Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/235 anonim ***** válasza:
8%

#167

Nem lep meg, hogy nem érted, az eddigi megnyilvánulásid alapján nem is vártam, hogy megértsd.


De akkor megpróbálom elmagyarázni máshogy:

Ha neked vannak elvárásaid egy férfival szemben pusztán a biológiai neméből kifolyólag - márpedig vannak, hiszen azt minimum elvárod, hogy legyen farka és meg tudjon dugni, de ezen kívül is biztos vagyok benne, hogy számos más elvárásod van olyan megfontolásból, hogy "az férfidolog";

De ugyanakkor visszautasítod, hogy egy férfinak is lehetnek elvárásai egy nővel szemben pusztán a biológiai neméből kifolyólag, akkor azt polkorrekt nyelven úgy mondják, hogy kettős mérce.


Magyarul meg úgy mondják, hogy az ilyenek, mint ti, önző, pofátlan pitsák, akiket csak az érdekel, hogy a saját elvárásaik ki legyenek elégítve, viszont cserébe nem hajlandóak semmiféle elvárásnak megfelelni.

2017. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/235 anonim ***** válasza:
11%
Hamár főzni nem tudnak, legalább, pofázás megy:))
2017. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/235 anonim ***** válasza:
79%

Én értem amit mondasz. Te nem érted. A dugásnak van köze a nemekhez, mert mindenki adott felszereléssel születik, jó esetben. És az egész folyamat lényege, hogy mindkét fél akarja, jó esetben.

Na most a fakanál pont ugyan úgy működik kukaccal, mint ahogy nunival. Nem is szükséges hozzá semmilyen különösebb előfeltétel, csak kb az hogy legyen két kezed, de még egyel is meg lehet oldani, ha valaki nagyon akarja.

És igen vannak elvárásaim, természetesen. Mindenkinek vannak, neked is. Semmi gond nincs ezzel, tök természetes. A probléma ott kezdődik, hogy te nem arra törekedsz, hogy olyan párt találj, akivel az elvárásaitok összeegyeztethetők a másikéval, hanem vadidegenekkel veszekszel, mert az ő elvárásaik nem passzolnak a tieddel, függetlenül attól, hogy semmi közötök egymáshoz és valószínűleg nem is lesz.

2017. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/235 anonim ***** válasza:
82%
Én tudok főzni meg pofázni is! =D Na ettől fog lefagyni a rendszer.
2017. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/235 anonim ***** válasza:
10%

#173

Csak épp nem én kezdtem ezt el, te meg kolléganőid háborodtatok fel először, hogy mégis hogy várhatja el egy férfi azt egy nőtől, hogy főzzön, én csak erre reagáltam, és próbáltam rávilágítani arra, hogy ha nektek lehetnek biológiai nemhez kötött elvárásaitok, akkor a férfiaknak miért nem?

Aztán most kiderül, hogy igazából csak magadhoz passzoló párt kell találni, akivel kölcsönösen megfelelnek az elvárások, de ha ez így van, akkor miért is háborogtok azon, hogy a kérdező elvárja a nőtől, hogy főzzön?

Szóval most megint csak magadnak mondasz ellent :D

2017. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/235 anonim ***** válasza:
21%
Az idő alatt, még itt vitatkoztok, bőven meg lehetett volna főzni vacsira, azt a nyomorék zsiroskenyeret.
2017. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/235 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem. Félre érted. Ha valaki elvárja egy nőtől, hogy főzzön, ezzel semmi gond. A probléma az, hogy aki ezt nem vállalja be az rögtön le van hordva minden szarnak. A kérdező eleve azt állítja a kérdésben, hogy a "nő dolga a főzés" és aki ezt nem így gondolja, az rögtön nem normális. Sőt aki nem vállalja be a napi főzést, az nyilván nem is tud főzni (ezen mindig nevetek, ez ugyan az, hogy aki támogatja a melegeket, az biztos maga is meleg), meg lusta (fel sem merül, hogy esetleg ugyan úgy dolgozik mint mindenki más, esetleg két állása is van, meg rendezi a kölköket, és esetleg mindezek után még magára is szánna egy kis időt, mert ha valaki nem nő csak anya, akkor ugye megérdemli hogy megcsalják és lecseréljék egy fiatalabb modellre), meg életképtelen, meg mittudomén.

A kérdés ráadásul eleve provokáció, semmi értelme vagy célja nincs, csak egy gyerekes sértettségből jövő, hamis állításon alapuló általánosítás.

2017. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/235 anonim ***** válasza:
13%

Az a felvetés viszont jogos, ha elvárom, hogy átadja a helyet, előre engedjen, nőként kezeljen, esetleg egy szekrényt ne én tegyek arrébb stb, akkor a férfi miért nem várhatja el, hogy főzzek, rendben tartsam a háztartást?

Ha mi nők elvárunk dolgokat, teljesen korrekt, hogy a férfi is némi elvárással viseltetik irányunkba, nem?

2017. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/235 anonim ***** válasza:
77%
De... ezeket nem azért várod el, mert a másik pasi. Én a barátnőimmel toltam arrébb a szekrénysort, mert együtt könnyebb. Az előreengedést tök feleslegesnek tartom, vissza is szoktam utasítani. Terheseknek időseknek, kicsi gyerekeseknek nőként is átadom a helyem, mert nem farkasok neveltek, és még kaját sem kérek eme mérhetetlen nagylelkűségért cserébe.
2017. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/235 anonim ***** válasza:
78%

Mit akartok ezzel a helyátadással? Egy terhes nőnek nem azért kell átadni a helyet, mert nő és véletlenül terhes. Hanem azért, mert ha bármi történik, akárcsak csak hirtelen befékez a sofőr akkor ha te vagy én elesünk, talán megütjük magunkat aztán ennyi. Ha a kismama elesik elvetélhet. Az idős ember is biztos tud 1-2 megállót állni, ha nagyon muszáj, de történik valami, elesik, eltörik mondjuk a lábuk, lehet soha többé nem tud majd járni, ők már nem úgy gyógyulnak, mint egy fiatal. Ez komolyan ennyire nem egyértelmű?

Ez a cipekedés meg a másik. Ha én nem bírok el valamit, akkor nem várom el a páromtól se hogy esetleg sérvet kapjon, vagy úgy megsérüljön, hogy aztán hetekig ágyba kerül. Ha elbírjuk ketten akkor elvisszük, ha nem akkor hívunk valakit aki ért a cipekedéshez, esetleg azt megkönnyítő eszköze és tapasztalata van.

Csak egy kicsit logikusan kéne gondolkodni.

2017. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!