azért gyártják a felcsatolhatósakat, mert sok a felesleges műanyag amivel nem tudnak mit kezdeni.
2017. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/235 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, én nem várom el, hogy kezdeményezzen a férfi, kezdeményezek én is, ha valakinél akarok, ez nálam soha nem volt probléma. De olyan családban nőttem fel, ahol az volt a természetes, hogy a férfi és a nő közösen viszi a háztartást, tehát én ezt a mintát láttam, a szüleimtől és a nagyszüleimtől is, öcsém is, és nekünk ez a természetes, ez a normális, közös háztartásban a házimunka közös, saját háztartásban egyedül élve meg megoldjuk. Nem várom el, hogy eltartsanak, én is dolgozom (teljes munkaidő egyszer, plusz 2x1 óra utazás, plusz távmunka másodállásban otthonról), nem is érezném jól magam, ha eltartanának.

Tudok főzni, van, amit szívesen is csinálok, mert a specialitásom, de ne legyen elvárás, hogy csak én. Önállótlannak tartom azt a férfit, akinek a főzőtudománya a vajas kenyérben merül ki. Elfogadom, ha valaki ügyetlen, de hajlandó segítséggel tanulgatni, vagy másképp megosztani a főzési munkát, például segít az előkészületekben. Hamarabb végzünk, ha ketten csináljuk, ráadásul közös időtöltés. Ha valaki nagyon erőszakosan rá akarja tolni a másikra, merthogy nemi szerepek, ott szerintem a háttérben valami más probléma van. Ha szereted a párod, akkor ott ügyetlenkedsz mellette a konyhában is, csak hogy a közelében lehess, nem pedig bezárkózol a tévé elé, amíg elkészül a vacsora.

2017. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/235 anonim ***** válasza:
0%

# 164

A kérdésekre válaszolj, ne mellé beszélj.

Elvárod a pasidtól, hogy megdugjon?

Elvárod a férfiaktól, hogy kezdeményezzenek az ismerkedés során?

Elvárod, hogy első randin meghívjanak egy kávéra/üdítőre/bármire?

Elvárod, hogy előreengedjen, elvárod, hogy ha nem bírsz odébb tolni egy szekrényt, akkor tolja odébb neked?

Elvárod, hogy ha valaki betámad az utcán, akkor megvédjen?


Ha válaszod mindegyikre, illetve az összes hasonló kérdésre nem, akkor azt mondom, hogy legalább következetes vagy, de ha akár csak egyetlen olyan elvárásod is van egy férfivel szemben, amit egy nőtől nem várnál el, akkor máris meghazudtoltad saját magadat.

2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/235 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán értem az összefüggést a szex és a főzés között. A pasi nem azért dugja a kis fickóját a nő nunijába, mert ez a "kötelessége", hanem mert akarja. Nem is akárhogy. Nem ez a téma folyton? Hogy minden pasi mindig szexet akar, és ha hosszabb ideig nincs, akkor már legszívesebben a vonat elé vetnék magukat nagy kínjukban?
2017. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/235 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg valaki kötelességnek érzi a szexet, az szerintem az ő egyéni szociális problémája.
2017. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/235 anonim ***** válasza:
"# 167/167 Időpont ma 21:01" - Ezt most nem én írtam, csak véletlenül egyezik a százalék, de telitalálat. :-)
2017. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/235 A kérdező kommentje:
Fran.cokat tudtok ennyit pofázni :-?
2017. okt. 17. 21:08
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!